UCLA بسکتبال زنان اجرا می شود گذشته یوتا برای مقام دوم در Pac-12

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

لس آنجلس — ارشد گارد نقطه Japreece دین جمع آوری تیم خود را در مرکز دادگاه. او منتظر تا هر کس نزدیک بود در اطراف هر یک از دیگر قبل از تکان دادن یک تجمع پرچم بالای سر خود را.

لحظاتی بعد به عنوان دین بود پس از بازی مصاحبه و دوربین هم تیمی های او زد پشت سر او و او را شگفت زده کرد با یک مینی آب حمام را از آب بطری.

نه تنها نهم-رتبه UCLA زنان تیم بسکتبال فوران چاه نفت یوتا 77-54 اما آنها امن خود در مکان دوم را در این کنفرانس و شماره 2 بذر در Pac-12 مسابقات است.

Win را نگه می دارد UCLA (25-4, 14-4) در مقام دوم در Pac-12 و تیم شماره 2 دانه در هفته آینده Pac-12 مسابقات در لاس وگاس. در حالی که هر دو برونز و شماره 4 استنفورد (25-5, 14-4) همان کنفرانس, رکورد UCLA برنده سر-به-سر tiebreaker با آن Feb. 7 برنده بیش از کاردینال.

UCLA به دست آورده در دور اول مسابقات خداحافظی در روز جمعه با آن برنده بیش از کلرادو و شروع خواهد شد Pac-12 مسابقات در یک چهارم نهایی در روز جمعه در 6 p. m. برونز را برنده از روز پنجشنبه به نیمه نهایی.

یکشنبه مشخص UCLA 16-راست برنده بیش از یوتا در همه سری های زمانی. برونز منجر شد توسط دین با 16 امتیاز و به دنبال آن تاریخ به جلو Michaela Onyenwere با او نهم از دو سال با 15 امتیاز و 11 پرتاب ریباند.

به جای برونز آنهایی متوقف اول-نیمه تیراندازی اسلامپ آن شد حریف خود را که نمی تواند یک سبد در روز یکشنبه.

یوتا (13-14, 6-12) بود که رهبری ارشد گارد Kiana مور با 11 امتیاز را ندارد یک هدف زمینه تا 2:46 دقیقه علامت سه ماهه اول با یک 3-اشاره گر از اول گارد Kemery مارتین. اما خیلی دیر شده بود برای هر حس احیای.

UCLA در حال حاضر ایجاد شده به اندازه کافی بزرگ جدایی به عنوان یک 12-1 اجرا به برونز 15-نقطه سرب در 4:04 از یک جفت از پرتاب آزاد توسط دین. این Utes به پایان رسید سه ماهه اول ساخت دو از 10 هدف زمینه تلاش و پشت UCLA 24-13.

بر خلاف برخی از آن متناقض اول نیمه برونز’ موج متوقف نمی پس از افتتاح دوره است. برونز led به اندازه 17 در 5:26 هنگامی که یک بلوز را از دین دربسته در محیط یک 11-5 اجرا شود. یوتا دو برابر آن ساخته شده و اهداف رشته در سه ماهه دوم اما نمی تواند ایجاد هر گونه حرکت دادن UCLA به 39-22 حاصل کار دو تیم منجر شود.

اما پس از بیرون آمدن از تنفس برونز’ تیراندازی مبارزات ظاهر. UCLA رفت و کمی بیش از هفت دقیقه و بدون هدف زمینه در سه ماهه سوم. هر دو تیم به ثمر رساند اکثر نقاط خود را از خط پرتاب آزاد در سه ماهه سوم با یوتا به ثمر رساند نیمی از آن 34 امتیاز در سه ماهه پایان از موسسه خیریه خط خطی. UCLA به پایان رسید با یک فصل-بالا 26 ساخته شده رایگان می اندازد.

برونز برداشت تا سرعت نهایی دوره و فرار را از طریق بقیه از این بازی است. UCLA به میزان بیش از 28 ایالت یوتا از 3-اشاره گر از Kiara جفرسون در 6:30 در سه ماهه چهارم. یکشنبه بود برونز دوم مستقیم مسابقه پیشرو حریف خود را در طول کل بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>