UCLA مهندسین با استفاده از 3D چاپ, برش لیزر در مسابقه برای دریافت coronavirus-مبارزه با چهره سپر برای تخلیه بیمارستان

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

مهندسین در UCLA را آغاز کرده اند که با استفاده از 3D چاپ و برش لیزر تجهیزات برای تولید فولاد در صورت سپر در تلاش برای دیدار با سرعت در حال رشد تقاضا برای تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پانصد سپر توزیع شده به رونالد ریگان UCLA مرکز پزشکی و بیمارستان منطقه با 500 مجموعه به حمل جمعه با توجه به UCLA مهندسی زیستی استاد یعقوب اشمیت.

این مواد به منظور توسعه هر صورت سپر هزینه کمتر از $1 و سپر در حال توزیع به صورت رایگان.

صد سپر تولید می شود هر روز زیر در UCLA Innovation Lab — “makerspace” در طبقه اول و دوم از UCLA Samueli دانشکده فنی و مهندسی را در Boelter Hall.

این تیم در حال کار بر روی طرح تنها شامل برش لیزر است که می تواند به افزایش میزان تولید به بیش از 1000 دلار در هر روز است.

“Makerspaces مکان که در آن شما می توانید نمونه سازی و تولید دسته ای بسیار سریع و ارزان” اشمیت گفت.

“این ویژگی ها در تقاضای بالا در حال حاضر به عنوان ما مجبور به آمده تا با بداهه راه حل برای مقابله با کمبود سنتی دستگاه ها و تجهیزات.”

سر فریم برای صورت سپر ساخته شده توسط 3D پرینتر و سپر لیزر برش از ورق های پلاستیکی شفاف.

برخی از مواد سخت است برای پیدا کردن و دیگران را طولانی حمل و نقل بار خیلی نزدیک جایگزین شده اند و برای بسیاری از مواد با توجه به اشمیت.

این استاد مهندسی زیستی همکاری با داگ Daniels, مدیر لوکس Labs در UCLA کتابخانه ارائه می دهد که چاپ 3D و دیگر فن آوری های خلاق.

دو بخشی از یک تیم در سراسر دانشگاه UCLA همراه با شرکای صنعت شده اند که تماس برای کمک در تلاش است.

پرسنل در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در UCLA شده به نام به مونتاژ چهره سپر.

Jayathi Murthy, دین در UCLA Henry Samueli دانشکده مهندسی و علوم کاربردی گفت: او با افتخار از پاسخ سریع از UCLA جامعه در طول بحران بهداشت عمومی.

“به عنوان حل کننده مشکل در قلب ما می خواهیم به درخواست دانش ما برای پرداختن به کمبود تجهیزات پزشکی در این لحظه بحرانی” او گفت:. “این است که ما اتهام و دلیل اینکه ما شد مهندسین.”

مهندسین در حال همکاری نزدیک با همکاران خود در UCLA سلامت دانشکده پزشکی و گروه های تحقیقاتی در سراسر مهندسی مدرسه Murthy گفت.

هر کسی که مایل به حمایت از این کار می تواند کمک به حل مشکل صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>