UCLA زنان تنیس جادا هارت استفاده خواهد شد اضافی سال از NCAA واجد شرایط

جادا هارت تلفن قرار داده و فریاد زد.

شادی خالص پالس از طریق او به عنوان اولین واکنش به اجرا در اطراف خانه و خانواده خود را در کلتن.

“چه چیزی اشتباه است با شما ؟” پدر او به شوخی از یک اتاق دیگر.

هارت نمی تواند کمک کند اما نشئه می شود.

UCLA زنان مربی تنیس استلا سمپراس وبستر تا به حال فقط اطلاع اشتباه ارشد او تا به حال تایید شده برای بازگشت در سال آینده پس از coronavirus همه گیر بود محروم دور آخر خود در فصل بهار امسال.

“آن را تسکین برای اولین بار در. من قطعا برگزاری نفس من زمانی که او به من اجازه می دانم که آنها در واقع تصویب آن” هارت گفت. “سپس آن را فقط هیجان بود چون من در واقع رفتن به اضافی که سال به عقب می آیند. من واقعا خوشحال بود.”

پس از گرفتن مربی او تماس چهارشنبه هارت منتشر شد اعلام روز بعد در نامه ای به برونز طرفداران روز بعد در UCLA سایت دو و میدانی با عنوان “تصمیم من: Jada هارت.” او اولین UCLA بهار-ورزشی ورزشکار به اعلام تصمیم خود استفاده NCAA را تصویب اجازه می دهد بهار-ورزشی ورزشکاران سال اضافی از واجد شرایط بودن با توجه به لغو فصل بهار این سال است.

UCLA داده است آن بهار-ورزشی ارشد ورزشکاران انتخاب دوباره اگر آنها می توانید آن را به کار آکادمیک. در حالی که هارت از اتمام دوره کارشناسی رشته علوم سیاسی مورد نیاز در ماه مارس او است درخواست خود را به مدرسه گراد برای 2020-2021 سال تحصیلی به واجد شرایط برای بازگشت به تیم تنیس.

“این یک فصل ویژه,” هارت گفت. “وجود دارد بسیار کسب و کار ناتمام است که ما هنوز به پایان برساند. من از دست رفته فرصت از داشتن یک ارشد بعد ارشد درود می فرستم و تنها راه این فصل به پایان رسید بود و نه راه من پیش بینی شد. … من می خواستم که قادر به انجام آن است و در پایان خود من شرایط است.”

بیش از یک ماه پیش که اشک در حال سقوط بر روی هارت در صورت نبود شادی اما از دل شکستگی است. هارت بود در آپارتمان خود در وست وود هنگامی که او آموخته 2020 فصل بهار لغو شد با توجه به COVID-19. او نشسته در بستر او گریه, باور او تا به حال تا به حال مسابقه نهایی به عنوان یک Bruin حتی بدون دانستن آن.

از تمام فصل او می دانست که در این سال شده اند خاص است.

برونز بودند راه خود را به یکی از بهترین فصل در تاریخ برنامه. رتبه بندی شماره 3 در سراسر کشور در اوراکل/ITA رتبه بندی و با یک 12-1 رکورد کلی آنها تنها دو بازی به Pac-12 بازی که در این فصل کوتاه بود.

هارت بود UCLA شماره 1 تک بازیکن. در برابر او و دوم Elysia بولتون شد رتبه شماره 1 در این کشور پایان فصل است. UCLA رسیده بود دور نهایی اوراکل ITA تیم ملی داخل سالن قهرمانی مسابقات در ماه فوریه برای اولین بار پس از سال 2014.

علاوه بر این برونز را شکست داد استنفورد 4-1 در مارس 7 به ضربه محکم و ناگهانی کاردینال 38-بازی به طور منظم فصل کنفرانس win streak و به UCLA خود را برای اولین بار برنده شدن در دانشگاه استنفورد پس از 2014.

“ما تا به حال بسیار ویژه گروه از دختران در این سال بودند و ما قطعا یک مدعی را به نفع خود (قهرمانی ملی) در این سال” هارت گفت. “ما به خوبی در راه ما را در وسط کنفرانس به گرفتن یک Pac-12 عنوان آن چیزی بود که من واقعا به دنبال به جلو به انجام است.”

پس از NCAA اعلام کرد تصمیم خود را برای گسترش واجد شرایط بودن هارت در زمان یک هفته به وزن گزینه های با خانواده اش. دو تا از بزرگترین عوامل در تصمیم او برای بازگشت به UCLA شامل به تعویق افتادن این تابستان تنیس حرفه ای تور و عدم قطعیت در اطراف ورزشی پخش حرفه ای او امیدوار بود به دنبال پس از کالج.

هارت کار بر روی راه اندازی کارآموزی با تنیس کانال این بهار اما تا به حال به اجازه رفتن از این ایده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر شده است.

“من نمی خواهم به خطر خروج از دانشگاه و پس از آن انجام نمی دهد هر چیزی را برای آینده نه ماه تا یک سال” هارت گفت.

اما از طریق تمام یقین اطراف او تنیس حرفه ای شغلی و بازار کار هارت می دانستم که او را انجام نداده بودن Bruin.

پس در آنچه قرار بود ارشد ارسال کردن برای هارت از طریق زوم تماس جمعه او تعجب هم تیمی های او با تصمیم او. او در حال رفتن به انجام آنچه او می تواند به بازگشت.

“من واقعا خوش شانس است که من می توانید به عقب می آیند و با همان تیم” هارت گفت. “شانس ما هنوز فقط به عنوان بالا شاید حتی بالاتر در حال حاضر به رفتن برای یک عنوان ملی. … من آن را به عنوان یک فرصت دیگر به پایان زندگی حرفه ای من در یک یادداشت بالا و به واقع قادر به پایان آن راه من می خواستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر