UC کارگران اعتراض صدها نفر از دستمزد پایین ناهار خوری کارگر اخراج

دانشگاه کالیفرنیا کارکنان تظاهرات در هفت بیمارستان ها در سراسر کشور روز شنبه در اعتراض به مدرسه برنامه ریزی شده 10-هفته اخراج از تا 3000 پایین دستمزد کارگران است.

حدود 200 اعلامیه های رفت هفته گذشته در درجه اول به غذا-سرویس کارگران در UC ریورساید و UC سن دیگو. کارکنان نمایندگی های آمریکایی فدراسیون از دولت کانتی و شهرداری کارکنان محلی 3299.

 • جسی هرناندز آگهی تظاهرات علیه اخراج در دانشگاه کالیفرنیا سیستم at UC Irvine, مرکز پزشکی در کالیفرنیا در چهارشنبه 24 ژوئن سال 2020 است. هرناندز با این نسخهها کار در خدمات ناهارخوری در UC ریورساید. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ارشد نگهبان Evangelina Estrada تظاهرات اخراج در دانشگاه کالیفرنیا سیستم at UC Irvine, مرکز پزشکی در کالیفرنیا در چهارشنبه 24 ژوئن سال 2020 است. AFSCME محلی 3299 سازماندهی کردند. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • کارگران در اعتراض به اخراج در دانشگاه کالیفرنیا سیستم at UC Irvine, مرکز پزشکی در کالیفرنیا در چهارشنبه 24 ژوئن سال 2020 است. AFSCME محلی 3299 مدعی UC بیش از 10 میلیارد دلار در محدودیت ذخایر نقدی. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک مرد می پوشد اتحادیه t-پیراهن در حالی که اعتراض به اخراج در دانشگاه کالیفرنیا سیستم at UC Irvine, مرکز پزشکی در کالیفرنیا در چهارشنبه 24 ژوئن سال 2020 است. AFSCME محلی 3299 سازماندهی کردند. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • جسی هرناندز آگهی تظاهرات علیه اخراج در دانشگاه کالیفرنیا سیستم at UC Irvine, مرکز پزشکی در کالیفرنیا در چهارشنبه 24 ژوئن سال 2020 است. هرناندز با این نسخهها کار در خدمات ناهارخوری در UC ریورساید. AFSCME محلی 3299 مدعی UC بیش از 10 میلیارد دلار در محدودیت ذخایر نقدی. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • کارمند فیلیپ Fagan تظاهرات اخراج در دانشگاه کالیفرنیا سیستم at UC Irvine, مرکز پزشکی در کالیفرنیا در چهارشنبه 24 ژوئن سال 2020 است. AFSCME محلی 3299 سازماندهی کردند. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • خدمات ناهارخوری کارگر گیلبرت Orell تظاهرات اخراج در دانشگاه کالیفرنیا در سیستم های at UC Irvine, مرکز پزشکی در کالیفرنیا در چهارشنبه 24 ژوئن سال 2020 است. AFSCME محلی 3299 مدعی UC بیش از 10 میلیارد دلار در محدودیت ذخایر نقدی. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

UC مقامات گفتند که در حال کار برای جابهجا کردن شغل که در آن آنها می توانند, اما دانشگاه آتن مجبور شده اند دست خود را.

AFSCME سخنگوی تاد Stenhouse گفت: تعدادی از اخراج است و انتظار می رود تا سطح شیب دار به طور چشمگیری.

“آنها به این اتحادیه چند ماه پیش و گفت: آنها فکر می کنم آن می تواند به عنوان بسیاری از 3,000 اخراج ایالت” او گفت:.

Stenhouse گفت: سالن غذاخوری کارگران در ابتدا میله میله برای اخراج را در مورد $41,000 یک سال و بیش از 75 درصد یا بیش از 150 نفر از آنها افرادی هستند که از رنگ.

Stenhouse گفت که او نمی تواند حدس و گمان در قومی تفکیک بزرگتر اخراج به عنوان است که شامل چندین چانه زنی واحد از انواع اتحادیه ها به نمایندگی از مسئولین پارکینگ سرایداران امنیت پرسنل و پرستاران و درمانگران تنفسی آزمایشگاه و تکنسین های تحصیلات تکمیلی آموزش دستیاران در میان دیگران.

اولیه اخراج او گفت: انتظار می رود برای نجات $40 میلیارد UC سیستم حدود 1.5 میلیون.

“من انجام داده ام ریاضی و که کمتر از چهار هزارم از 1%” او گفت:. “آنها نشسته و در حدود 30 میلیارد دلار در ذخایر نقدی از جمله 10 میلیارد دلار است که بدون محدودیت است.”

کارگران بسیج در هفت UC امکانات جمعه:

 • UC Irvine, مرکز پزشکی
 • UCLA مرکز پزشکی رونالد ریگان
 • UCLA سانتا مونیکا بیمارستان
 • UC San Diego, Hillcrest مرکز پزشکی
 • UC San Diego Jacobs مرکز پزشکی
 • UC San Francisco هلن Diller مرکز پزشکی
 • UC Davis مرکز پزشکی

ترس از شغل خود

جسی هرناندز ارشد طبخ در UC ریورساید ترس برای خود شغل و موقعیت او برگزار شد 20 سال.

“من اطلاع هفته گذشته و اخراج تبدیل خواهد شد موثر ژوئیه 1” 48 ساله کنار رودخانه resident گفت. “وجود دارد نزدیک به 70 کارگران آسیب دیده در UC ریورساید. رئیس ما گفت: اخراج می تواند تمدید شود و یا می تواند وجود داشته باشد دیگر اخراج پس از این یکی.”

هرناندز گفت: بخش سخت بود آمار به دلیل آن را خود کفا و معنی آن را دریافت نمی بودجه اضافی از طریق دولت برای حمایت از عملیات خود را.

“کار من این است که به طور بالقوه در معرض خطر” او گفت:. “این اخراج می تواند تبدیل به دائمی است.”

UC پاسخ

در یک بیانیه صادر شنبه UC گفت که می خواهد به نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارکنان که ممکن است به محدود کردن تاثیر مالی از COVID-19 همه گیر در کارگران است. این مدرسه گفت: این systemwide کار حفاظت از نظم و مجدد کارکنان به نقش های دیگر که در آن ممکن است.

“در شرایطی که اخراج لازم است بسیاری از آنها به علت عدم در دانشگاه و کار رخ می دهد در درجه اول در دانشگاه” بیانیه ای گفت:. “با اخیر و در جریان تغییر به عملیات کنترل از راه دور با توجه به کروناویروس همه گیر دانشگاه نیاز به حتی کمتر در سایت کارکنان در برخی از مناطق عملیاتی.”

بسیاری از اخراج موقتی هستند UC گفت و نهفته کارکنان امیدوارم بازگشت زمانی که دانشگاه قادر به رزومه کامل در فرد ،

که می آید به عنوان کمی تسلی برای کسانی که در حال حاضر دریافت به طور موقت اخراج استفاده نمي نماييد.

کارگران جمع آوری at UC Irvine,

حدود ده نفر از کارگران جمع شده در گوشه ای از خیابان چاپمن و شهر رانندگی در نزدیکی UC Irvine, مرکز پزشکی در چهارشنبه فریاد “نه اخراج در UCI!” و “درمان قهرمانان خود را مانند شما باید!” در مقابل یک نشانه و گفت “قهرمانان کار در اینجا.”

آلفردو لوپز, گواهی, پرستار دستیار در UCI مرکز پزشکی گفت: او در خط مقدم مبارزه با COVID-19 در حالی که برخورد با آنچه او می بیند به عنوان یک کمبود منابع مانند N95 ماسک.

“آنها در حال تماس با ما قهرمانان اما آنها در حال لگد زدن به ما را,” او گفت:. “ما در حال یکبار مصرف قهرمانان.”

UC اجرا کرده است تعدادی از اقدامات کاهش هزینه برای آن مالی 2020-21 سال تحصیلی:

 • رهبری کاهش پرداخت: رئیس جمهور ناپولیتانو و فعلی دانشگاه روسای دانشگاه را داوطلبانه 10% کاهش پرداخت
 • محدود استخدام: مدرسه ادامه خواهد داد UC دفتر رئیس جمهور استخدام یخ اعلام کرد در ماه مارس و دانشگاه ادامه خواهد داد کارکنان-استخدام انجماد و/یا اقدامات مشابه
 • Systemwide یخ برای کارکنان: مدرسه انجماد کارکنان حقوق و دستمزد برای غیر به نمایندگی از کارکنان.
 • Systemwide یخ برای دانشکده: UC انجماد است حقوق و دستمزد مقیاس غیر از نمایندگی های غیر دانشجویی علمی کارکنان

‘این احساس دائمی’

هرناندز نیست امیدوار در مورد نتیجه.

“این احساس دائمی,” او گفت:. “هنگامی که آنها شروع به پرسیدن برای خود مدالها و مسائل و برای تمیز کردن خود را قفل نمی کند آن را احساس مانند آن را به طور موقت.”

تنها حدود یک چهارم از UC ریورساید معمولی تعداد دانش آموزان در حال حاضر انتظار می رود در پردیس در هر زمان در پاییز و کنوانسیون که به طور معمول ارائه مقدار زیادی از کار را برای ناهار خوری خدمات لغو شده است.

UC ریورساید کارکنان کردم اوایل شروع به اعتراض سه شنبه شب. آنها ابراز نارضایتی خود را با یک درایو توسط “صدای بوق-a-thon” اعتراض بوق و تکان دادن علائم آنها به عنوان سوار گذشته صدراعظم کیم فروردین خانه در پردیس.

“ما احتمالا تا به حال خوب 50 اتومبیل یا بیشتر” هرناندز گفت.

پردیس سخنگوی جان وارن گفت: این رویداد صلح آمیز و پردیس پلیس ندارد برای پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de