جدید UCLA هوا ارائه می دهد یک چشم انداز مثبت برای کالیفرنیا اداری و صنعتی و چند بازارهای خرده فروشی است که انتظار می رود به تاخیر, به عنوان یک نتیجه از افزایش رقابت آنلاین و ضعیف تر از حد انتظار شروع به 2019 فصل خرید تعطیلات.

زمستان سال 2020 آلن Matkins/UCLA Anderson هوا کالیفرنیا املاک و مستغلات تجاری نظرسنجی اشاره می کند که در حالی که اقتصاد پیش بینی می کند در سال 2020 توسعه دهندگان احساس خوش بینانه در مورد املاک تجاری در سال 2022 و مشتاق به مشتاق برای دریافت در در صنعت بعدی گسترش است.

به استثنای خرده فروشی, بررسی اعضا برای هر بازار احساس 2022 خواهد بود به عنوان خوب یا بهتر از 2019.

تخت حمام و فراتر از آن بسته خواهد شد و 40 فروشگاه در این سال به عنوان شرکت در تلاش برای نگه دارید تا با رقبای مانند خارج شده و هدف و آنلاین سایت های آمازون و Wayfair. (AP Photo/علامت Lennihan فایل)

این گزارش منتشر خواهد شد سه شنبه ، 5 اما کارشناسان درگیر در تدوین این مطالعه ارائه بینش خود را جلوتر از زمان از طریق کلیپ های ویدئویی.

“2022 دیده می شود به عنوان یک رشد, زمان,” گفت: جری Nickelsburg مدیر و اقتصاددان ارشد برای UCLA Anderson هوا. “توسعه دهندگان در حال دیدن یک بازار رو به رشد و بهبود شرایط بازار است.”

نکات برجسته این گزارش:

  • دفتر بازار – در حالی که نظرسنجی های اخیر نشان داد که اوج بازار دفتر رسیده در زمان چرخه, آخرین نظرسنجی نشان می دهد که آغاز یک بازگشت به اعتماد به نفس سال 2022. برای شرق خلیج اورنج کانتی و سان دیگو اعضا خوش بودند که نرخ اجاره را افزایش می دهد سریع تر از نرخ تورم در حالی که نرخ خالی خواهد بود پایین تر از امروز. در سان فرانسیسکو دره سیلیکون و لس آنجلس بازار خوش بینی است که محدود به نرخ اجاره تنها با اندکی کاهش در اشغال.
  • صنعتی در بازار – بررسی اعضا نمی بینم red-hot صنعتی بازار عقب کشیدن هر زمان در حال حاضر و 2022. فعالیت در سراسر شمال کالیفرنیا و امپراتوری داخلی است که انتظار می رود به باقی می ماند در همان سطح از قدرت که امروز در حالی که لس آنجلس بازار پیش بینی شده است برای ادامه به بهبود است. بهبود است و با توجه به کمبود فضای نزدیک به بنادر و احساس که در حال حاضر رکود در تجارت موقت است. گسترش لس آنجلس صنعتی بازار رانده خواهد شد با اجرای چند طبقه ساختمان های با بهره وری افزایش یافته رباتیک و فن آوری های جدید برای مدیریت بالا در انبارها.
  • بازار خرده فروشی – در حالی که آخرین نظرسنجی دیدم یک بارقه امید برای متوسط خرده فروشی جهش احساسات در این فضا بازگشت به بدبینی است. که نسبت به یک چشم انداز مثبت در خرید آنلاین و شروع کند به 2019 فصل خرید تعطیلات. هر چند جدید خرده فروشی ساخت و ساز است که انتظار می رود به سقوط از هم اکنون از طریق 2022 وجود ندارد باقی می ماند برخی از فعالیت های. برخی از منطقه خلیج فارس و جنوب کالیفرنیا اعضا شروع به خرده فروشی های جدید توسعه و یا توسعه پروژه ها در سال گذشته – بیشتر از پیش بینی و معادل درصد از اعضا انتظار می رود برای شروع حداقل یک پروژه جدید در این سال است.
  • چند بازار – چند-خانواده انتظارات بازار این زمان در اطراف, ادامه روند قبلی دیده می شود در بررسی های اخیر. جنوب کالیفرنیا بازار پیش بینی ادامه داد: رونق ساخت و ساز. وجود دارد یونیفرم خوش بینی در لس آنجلس و اورنج کانتی و سان Diego به عنوان نرخ بهره را کاهش داد و شرایط اعطای وام هستند و نه در هر راه قابل توجهی.

آلن Matkins کالیفرنیا بر اساس قانون شرکت که کار می کند و با کمک توسعه دهندگان و وام دهندگان در صنعت املاک و مستغلات با همکاری UCLA به ایجاد بازار تجاری املاک و مستغلات گزارش.

ریک Miltmore یک شریک با شرکت گفت: فشار منفی در فضای خرده فروشی جواب خوبی برای این منطقه صنعتی در بازار وجود دارد به عنوان سنگین تقاضا برای بیشتر از فضای انبار.

Nickelsburg تکرار است که ضریب اطمینان گفت که او انتظار دارد که بسیاری از انبارها موجود برای تبدیل به چند طبقه با امکانات.

“فضای صنعتی در لس آنجلس در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای ارزشمند” او گفت:.

آلن Matkins Parner هدر رایلی گفت: پیش بینی برای منطقه چند خانواده مسکن در بازار به دنبال خوب است.

“در حال حاضر که اجاره کنترل ایالت را تصویب کرده است مردم باید کمی بیشتر یقین است که من فکر می کنم آنها فاقد” او گفت:. “من فکر می کنم که اطمینان داده است تا توسعه دهندگان وضوح.”

مجلس لایحه 1482 محدودیت اجاره سالانه افزایش به 5 درصد بیش از تورم که Nickelburg گفت: بیشتر از دو برابر سرمایه گذاران چه در خزانه.

“که بازگشت بد نیست,” او گفت:. “ما انتظار داریم که بیشتر ساختمان چند خانواده مسکن به عنوان ما رفتن به جلو بیش از سه سال آینده.”

اما توسعه دهندگان خواهد بود سخت و فشرده برای پیدا کردن به اندازه کافی ماهر کارگران به انجام کار با توجه به رایلی.

“این موضوع در حال حاضر در حال کار,” او گفت:. “بسیاری از افرادی که در انجام این نوع از کار به طور کامل غرق. آنها بسیار کسب و کار آنها نمی تواند نگه دارید تا با آن وجود ندارد بیشتر مردم به ارمغان بیاورد.”

الیزابت Wilgenburg دیگر همکاری با آلن Matkins گفت: دفتر بازارهای قوی شده است که به دلیل عدم موجودی برگشت به سال 2010 زمانی که توسعه زمین را متوقف کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im