ایالات متحده می کشد اجازه, چینی, ماسک های معیوب در بر داشت

واشنگتن — مقامات بهداشت فدرال باید لغو آمریکا مجوز برای ماسک ساخته شده توسط بیش از 60 تولید کنندگان چینی پس از آنها موفق به دیدار با استانداردهای مورد نیاز به حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

غذا و دارو اجازه داده بود که واردات بر اساس تست داده ها از شرکت های. به طور معمول, این ماسک ها تست شده و تایید شده توسط یک بخش از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قبل از آنها می تواند فروخته شده در ایالات متحده

تنگ اتصالات ماسک ضروری برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان بیماران مبتلا به COVID-19. در مواجهه با بحرانی کمبود در آمریکا بیمارستان های ایالات متحده به پذیرش کمک های مالی از ماسک و دستکش و سایر تجهیزات حفاظتی از چین و کشورهای دیگر.

چینی ماسک ها یک نسخه از N95 ماسک که مواد فیلتراسیون را به نگه داشتن حداقل 95% از ذرات. FDA و CDC گزارش روز شنبه که جدید ایالات متحده آزمایش نشان داد که ده ها تن از چینی ماسک موفق به دیدار که 95% سطح. برخی از ماسک های فیلتر شده به عنوان کمی به عنوان 20 درصد از ذرات با توجه به تست اطلاعات از سی دی.

تنها 14, چینی, ماسک ملاقات ایالات متحده استانداردهای یک لیست به روز شده توزیع شده توسط FDA. حدود 80 ماسک قبلا مجاز توسط FDA ابتدا در اوایل ماه آوریل.

FDA گفت: در نامه ای به امکانات مراقبت های بهداشتی است که ماسک هنوز هم می تواند مورد استفاده به عنوان پوشش صورت برای کمک به کاهش گسترش قطرات موجود در هوا هنگامی که مردم صحبت می کنند و سرفه یا عطسه.

این هفته FDA تصمیم گیری می کند و نمی گذارد وارد ماسک مجاز توسط دیگر خارجی تنظیم کننده مانند اتحادیه اروپا است.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de