UCLA و سافتبال ويروس Cal State بیکرزفیلد به عنوان چهره های جدید در بازکن فصل

 • دانشگاه UCLA Delanie Wisz #97 بازدید یک دوم دور خانه اجرا در وستوود در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • UCLA هم تیمی خوش آمدید Delanie Wisz #97 صفحه اصلی پس از او ضربه دوم دور خانه اجرا در وستوود در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • دانشگاه UCLA پارچ مگان Faraimo #8 رزین به CSU بیکرزفیلد خمیر در وستوود در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • دانشگاه UCLA Kelli Godin #14 بازدید یک RBI تنها در وستوود در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • دانشگاه UCLA پارچ مگان Faraimo #8 رزین به CSU بیکرزفیلد خمیر در وستوود در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • دانشگاه UCLA عالیه اردن #23 اسلاید امن در خانه و در برخورد با مایا بردی در وستوود در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • دانشگاه UCLA Delanie Wisz #97 قطره پرواز توپ در پایه اول در وستوود در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • دانشگاه UCLA مایا بردی #7 می زند بیش از CSU بیکرزفیلد اول baseman Jocelyn بتنکورت #23 او به عنوان برچسب در اول در وستوود در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • دانشگاه UCLA Delanie Wisz, چپ, است ضمن تبریک و توسط هم تیمی Kinsley واشنگتن پس از به ثمر اجرا در ورود دوم و پنج فصل بازکن در برابر Cal State بیکرزفیلد در ایستون ورزشگاه. Winz رفت و 3 به 3 با دو خانه اجرا می شود سه RBIs و سه اجرا می شود به ثمر رساند در برونز’ 14-0 برنده شوید. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • دانشگاه UCLA Kinsley واشنگتن #37 اجرا می شود امن تا سوم در سه گانه در وستوود در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • UCLA سر مربی کلی Inouye-پرز چت با بازیکنان بین نوبت در وستوود در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • دانشگاه UCLA Jacqui Prober چپ و Kinsley واشنگتن پرده بیرون از محیط بنر خود را جشن 2019 NCAA قهرمانی قبل از بازی خود را در وستوود در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • دانشگاه UCLA Kinsley واشنگتن #37 قادر به بازی به عنوان CSU بیکرزفیلد را Candace Haliburton #22 امن است در ابتدا در وستوود در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • دانشگاه UCLA infielder مایا بردی #7 خانه می آید پس از هدف قرار دادن یک خانه در سوم زمین باز یافته در وستوود در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

 • UCLA خود پرده برداری کرد 13th مسابقات NCAA بنر در بیرون از محیط در وستوود در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

لس آنجلس — اگر وجود شک و تردید در مورد چگونه UCLA خواهد بازی بدون ستاره راشل گارسیا و بابا Nickles این فصل برونز قرار داده و بسیاری از آنها برای استراحت در شب پنج شنبه در فصل بازکن در ایستون ورزشگاه.

برانگیخته توسط مواد منفجره هشت-اجرای دوم باز یافته و برخی از قابل توجه آغاز بکار سوم-رتبه UCLA باز Stacy Winsberg یادبود مسابقات خرد کردن Cal State بیکرزفیلد 14-0 در یک بازی کوتاه به پنج نوبت از طریق 10-اجرای قانون است.

حتی با گارسیا و Nickles redshirting در این فصل به طوری که آنها می توانید بازی را برای تیم المپیک ایالات متحده برونز ثابت کرد آنها هنوز هم از ویژگی های توانمند فهرست. آنها سه خانه اجرا می شود از تازه واردان و دو از تاریخ Delanie Wisz و یکی از نوچه های مایا بردی و یک عملکرد ثابت از دوم پارچ مگان Faraimo که زده بیرون 12 در یک ضربه shutout.

“من فکر می کنم آن همیشه هیجان انگیز یک روز اما من فکر می کنم این بهترین چیزی است که شما را به دیدن بسیاری از چهره های جدید و من فکر می کنم که بخشی از آن را کمی ناشناخته برای ما به عنوان” UCLA سر مربی کلی Inouye-پرز گفت.

همه UCLA مورد نیاز در این بود که دوم زمین باز یافته.

UCLA (1-0) لود پایگاه با هیچ استراحتی به لطف دو از Wisz و بازگشت به عقب راه می رود از Faraimo و سنکا Curo. دانشجوی سال دوم Kelli Godin نگهداری خط در حال حرکت با یک اجرا به ثمر رساند bloop واحد به مرکز و سپس junior Kinsley واشنگتن پاک این پایگاه با سه اجرا سه گانه به راست-مرکز زمینه را برای یک 5-0 منجر شود.

که منجر بیکرزفیلد (0-1) را به اول آن تبادل تغییر با تالیا نیلسن تسکین Daryn Hitzel اما این تجمع به مراتب بیش از.

Briana پرز به دنبال با یک bunt تک و alertly در زمان دوم زمانی که هیچ کس پوشش پایه. عالیه به اردن و سپس شنود گذاشته آهسته غلتک به سمت راست برای یک اما هر دو در واشنگتن و پرز قادر به نمره در این بازی را افزایش می دهد که منجر به 7-0. یکی بعد دانشجوی سال اول الهام گارسیا خاص تا وسط و سپس Wisz لعنتی دو اجرای اصلی اجرای بیش از این مرکز زمینه حصار برای 9-0 منجر شود.

“این آسان است که آن را آسان” Inouye-پرز گفت. “هنگامی که آنها در حال استارت توپ و آنها احساس خوب هر کسی می خواهد چوب است که همیشه سرگرم کننده است.”

بردی خواهرزاده شش بار قهرمان سوپر باول کارفرمایی تام برادی – سوار در برونز’ اجرای اولین شب اول دور دو و سپس homered در سوم زمین باز یافته.

Wisz از رهنان واقع در کالیفرنیا است پیوست برونز’ فهرستی در ماه ژانویه پس از بازی او در دو سال اول در نزدیکی Loyola Marymount. برای چهار سال گذشته او می خواهم به تماشای او خواهر بزرگتر استیوی بازی برای UCLA که مایل به شدت خودش را به بخشی از برونز’ برنامه.

در روز پنج شنبه Delanie کردم شانس به پایان رسید و 3 به 3 با دو خانه اجرا می شود, یک دو سه RBIs و سه اجرا می شود به ثمر رساند.

“آن نیمه سورئال,” او گفت:. “این شده رویای من مدرسه به معنای واقعی کلمه از آنجایی که من شروع به بازی بیسبال دارای توپ نرم, بنابراین فقط به پوشیدن Bruin مدرسه عالی است.”

به عنوان یک تیم UCLA به پایان رسید و با 13 بازدید و فقط یک strikeout. واشنگتن تا به حال دو بازدید و سه RBIs و پرز اضافه شده دو بازدید و دو RBIs. اردن تا به حال سه RBIs.

Faraimo زده کردن 12 از 19 مورد او مواجه شده و بیکرزفیلد تنها ضربه بود bunt تنها در یک سوم زمین باز یافته. Faraimo زده از سمت چهارم و پنجم و دو هر کدام در سه نوبت نیاز فقط 72 زمینهای برای دریافت از طریق پنج نوبت.

پنج تیم در ادامه مسابقات از طریق پنج شنبه با برونز را به چهره Cal Poly (SLO) بعدی روز جمعه در 7 بعد از ظهر قبل از بازی doubleheaders در روز شنبه و یکشنبه. UCLA را بیکرزفیلد یک بار دیگر زمانی که تیم دوباره دیدار در روز شنبه در ساعت 2 بعد از ظهر

قابل توجه

قبل از شنبه را بازی برونز پرده برداری از یک پنل جدید خود به خود دیوار به رسمیت شناختن این تیم 2019 قهرمانی ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر