UFC تعویق 3 بعدی رویدادهای برنامه ریزی شده در میان همه گیر

Category: لاس واگاس

White

جان Locher / AP

در این Oct. 6, 2018, فایل, عکس, Dana White, رئیس UFC صحبت می کند در یک کنفرانس خبری پس از UFC 229 مخلوط هنرهای رزمی رویداد در لاس وگاس. UFC مصمم به مبارزه در میان در سراسر جهان شیوع کروناویروس. UFC نشده لغو هر گونه مسابقات حتی کسانی که قبلا برنامه ریزی شده برای مناطق که در آن اجتماعات بزرگ در حال حاضر ممنوع است. سفید صفات او تصمیم به رفتن در برابر جهان ورزش جمعی طرز فکر تا حدودی به یک مکالمه پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

لس آنجلس — UFC به تعویق انداخته است آن سه بعدی رویدادهای برنامه ریزی شده از طریق 11 آوریل در نهایت به رئیس جمهور دانا سفید طرح برای ادامه جنگ میان coronavirus بیماری همه گیر.

UFC نمی خواهد نگه دارید خود را نشان می دهد برنامه ریزی شده برای روز شنبه بود که در ابتدا قرار بود برگزار شد و در تمام عرصه ها در لندن است. UFC نیز نگه نمی نشان می دهد برنامه ریزی شده برای مارس 28 و 11 آوریل.

“این فقط غیر ممکن” سفید گفت: در ESPN, UFC پخش شریک است. “ما نمی تواند آن را انجام دهد.”

سفید اصرار دارد او را نگه UFC 249 در مارس 18, اگر چه او نمی باید یک محل برای آن است. بسیار سبک وزن و قهرمان Khabib Nurmagomedov برنامه ریزی شده است برای مبارزه با تونی فرگوسن در ارتقاء بزرگترین pay-per-view نشان می دهد از بهار.

“ما امیدواریم که که این همه را پاک می کند تا مارس” سفید گفت. “این مبارزه است برای رفتن به اتفاق می افتد. هیچ جمعیت هر آنچه در آن طول می کشد. احتمالا حتی در ایالات متحده, اما این مبارزه اتفاق خواهد افتاد.”

UFC در نهایت پیوست تقریبا هر دیگر عمده در سراسر جهان سازمان های ورزشی در به تعویق انداختن آن حوادث تنها پس از سفید روز دوشنبه در مورد کاخ سفید, توصیه برای جلوگیری از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

سفید عهد کرده بود هفته گذشته برای حفظ صحنه دعوا در حالی که بحران بهداشت و بدتر و UFC برگزار شد 12-مبارزه با کارت در برازیلیا, برزیل شنبه گذشته در خالی آرنا. سفید گفت: این امر را “خاموش کردن کل کشور” برای جلوگیری از او را از صحنه دعوا در حالی که NBA, NHL, MLB نسکار و NCAA همه به تعویق افتاده و یا لغو وقایع است.

UFC را در نظر دارد برای برگزاری این هفته در لندن شد خام با توجه به محدودیت های مسافرتی اما سفید یافت می شود یکی دیگر از صفحه اصلی را نشان می دهد: او گفت: او یک معامله در محل برگزاری چهار رویداد در FireLake عرصه در شونی اوکلاهما در Grand Casino Resort هتل که متعلق به شهروند Potawatomi ملت است.

UFC تنها تصمیم به انجام آن پس از کاخ سفید را توصیه.

“ما باید این کارت ما مبارزان ما باید همه چیز را” سفید گفت. “ما با پیروی همه چیز را که این دولت و این پزشکان گفت: به انجام است.”

UFC را برنامه ریزی برای برگزاری این نشان می دهد که در تاریخ 28 مارس و آوریل 11 در خالی آرنا در لاس وگاس نیز اوراق به دلیل ایالتی نوادا ورزشی کمیسیون تصمیم به منع ورزش رزمی را نشان می دهد حداقل تا 25 مارس. سفید در تلاش برای پیدا کردن خانه های جدید برای کسانی که نشان می دهد قبل از رکوع به نگرانی های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de