UMN به دنبال 20 میلیون دلار برای ایالت coronavirus تست است که می تواند با قرار دادن کارگران بازگشت به کار

دانشگاه مینه سوتا نعوظ کشیده, یک پیشنهاد برای مقیاس گسترده ای COVID-19 تست است که می تواند در تئوری کمک به بازگشایی اقتصاد و مردم با خیال راحت به کار است.

و آنها درخواست رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و قانونگذاران ایالتی برای 20 میلیون دلار برای کمک به آنها آن را انجام دهد.

هدف این است که به طور چشمگیری گسترش دو نوع تست در یک ایالت اساس برای هر دو COVID-19 ویروس و آنتی بادی مقاومت به ویروس.

منطق می رود که بسیاری از ساکنان ندانسته در حال حاضر انجام این ویروس اما نشان داده اند چند اگر هر گونه علائم و می تواند پاک به بازگشت به کار.

بحث از این که آیا افرادی که در حال حاضر آلوده شده است می تواند دوباره آلوده همچنان در سراسر کشور, اما در حال حاضر بسیاری از کارشناسان نقطه به آنتی بادی به عنوان بهترین سلاح انسان در برابر رمان coronavirus.

سواب آزمون

U M محققان قبلا اختراع روش واکنش زنجيرهای پليمراز سواب آزمون برای شناسایی فعال ویروس در بیماران و همچنین به عنوان یک سرولوژی خون نمونه آزمون برای تعیین بیماران آنتی بادی — مدارک آنها در حال حاضر در ویروس و به احتمال زیاد در حال حاضر در سیستم ایمنی بدن.

U هدف این است که برای انجام 10,000 آنتی بادی و 10000 تست PCR در هر روز در سراسر کشور تعیین شده است که در خطر ابتلا به عفونت و کسی که پاک است برای take-off.

آنچه در مورد زنجیره تامین مسائل dogging تلاش های تست در سراسر ایالات متحده است ؟

در یک بیانیه U M مقامات با اشاره به تست های محلی توسعه یافته “کشف شده توسط U M محققان و تولید در مینه سوتا است. این به این معنی دانشگاه تست رژیم عمل در خارج موجود زنجیره تامین و نمی خواهد مانع توسط overtaxed تست بین المللی تقاضا است.”

U می توانید رسیدگی گسترده دولت تست

در همین حال به گفته مقامات این دانشگاه است و دانشگاه ها در سراسر کشور و در حال حاضر با این نسخهها کار دست در دست با M بهداشت فرویو بیمارستان شبکه Essentia بهداشت در دانشکده پزشکی پردیس در دولوت و قرمز دریاچه کشور و دیگر جوامع قبیله ای. U رسیدن به آنها را تضمین می کند می تواند تسهیل تست ایالت گفتند.

در مینه سوتا و کشورهای دیگر سواب تست برای تعیین اگر کسی coronavirus است تا به حال شده است به ترتیب اولویت برای بیمار سالمندان در مراقبت از امکانات و کارکنان بهداشت و درمان شناخته شده مواجهه.

فراهم می کند که اطلاعات محدود در مورد مسیر بیماری از طریق وزارت امور خارجه و اطلاعات در مورد که در حال حاضر آلوده شده است و در حال حاضر ممکن است سیستم ایمنی بدن.

U M مقامات امیدوارم که یکی-دو پانچ — ترکیبی از گرد و خاک و آزمایش خون برای همه — عملکرد بهتر اطلاعات و بازگشت تدریجی به کار می کنند. دو آزمون در ترکیب خواهد هزینه ای در حدود 25 $تا 30 $فرد یا ارزان تر یا گران تر بسته به حجم و اقتصاد مقیاس.

چگونه قابل اعتماد هستند آزمایش خون?

در اینجا یک سوال دیگر: چگونه اعتماد آزمایش خون?

در آوریل 7, مینه سوتا, وزارت بهداشت, بازیگران, برخی از شک و تردید در بسیاری از سرولوژی خون تست ضربه زدن به بازار توجه بسیاری از محصولات تست شده اند و نه تایید شده توسط سازمان فدرال غذا و داروی آمریکا به عنوان یک راه قابل اعتماد برای تشخیص ویروس است. آزمون آنها گفت: تنها باید انجام شود در نظر بالینی-آزمایشگاه های تایید شده.

یک آزمایش خون به تنهایی و بدون بینی گرد و خاک می گوید تنها نیمی از داستان به دلیل آنتی بادی می تواند تا 11 ماه به نشان می دهد تا در کسی خون پس از عفونت است.

و در اینجا یکی دیگر از چین و چروک: یک نتیجه تست مثبت می تواند با توجه به گذشته یا در حال حاضر عفونت از چیز دیگری غیر COVID-19 مانند دیگر گونه های مشترک انسان coronaviruses.

هنوز هم “با توجه به خفا از این ویروس من فکر می کنم آن است که یک ابزار بسیار مهم است” گفت: جوآن محمد Bartkus, مدیر, مینه سوتا, وزارت بهداشت, آزمایشگاه, در مصاحبه هفته گذشته است.

“ما به طور جدی به بحث در مورد چگونه به استفاده از آن و چه پرسش های ما می تواند استفاده از آن برای پاسخ به,” او گفت:.

مقدار زیادی از سوالات باقی می ماند

Bartkus بخشی از یک گروه کاری است که مشاوره Walz و دیگر رهبران دولت بهترین راه برای پاسخ به شیوع بیماری است که به کشته شدن 79 Minnesotans و بیمار بیش از 1700.

مقدار زیادی از عملی و سیاسی سوال باقی می ماند در مورد تو پیشنهاد.

نه از آنها بودجه چه گروه و یا بخش از اقتصاد باید آزمایش اول, چگونه سرعت, تست می تواند نورد ایالت چه مدت غیر ضروری کارگر خواهد و در عین حال باید در خانه باقی می ماند در صورتی که هرگز این ویروس و چه زمانی که ساکنان کاهش به آزمایش می شود.

کار با M بهداشت فرویو U M در حال حاضر شروع تست آنتی بادی برای خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در بتسدا در بیمارستان سنت پل است که تبدیل به یک COVID-19 بیمار تسهیلات برای بیمار است.

کلینیک مایو نیز آغاز شده است آنتی بادی تست در کلینیک های سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im