ایالات متحده به متهم ونزوئلا مادورو مشاوران در پول شویی قاچاق مواد مخدر به اتهام

توسط جاشوا گودمن و جیم MUSTIAN

میامی — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را اعلام کیفرخواست علیه ونزوئلا, نیکولا Maduro و اعضای حلقه درونی خود را برای به طور موثر تبدیل ونزوئلا دولت را به یک جنایتکار سازمانی در خدمت قاچاقچیان مواد مخدر و گروه های تروریستی با توجه به چهار نفر آشنا با این وضعیت.

کیفرخواست صادره از دادستان ها در میامی و نیویورک که شامل پول شویی و قاچاق مواد مخدر اتهامات اعلام خواهد شد در یک کنفرانس خبری توسط ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr در روز پنج شنبه با توجه به چهار سخن گفت که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد کیفرخواست جلوتر از خود را unsealing.

ایالات متحده نیز انتظار برای اعلام $25 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری یا محاکمه مادورو و Diosado Cabello رئیس حزب سوسیالیست حاکم. که با توجه به ایالات متحده از مقامات آشنا با این موضوع. وزارت امور خارجه انتظار می رود که اعلام پاداش ارائه می دهد در همان زمان وزارت دادگستری می رود با کیفرخواست, مقامات گفت.

کیفرخواست از عملکرد رئیس دولت بسیار غیر معمول است و محدود به چرخ ضامن دار تا تنش ها میان واشنگتن و کاراکاس به عنوان گسترش coronavirus را تهدید به فروپاشی یک نظام سلامت و متکی به نفت اقتصاد محور به اعماق زمین توسط سال از فساد و تحریم های ایالات متحده.

کیفرخواست از عملکرد رئیس دولت است که تقریبا بی سابقه ای است و محدود به افزایش تنش ها میان واشنگتن و کاراکاس به عنوان گسترش coronavirus را تهدید به فروپاشی یک نظام سلامت و متکی به نفت اقتصاد محور به اعماق زمین توسط سال از فساد و تحریم های ایالات متحده.

به گفته تحلیلگران این اقدام می تواند به افزایش تهمت انتخابات شانس در نوسان کلید ایالت فلوریدا است که او برنده توسط یک حاشیه باریک در سال 2016 و در آن ونزوئلا, کوبا و نیکاراگوا فرار رژیمهای باید سیاسی ،

اما مشخص نیست که چگونه آن را به ارمغان می آورد ونزوئلا هر گونه نزدیک شدن به پایان 15 ماه بن بست مادورو که از حمایت روسیه و چین و ایالات متحده در مورد حمایت رهبر مخالفان ژوئن Guaidó. آن را نیز می تواند قطعه رهبری ایالات متحده در ائتلاف علیه مادورو اگر اروپایی و آمریکای لاتین متحدان فکر می کنم برگ برنده دولت است overreaching.

“این نوع از عمل هیچ کاری نمی کند برای کمک به مذاکره راه حل—چیزی که در حال حاضر واقعا دشوار است” گفت: روبرتا جاکوبسن که در خدمت به عنوان وزارت امور خارجه دیپلمات ارشد آمریکای لاتین تا سال 2018 است.

مادورو 57 ساله سابق راننده اتوبوس به تصویر می کشد خود را به عنوان یک فرد عادی آیکون را. او را متهم کرد که ایالات متحده “امپراتوری” به دنبال هر بهانه ای به دست گرفتن کنترل از بزرگترین ذخایر نفت تشبیه آن توطئه به سال 1989 حمله به پاناما و حذف ژنرال مانوئل نوریگا به صورت قاچاق مواد مخدر به اتهام در فلوریدا.

Barr و الیوت آبرامز از وزارت امور خارجه و نماینده ویژه در ونزوئلا در حال رانندگی افزایش تدابیر موضع آمریکا در قبال ونزوئلا از آنجا که آنها تحت فشار قرار دادند برای نوریگا ایران در اواخر 1980s — Barr به عنوان یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی و آبرامز به عنوان دستیار وزیر امور خارجه امریکا لاتین.

مقامات ایالات متحده دیدن دیگر تشابه به عنوان به خوبی. نوریگا تبدیل پاناما به یک زمین بازی برای خشونت بین المللی کارتل های مواد مخدر در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم کرده است مادورو و نظامی خود از سرسپردگان پناه دادن به موادمخدر و چریک از کلمبیا و حتی حزب الله تعیین شده گروه های تروریستی است.

آنها همچنین متهم به مقامات دولتی هم با خوبی متصل تجار و بازرگانان از سرقت صدها میلیارد دلار از خزانه دولت بسیاری از آن از دولت غول نفتی PDVSA که دیده است تولید آن شیرجه رفتن به هفت دهه کم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im