U. s. وزارت دادگستری: درمان نمی ترانس ورزشکاران به عنوان دختران

Category: لاس واگاس No comments

Transgender Athletes High School

پت یتن-Robb / AP

در این Feb. 7, 2019, فایل, عکس, بلومفیلد دبیرستان نما ورزشکار تری میلر دوم از سمت چپ برنده نهایی از 55 متر فاصله بیش از فراجنسیتی ورزشکار Andraya Yearwood دور چپ و دیگر دوندگان در کانکتیکات دختران کلاس S داخلی پیگیری دیدار در Hillhouse دبیرستان در New Haven, Conn.

HARTFORD, Conn. — وزارت دادگستری ایالات متحده است که درگیر شدن در یک فدرال حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال بلوک نما ورزشکاران در کانکتیکات از رقابت به عنوان دختران در میان مدارس ورزشی.

دادستان کل ویلیام Barr امضا آنچه شناخته شده به عنوان بیانیه ای از علاقه سهشنبه استدلال در برابر سیاست کانکتیکات Interscholastic Athletic کنفرانس هیئت مدیره است که نظارت دولتی دبیرستان مسابقات ورزشی.

این کنفرانس اجازه می دهد تا ورزشکاران به رقابت به عنوان جنسیتی که با آنها شناسایی این استدلال آن است که پس از یک قانون دولت است که نیاز به دانش آموزان دبیرستان تواند درمان شود با توجه به هویت جنسیتی. همچنین استدلال می کند که سیاست است که مطابق با عنوان نهم این قانون فدرال است که اجازه می دهد تا به دختران فرصت های آموزشی برابر از جمله در دو و میدانی.

وزارت دادگستری در پرونده مخالف است.

“تحت CIAC تفسیر عنوان نهم این مدارس ممکن است حساب کاربری برای املاک فیزیولوژیکی تفاوت بین مردان و زنان است. به جای آن مدارس باید خاص بیولوژیکی مردان — یعنی کسانی که علنا شناسایی به عنوان زن — رقابت در برابر بیولوژیکی زنان” Barr و دیگر مقامات وزارت نوشتن. “در انجام این کار CIAC محروم آن دسته از زنان تک جنسی در مسابقات ورزشی که در یکی از خیمه دستاوردهای Title IX.”

طرح دعوی در دادگاه در ماه فوریه توسط دوندگان Selina Soule ارشد در گلستنبوری دبیرستان; چلسی Mitchell ارشد در کانتون دبیرستان; و Alanna اسمیت یک دانشجوی سال دوم در دنبوری دبیرستان در برابر کنفرانس و چند محلی تخته از آموزش و پرورش است.

آنها استدلال می کنند آنها محروم شده اند از برنده دولت عنوان و ورزشی فرصت بودن مجبور به رقابت در برابر تغییر جنسیت ورزشکاران است.

“مردان همیشه ذاتی فیزیکی مزایای بیش از comparably با استعداد و آموزش دختران — که دلیل ما دختران ورزش در وهله اول خود را” وکیل چریستینا هولکوم گفت. “و مرد اعتقاد خود را در مورد جنسيت نیست از بین بردن آن مزیت است.”

پیام به دنبال نظر باقی مانده بودند روز شنبه با وکیل به نمایندگی از این کنفرانس ورزشی دیگر متهمان و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که نشان دهنده دو نما از دختران که اجرای آهنگ در کانکتیکات.

بهار, آهنگ های نجومی در انتظار نگه داشته به دلیل COVID-19 همه گیر اما کنفرانس مقامات قرار داده اند یک تصمیم در مورد اینکه آیا برای انصراف از آن.

هولکوم گفت: از آنجا که طرح دعوی در دادگاه نیز می پرسد برای تغییرات در دولت ضبط کتاب طرح دعوی در دادگاه رو به جلو خواهد رفت حتی اگر آن را قبل از حل و فصل سالمندان فارغ التحصیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>