دو بار این آخر هفته برونز آمد از 12 نقطه کسری به ادعای پیروزی نشان شجاعانه حس تعیین.

برای اولین بار در برابر واشنگتن یک بلوز از کریس اسمیت در بازی نهایی 16 ثانیه از بازی برای 11th زمان و ارسال آن به اضافه کاری. در دوره های اضافی آن 11-نقطه عملکرد از کودی رایلی که مهر و موم 86-83 برنده شوید.

سپس دو روز بعد در برابر واشنگتن برونز رسید در نیمه دوم پس از برگزار شد بدون گل به مدت پنج دقیقه در اولین outscore Huskies 40-27 و در نهایت با 10 نقطه مزیت است.

“مربی [میک Cronin] در نتیجهی او واقعا ما را در رفتن,, واقعا, ما را از کار اخراج شدند تا بازی در نیمه دوم” دانشجوی سال اول گارد Jaime Jaquez جونیور گفت. “در طول واشنگتن هر دو بازی قبل از نیمه دوم بود که بسیاری از بحث ها و بسیاری از چیزهایی که ما نیاز به تعمیر و تنظیم کنید. ما از کار اخراج شدند تا بازی در نیمه دوم به دلیل نیمه اول مهم نیست, پایان بازی مهم است.”

این نوع ذهنیت مبارزه برای هر توپ سست هل دادن برای هر تاریخ و زمان آخرین-درایو دوم و به دنبال به سمت بازی بعدی چیزی است که Ashrafi به موعظه به تیم خود را تمام فصل. این یک postseason پیروزی-or-go-home مسابقات نگرش است که کمک کرده است تا راهنمای UCLA به هفت برد در آخرین آن و نه بازی و زمان کراوات برای مقام سوم در Pac-12 رده بندی است.

“[مثل] یک بازی مسابقات” Cronin گفت: پس از دانشگاه UCLA نفع واشنگتن است. “که رو به ما طرز فکر. ما باید به بازی با ناامیدی.”

برونز (15-11, 8-5) فقط پنج بازی باقی مانده خود در فصل به طور منظم برنامه شروع با نهایی خود را در سفر جاده ای از فصل آخر این هفته به یوتا (پنج شنبه) و کلرادو (شنبه) با یک شانس برای مطابقت با فصل آن-بالا برنده خط از چهار بازی پنج شنبه.

“ما فقط نگه داشتن بهتر در چیزهایی مانند این که” اشتباه اول گارد Tyger کمپبل گفت: در این تیم ارتباطی در طول comebacks. “ما در حال نورد در حال حاضر, بنابراین همه حال گوش دادن به هر طوری که همه صدای مسائل در حال حاضر.”

برونز آخرین ملاقات Utes (14-11, 5-8) کمی بیش از دو هفته پیش در فوریه. 2 زمانی که آنها راه می رفت دور اول Pac-12 رفت و برگشت این فصل به لطف 73-57 پیروزی در Pauley غرفه. UCLA رهبری تا آنجا که بیش از 19 ایالت یوتا در چه شد برونز’ بزرگترین برنده از کنفرانس بازی.

در ضمن یوتا تنها از دست یک بار در خانه این فصل سقوط به بعد-شماره 4 اورگان 69-64 در Jan. 4. این Utes وارد پنجشنبه matchup اخیرا پس از گرفتن جاروب شده توسط اورگان مدارس آخر هفته گذشته. دانشجوی سال دوم به جلو و Timmy آلن منجر تیم با 17.6 امتیاز و 7.2 ریباند در هر بازی.

قابل توجه:

UCLA اشتباه ارشد گارد شاهزاده علی سوار دوچرخه ثابت به جای شرکت در آموزش در طول باز مشاهده دوره از روز سه شنبه تمرین. علی گزارش شده است روز به روز با اسپاسم برگشت.

UCLA (15-11, 8-5) در یوتا (14-11, 5-8)

زمان: پنج شنبه 7:30 p. m.

که در آن: Salt Lake City, Utah

تلویزیون/رادیو: FS1/ AM 570

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de