More like Bloomblerg, amiright?

او ممکن است کمک به پیروزی در خانه برای بسیاری از وزش دموکرات ها در سال 2018 اما او نیز تا حدی مسئول میچ مک کانل را در مجلس سنا در سال 2016. درو ANGERER/گتی ایماژ

9 دموکراتیک بحث می گیرد در لاس وگاس در چهارشنبه, تنها سه روز قبل از نوادا قفقاز. برای اولین بار سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ—9 ثروتمندترین فرد در این سیاره است و تنها یکی از میلیاردرهای تلاش برای خرید نامزدی حزب دموکرات—ملحق خواهد شد رقبای خود را روی صحنه.

با الی ساندرز از امروز غنی Smith, Dan Savage و کتی هرتزوگ ارائه مختصری پیش نمایش از بحث و نه چندان مختصر بررسی بلومبرگ گذشته و بسیاری از مشکلات مطرح برای آینده است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

پس از آن Jasmyne Keimig تعقیب می سوزد و غنی صحبت در مورد احساس برن در ساندرز 17,000 شخص تجمع در تاکوما واشنگتن. آنها تجزیه و تحلیل برنی درخواست تجدید نظر و به صورت بی حد و حصر (و نهایی؟) زمان و آدرس و درشت گفتمان اقلیت ساندرز آنلاین هواداران است.

در نهایت تعقیب Jasmyne و غنی در راس دو, بزرگ, گی, افسانه بازی در یک سینما در نزدیکی شما. در تصویری از یک خانم در آتش, مدیر Céline Sciamma می گوید داستان از یک زن نقاش سفارش به رنگ یک پرتره از یک موضوع است که حاضر به نشستن برای آن است. و سپس ما رقصیدبه کارگردانی Levan شبیه به نظر می رسد در میان چیزهای دیگر, عشق ممنوع بین رقصنده های سنتی در کشور گرجستان است.

به علاوه مثل همیشه موسیقی Ahamefule J. Oluo.