ایالات متحده قاضی نمی block gun تعطیلی فروشگاه در لس آنجلس

Culver

رینگو H. W. Chiu / AP

مردم منتظر در یک خط وارد یک تفنگ فروشگاه در کالور سیتی, کالیفرنیا., 15 مارس سال 2020 است.

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — یک قاضی فدرال روز دوشنبه حاضر به بلوک لس آنجلس مقامات از بستن تفنگ فروشگاه به عنوان غیر ضروری کسب و کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این حداقل دومین بار قضات فدرال در کالیفرنیا کاهش یافته است به دخالت در خاموش کردن سفارشات حتی به عنوان دستور مشابه به چالش کشیده شده در سراسر کشور.

“بسته شدن غیر ضروری کسب و کار از جمله سلاح گرم و مهمات خرده فروشان منطقی متناسب با شهر و شهرستان اظهار داشت: هدف از کاهش گسترش این بیماری” ایالات متحده در منطقه قاضی Andre Birotte جونیور نوشت: در امتناع از صدور موقت سفارش محدود.

National Rifle Association, سه تفنگ-صاحب حقوق گروه ها و افراد مختلف و کسب و کار به دنبال این دستور در مقابل Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا و شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti.

در حالی که Garcetti تصمیم گرفت که تفنگ فروشگاه هستند ضروری بیانوبا اول سعی شاتر فروشگاه اسلحه در قلمرو او خارج از شهر اما پس از آن تجدید نظر پس از دولت فدرال اصلاح تعریف آن ضروری کسب و کار توصیه می شود که اسلحه نمایندگی مجاز.

شهر لس آنجلس وکیل مایک Feuer به نام حاکم “یک پیروزی مهم” برای مقامات اقتدار به عمل می کنند.

“همه ما ساکنان و کسب و کار نیاز به تطابق با امن تر در خانه جهت محافظت از خانواده های ما و کمک به ما برای خروج از این بحران به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” Feuer در بیانیه ای گفت.

این بیماری خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

یکی از شاکیان این اسلحه سیاست ائتلاف در بیانیه ای به نام حکم یک “کاملا پوچ و غلط قانون اساسی تجزیه و تحلیل” است که اجازه می دهد تا مقامات “به ادامه نقض اساسی حقوق فردی از میلیون ها نفر از مردم در لس آنجلس.”

این ائتلاف گفت: این گروه همچنان به دنبال یک دستور مقدماتی و در نهایت درخواست تجدید نظر به تمام راه را به دادگاه عالی ایالات متحده در صورت لزوم.

ایالات متحده منطقه قاضی Consuelo B. مارشال در هفته گذشته به طور مشابه کاهش یافته است به جلوگیری مقامات همسایه در شهرستان ونتورا از بستن تفنگ فروشگاه.

“در حالی که به منافع عمومی خدمت کرده است با حفاظت از متمم دوم حقوق منافع عمومی نیز در خدمت حفاظت از سلامت عمومی با محدود کردن گسترش شدید بیماری” قاضی حکومت در این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im