ایالات متحده هشدار می دهد آمریکایی ها در برابر تمام سفر در خارج از کشور

Category: لاس واگاس No comments

terminal

کتی Willens / AP

مردم در یک ترمینال بین المللی در, John F. Kennedy, فرودگاه, جمعه, مارس 13 سال 2020 در نیویورک است. ممنوعیت مسافران از بسیاری از کشورهای اروپایی آغاز می شود در نیمه شب جمعه و مسافران بازگشت از وجود نمایش در خواهد آمد. ممنوعیت آخرین فاجعه برای یک سفر جهانی صنعت در حال حاضر وضعیتی وخیم از سقوط رزرو و لغو رزرو به عنوان مردم سعی کنید برای جلوگیری از انقباض و گسترش coronavirus.

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به روز رسانی آن در حال حاضر وخیم هشدار به آمریکایی ها در برابر همه مسافرت های بین المللی به عنوان coronavirus شیوع گسترش می یابد. در همان زمان وزارت امور خارجه فاش مثبت cornovirus آزمون در واشنگتن مبتنی بر کارمند و, اعلام محدودیت های جدید صدور گذرنامه برای U. S شهروندان است.

این اداره در روز پنج شنبه با صدور یک سفر جدید هشدار اصرار آمریکایی ها برای رفتن به خارج از کشور تحت هر شرایطی و برای بازگشت به صفحه اصلی اگر آنها در حال حاضر در خارج از کشور مگر اینکه آنها قصد دارند در خارج از کشور باقی می ماند. سپس گفت: درخواست صدور گذرنامه برای شهروندان ایالات متحده در خانه و خارج از کشور خواهد بود به شدت محدود.

“وزارت امور خارجه توصیه به شهروندان ایالات متحده برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی با توجه به تاثیر جهانی COVID-19” آن گفت: در مشاوره. “در کشورهایی که خروج تجاری گزینه های در دسترس باقی می ماند شهروندان ایالات متحده که در ایالات متحده زندگی باید ترتیب برای بازگشت فوری به ایالات متحده مگر اینکه آنها آماده هستند به باقی می ماند در خارج از کشور برای مدت نامعلوم. شهروندان ایالات متحده زندگی می کنند که در خارج از کشور باید از تمام مسافرت های بین المللی.”

تا زمانی که ارتقا بخش مشاوره به شهروندان ایالات متحده را به “تجدید نظر” در تمام مسافرت های بین المللی تحت آنچه شناخته شده به عنوان “سطح سه” هشدار. جهانی “سطح چهار” هشدار بی سابقه ای بود که چنین هشدار به طور کلی این سایت متعلق به کشورهای خاص درگیر در جنگ بلایای طبیعی و یا جایی که آمریکایی ها در صورت خطرات خاص.

با این حال ارتقا به احتمال زیاد باید کمی عملی اثر به دلیل آن است که اجباری وجود دارد و در حال حاضر محدود گزینه های حمل و نقل برای مسافرت های بین المللی. تنها راه برای ممنوعیت آمریکایی ها از رفتن به خارج از کشور خواهد بود به باطل استفاده از گذرنامه آمریکایی سفر از جمله یک نوار است که در حال حاضر در محل تنها برای کره شمالی.

علاوه بر این تاثیر اصلی وزارت امور خارجه, سفر هشدار است که به علت شرکت های بیمه برای افزایش حق بیمه و یا انصراف از مسافرت سیاست ها به صورت گروهی و انفرادی تورهای بسیاری از آن شده بود اوراق حتی قبل از این هشدار مطرح شد به سطح سه در اوایل این هفته.

این گروه در حال حاضر توصیه آمریکایی ها که در ایالات متحده بسیاری از سفارتخانه ها و کنسولگری های خارج از کشور هستند عامل با کاهش کارکنان و ساعت با توجه به COVID-19 شیوع و خدمات برای آمریکایی ها نیاز به کمک های محدود هستند.

مدت کوتاهی پس از این سفر هشدار, به روز شد, گروه اعلام کرد که از روز جمعه آن را “تنها قبول درخواست صدور گذرنامه از مشتریان با زندگی یا مرگ اضطراری که قصد سفر در عرض 72 ساعت.” همچنین گفت که تسریع صدور گذرنامه خواهد بود به حالت تعلیق در و که برخی از برنامه های مراکز مانند کتابخانه های عمومی دادگاه کارمندان و ادارات پست ممکن است توقف پذیرش برنامه های کاربردی در دسترس نباشد.

جدید صدور گذرنامه محدودیت آمد و پس از اولین مستقر در واشنگتن وزارت امور خارجه کارمند آزمایش مثبت برای این ویروس شناخته شده به عنوان COVID-19. بخش نیست شناسایی که در آن در واشنگتن کارمند کار می کند اما مقامات آشنا با این موضوع گفته است که در ضمیمه شناخته شده به عنوان SA-17 که خانه اصلی اداره گذرنامه. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع.

“کارکنان است که در این منطقه نهفته شد کارگردان سرپرستان در هماهنگی با اداره خدمات پزشکی به اقدامات احتیاطی لازم است” این اداره گفت. “به فضا مورد بررسی قرار گرفته است و در حال عمدا و حرفه ای ضد عفونی امروز (و) آماده خواهد شد برای اشغال فردا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>