UFC نور سنگین وزن قهرمان جونز پنجه نرم می کند گناه به 2 DWI

Jon Jones UFC

مایکل Wyke / AP

Jon Jones, سمت چپ متصل پانچ در Dominick ریس, راست, در طول یک نور سنگین وزن مخلوط هنرهای رزمی جلسه در UFC 247 یکشنبه, فوریه. 9, 2020, در هوستون.

ALBUQUERQUE, N. M. — UFC نور قهرمان سنگین وزن جان “استخوان” جونز بود التماس کرد گناه را به خود دوم مستی رانندگی جرم در نیومکزیکو.

اسناد دادگاه نشان می دهد که 32 سال از مخلوط هنرهای رزمی جنگنده وارد شده تقاضای خود را سه شنبه و محکوم به یک سال از نظارت مشروط. جونز همچنین دستور داده شد برای تکمیل حداقل 90 روز از بیمار درمان پرداخت حداکثر جریمه ها و هزینه های و تکمیل خدمات اجتماعی.

به عنوان بخشی از یک مورد درخواست دادستان کاهش یافته و دیگر به اتهام در اختیار داشتن یک ظرف باز, بدون اثبات بیمه و غفلت از استفاده از سلاح های مرگبار.

جونز دستگیر شد هفته گذشته در آلبوکرک ظن تشدید DWI غفلت استفاده از سلاح گرم در اختیار داشتن یک ظرف باز از الکل و بدون اثبات بیمه برای وسیله نقلیه, پلیس گفت:.

پلیس گفت: جونز شد و در حدود ساعت 1 صبح در صندلی راننده یک خودرو پارک شده با موتور در حال اجرا است. مقامات گفتند جونز نشان داد نشانه هایی از مسمومیت و یک تفنگ دستی و نیمه خالی و بطری مشروبات الکلی در خودرو.

در سال 2015 جونز التماس کرد گناه را به ترک صحنه تصادف ناشی از ضربه و اجرا تصادف در آلبوکرک که زخمی یک زن باردار است. او اجتناب زندان زمان و دستور داده شد به خدمت به 18 ماه تحت نظارت مشروط زیر که مورد درخواست.

جونز (26-1) حفظ عنوان خود را در ماه فوریه به ضرب و شتم Dominick ریس با تصمیم به اتفاق آرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im