او از رختخواب بین ساعات 7:30 و 8 هر روز صبح. اما این تنها در صورتی لوی او 19-ماه-پیر پسر اجازه می دهد تا خواب او را در.

پس از آماده شدن و خوردن صبحانه او قطره لوی در دوست پسر او را در خانه و بر روی درایوهای ایالتی 405 برای درایو ساعته به وستوود.

از 10:30 تا ظهر او با این نسخهها کار با دانشگاه UCLA و سافتبال مربیان در شیوه های فردی از او به کلاس در طول این تیم تمرین در بعد از ظهر. بعد از خارج شدن از کلاس در 4 p. m. او وزن برای یک ساعت و پس از مراجعه به مربیان ورزشی’ برای درمان و سوار دوچرخه ثابت.

او نتیجه گیری او روز در لس آنجلس حدود 6 بعد از ظهر شروع می شود و او را به خانه رانندگی در طول یک ساعت یک عجله. رفت و آمد اغلب طول می کشد دو ساعت برای بازگشت به باغ بیشه را انتخاب کنید تا لوی و او را به خانه خود را آماده برای به رختخواب.

او به عنوان نگه می دارد او را و او بوسه شب بخیر, او به او می گوید این وضعیت تنها به طور موقت — یک یادآوری بیشتر برای خودش از برای او. پس از یکی از آخرین آغوش او tucks او را در و خاموش کردن نور است. او می مانم تا برای یک ساعت یا دو انجام مشق شب قبل از فراخوانی آن در روز است.

که فقط یک شنبه برای Jenavee پرز.

“من قطعا اعتراف به آن فوق العاده سخت, در زمان,” پرز گفت. “فقط از دست رفته که با او به خاطر من و او هستند BFF ما معمولا همیشه با هم. اما این چیزی است که من می توانید تماس بگیرید من در زمان. این یکی از چیزهایی است که من می توانید تماس بگیرید من که من می توانم خانواده ام را همراه برای سوار شدن در مقابل تنها بودن لوی مامان.”

پس از نشستن او چهارمین سال در San Diego State حامله با لوی پرز گرفتن این شانس را به استفاده از او در سال آخر از واجد شرایط بودن در این برنامه او تنها تا کنون در مورد.

از طریق روز طولانی در عمل و ساعت صرف شده در کلاس در دانشگاه پرز در حال یادگیری چگونه به تعادل بازگشت او به ورزش سافتبال همه در حالی که پیدا کردن خودش دوباره بالای یک مادر تمام وقت.

“هنوز بسیاری از ورزشکاران خود را به پایان برساند حرفه ای و سپس بازگشت و فرصت دیگری” او گفت:. “این فقط مجنون چگونه همه چیز به معنای واقعی کلمه سقوط کرد کاملا به جایی برای همه چیز به کار کردن است.”

صفحه اصلی اجرای یک تماس تصادفی

پرز, 23, انجام این عمل تعادل قبل از.

در باغ بیشه دبیرستان او خود را صرف سه سال اول به عنوان دو, ورزش, ورزشکار و افزود: یک سوم ورزش در سال آخر خود را. پس از تمرین بسکتبال, او را سر به او سافتبال سفر تیم ضربه تسهیلات در هانتینگتون بیچ که در آن او می خواهم تمرین برای یکی دیگر از سه ساعت انجام تکالیف در بین ضربه چرخش.

اما زمانی که او یک تماس تصادفی از UCLA و سافتبال دستیار مربی لیزا فرناندز این پاییز گذشته درخواست اگر او می خواهم می خواهم برای تبدیل شدن به یک Bruin, پرز تردید است.

او تا به حال سه فصل از نوشتن کتاب رکورد در SDSU شدن آزتک ” بهترین hitter وظیفه در مدرسه تاریخ و برنامه اول تا کنون تمام تیم دوم آمریکا به عنوان یک شکارچی.

پرز تا به حال بازی یک بازی سافتبال در دو و نیم سال است. او نشسته در سال آخر خود را در سال 2018 و صرف سال بعد در او متمرکز سال اول مادری. برای او می دانست که او در حال حاضر گفت: خداحافظی به این ورزش است.

اما این ایده از بازی برای برونز, یک تیم تازه از برنده شدن خود را 13th قهرمانی ملی شده بود یک رویا از او از او می تواند به یاد داشته باشید. او می دانست که او نمی تواند روشن کردن فرصت است.

“من فقط نشسته وجود دارد نیمه دوم حدس زدن خودم مانند” دنگ وجود دارد بسیاری از مسائل که به اتفاق می افتد برای من حتی این کار'” پرز گفت. “و سپس من نیمه نشسته وجود دارد و مانند ‘چرا من دوم حدس زدن این ؟ چه خبره. چرا من نمی خواهید برای آن ؟ این UCLA و سافتبال (persian).'”

چه تصمیم ساده تر بود دانستن آینده خود مربیان نیز مادران و آنها را درک واقعیت بالا بردن یک کودک در حالی که درگیر شدن در دانشگاهی دو و میدانی.

“فلسفه ما در برنامه های ما این است که خانواده و سپس مدرسه و سپس سافتبال چیزی است که شما عشق را به انجام. ساختار او در آینده به یکی که به او کمک کند.” گفت: UCLA سر مربی کلی Inouye-پرز, یک مادر دو.

همه چیز را به محل سقوط کرد. پرز پذیرفته شد به دانشگاه UCLA فارغ التحصیل برنامه و خانواده او آمد با یکدیگر و ایجاد یک برنامه برای مراقبت از لوی. او پشت کردم به خواسته های آموزشی به عنوان اگر او تا به حال از دست رفته به ضرب و شتم.

“او همچنان به آموزش با ما می شود و سازگار با این همه در حال بازگشت به او گفت:” فرناندز, یک مادر دو پسر. “این خیلی باحال برای دیدن که او بسته کامل از پر برکت بودن با ورزشکاری بلکه با یک ذهنیت است که اجازه می دهد تا او را به خودش زمان به عقب بر گردیم به شیار بدون نگرانی یا وحشت و ناامنی.”

سیستم پشتیبانی برای انجام آن همه

پرز نشسته در برونز’ ستاره شرق و به نظر می رسد بر روی زمینه در ایستون ورزشگاه. او نمی تواند متوقف خندان تقریبا درخشان با شادی صحبت کردن در مورد شور و هیجان خود را برای این فصل است.

در یک هفته UCLA خواهد شد میزبان خود را باز فصل برابر CSU بیکرزفیلد و پرز را اولین بار او را به عنوان یک Bruin.

“من خوبه فقط گام به عقب بود, ‘چه خبره من Bruin,’,” او گفت:. “من هرگز فکر نمی کردم که این اتفاق می افتد. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم آن صحبت می کنند به وجود. اما مانند آره من Bruin و من به تحصیلات تکمیلی به عنوان یک Bruin آن را شگفت انگیز است. من به معنای واقعی کلمه فقط نشستن در اینجا و من و من گفتم: “این خیلی عالی است.'”

با بی پایان او سخت کار می کنند و ساعت های بی شماری در حال آماده شدن برای فصل پرز می داند که هیچ یک از این خواهد بود که ممکن است بدون حمایت از خانواده در خانه و در UCLA.

این که آیا آن برنامه ریزی شده انتخاب یو پی اس و آف رها در آخرین لحظه نگهداری نیاز دارد و یا حتی کلمات تشویق پرز’ ارتش شده است وجود دارد برای او بدون سوال.

“ما همه در اینجا حمایت از او,” پرز’ مادر Lupe گفت. “همه ما برنامه در زمانی که ما او را انتخاب کنید. ما هماهنگ آن را با من و خواهر کوچک او. همه ما را به ما تبدیل می شود و کار آن همه بین ما حتی با نوه من است را در کنار پدر بیش از حد. همه درگیر است.”

چند هفته پیش زمانی که برنامه سقوط کرد از طریق پرز را به لوی به عمل است. Inouye-پرز آورده لوی به این تیم clubhouse در حالی که بازیکنان تمرین خارج است. پرز تلاش سخت به تمرکز بر روی او فریاد می زند از اینکه از هم جدا شوند. زمانی که برونز به پایان رسید لوی افتاده بود خواب و پرز می تواند در یک لحظه به تنفس.

“ما فقط باید به یاد بگیرند که چگونه برای جدا کردن زمانی که ما می توانیم آن را یک اولویت برای زمانی که او بیشتر متمرکز در زمینه مسائل و زمانی که او می تواند کاملا مجزا اما این زندگی” Inouye-پرز گفت. “ما در حال آموزش این دختران زندگی درس. این فقط در مورد سافتبال.”

Lupe را لوی به صفحه اصلی بازی در طول فصل در حالی که او به ماندن در خانه پدرش در طول دور-بازی راه سفر. در حالی که او نمی خواهید به او را به شیوه های خود تیم را حمایت از وضعیت او باعث می شود او احساس راحت اگر و هنگامی که آن اتفاق می افتد.

“این که ما تعهد زیرا که آنچه در آن طول می کشد به یک فرصت برای کسی که موفق می شود به” فرناندز گفت. “این تعهد ما به Jenavee است به درک که ما در آن با هم.”

پیدا کردن Jenavee

سال گذشته و نیم پرز دیده است خودش را به عنوان ‘لوی مامان.’

او دیگر در زمان حال برای خودش. همه که رفت لحظه ای از او استقبال لوی به جهان در 24 ژوئن 2018. زندگی او دیگر تنها او را بلکه خود را.

ماه گذشته روزمره آموزش شروع تحصیلات تکمیلی و ایجاد توازن میان زمان او با پسرش شده است ، او متنفر از دست رفته تمام لحظات کوچک.

اما او می داند که این فصل نهایی در این زمینه به معنی بیش از اتمام دانشگاهی حرفه ای.

پیدا کردن شور و شوق خود را برای سافتبال یک بار دیگر اجازه داده است پرز برای تحقق بخشیدن به او را بیش از فقط یک مادر. از همه مهمتر او می داند به دنبال اهداف و منافع هیچ چیز انجام خواهد شد ولی او را بهتر از پدر و مادر است.

“این چیزی است که شده است تاکید کرد برای من زیادی به خصوص پس از شروع در اینجا است که من نمی توانم مادر بهترین من می تواند مگر من بهترین نسخه از خودم,” او گفت:.

پس رسما پیوستن به برونز در ژانویه پرز است که بیشتر از آنچه که او می خورد و چقدر سخت او قطار چقدر تحصیل او می کند و چگونه اقدامات او تاثیر نه تنها تیم بلکه پسر او.

“این واقعا” Lupe گفت. “چشم انداز خود را در زندگی تغییر کرده است فوق العاده. هنگامی که شما یک کودک شما احساس می کنید مانند این است, این است زندگی من است.” اما آن را فقط مانند, ” اوه خدای من. من می تواند انجام این کار است.’ من به عنوان یک مادر, دیدن دختر من انجام می دهند که باعث می شود من واقعا به او افتخار است.”

شما متوجه آن را در راه پرز مذاکرات چگونه هر جمله به پایان می رسد با یک لبخند و راه او را حمل خودش را با سر خود را بالا برگزار شد و چشمان گسترده است. او دیگر خسته شده است. او تابش انرژی که مایل به بهتر هر دو در و خارج از زمین.

او خودش را در بر داشت.

“این صادقانه فقط بزرگترین برکت” پرز گفت. “تنها بودن قادر به پیدا کردن که مزیت رقابتی در من پیدا کردن که شور و شوق دوباره و یادآوری خودم من فقط لوی ، من هنوز Jenavee. اما در حال حاضر من Jenavee و لوی مادر بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im