UCLA بسکتبال مردان اعلام شده از Jaylen, Clark, کنتاکی انتقال جانی Juzang

UCLA بسکتبال مردان اعلام کرد که دو تا از آخرین اضافه شده به آن 2020 امضای کلاس در روز چهارشنبه. Etiwanda گارد Jaylen, Clark, امضا نامه ای از قصد برای پیوستن به برونز در حالی که این برنامه نیز اعلام کرد علاوه بر این آرزو کنتاکی انتقال جانی Juzang.

کلارک چهار ستاره استخدام با توجه به 247Sports.com می آید به UCLA پس از به طور متوسط 18.5 امتیاز 6.4 ریباند و 2.7 کمک به عنوان یک مقام ارشد در Etiwanda. 6-پا-5 گارد چراغ عقاب به ظاهر در CIF باز تقسیم بندی منطقه ای نهایی در ماه گذشته.

در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه, UCLA سر مربی میک Cronin بیان برخی از امداد رسانی است که کلارک بود که هنوز هم در دسترس برای UCLA به ثبت نام در اواخر استخدام دوره تحقق او پس از تماشای کلارک بازی در اواخر ماه دسامبر.

“این برای من روشن بود که من باید امضا او در اوایل” Cronin گفت. “من فکر می کنم او یک فرد کامل برای من است. او یک مرد سخت او یک کارگر سخت او یک برنده است. او می تواند به بازی در سراسر زمین.”

Juzang سابق دانشگاه هاروارد-Westlake standout که به دست آورده ماموریت MVP لیگ برتری در 2018-19. او در 28 بازی در کنتاکی در طول این فصل به طور متوسط 2.9 امتیاز و 1.9 ریباند در هر بازی.

او اولین بار در استخدام که Ashrafi به نام پس از پذیرش UCLA کار از یک سال پیش. اما Juzang تصمیم گرفتند به reclassify در حال حرکت از سال سوم به ارشد برای رفتن به دانشگاه بلافاصله و برداشت کنتاکی و کارکنان مربیگری او بیشتر آشنا در آن زمان است.

“راه من نگاهی است که او بازی خود را در سال آخر دبیرستان در کنتاکی در برابر بازیکنان NBA بودن مربی گرفتن واقعیت چقدر سخت می توان آن را در کالج بسکتبال” Cronin گفت. “من و او ساخته شده برای هر یک از دیگر به عنوان مربی و بازیکن است.”

زمانی که Juzang سمت چپ Wildcats, Cronin بود و هنوز هم علاقه مند در خدمات خود را. به دلیل اجتماعی فاصله اقدامات قرار داده شده است در محل دو متوسل به تماس های تلفنی روزانه با یکدیگر و با وجود بیش از 3 مایل از هم جدا.

“ما می تواند راه می رفت و ملاقات در وسط” Cronin گفت. “من شده است برای دو ساعت پیاده روی هر روز من به راحتی می تواند فقط راه می رفت به خانه اش.”

Juzang را برای چشم پوشی از اعمال به دست آوردن فوری واجد شرایط برای بازی در UCLA و نه اشتباه در این فصل است. خانواده او در حال حاضر اطلاعات ارائه شده به دانشگاه UCLA بخش پذیرش که به پایان.

اما ممکن است اثبات آن غیر ضروری با توجه به این که NCAA رای خواهد داد در ماه آینده در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا نقل و انتقال یک بار چشم پوشی به تمام دانشجو-ورزشکاران است.

“من فکر می کنم فوری واجد شرایط بودن قریب الوقوع است” Cronin گفت. “آیا این ممکن است در ژانویه آینده من نمی دانم این واقعیت از آنچه در حال آمدن است.”

کلارک و Juzang پیوستن به یک کلاس است که همچنین ویژگی های پنج ستاره گارد نقطه Daishen هیچ کس که خود را امضا کرد نامه ای از قصد در ماه نوامبر.

آن را ممکن است برای شلوغ backcourt در وستوود به خصوص اگر Juzang واجد شرایط در فصل آینده. اما Cronin نگران نیست.

“ما در رفت جادویی اجرا کنید اما اجازه دهید با ما تماس بگیرید تهاجمی نیروی عظیم منهدم کننده با هر وسیله ای” مربی گفت. “من نمی نگاه کنید همه چیز به عنوان یک فصل یا. آنها در حال پیوستن به برنامه های ما و این که چگونه من استخدام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im