ایالات متحده قاضی حاضر به بلوک نوادا پست الکترونیکی-در انتخابات مقدماتی

رنو — نوادا برنامه ریزی برای انجام آن 9 ژوئن اولیه انتخابات عمدتا از طریق پست جان سالم به در اولین تست قانونی در دادگاه فدرال روز شنبه هنگامی که یک قاضی تایید دولت اقتدار به تغییر روش های طبیعی در چهره COVID-19 بیماری همه گیر.

ایالات متحده منطقه قاضی میراندا Du رد تلاش های محافظه کار رای گیری گروه حقوق به بلوک اولیه بر اساس نگرانی در مورد پتانسیل برای تقلب انتخابات.

یکی دیگر از جلسه قرار است هفته آینده در دادگاه دولت در شهرستان کرسن سیتی که در آن دموکرات نوادا در حال تلاش برای توقف زمان برنامه های مختلف بر اساس نگرانی هایی در مورد تاثیر بر اقلیت فقیر و افراد مسن.

Du حکومت در رنو پنج شنبه که شاکیان در مورد فدرال ارائه شده توسط وکلای راست متمایل رای دهندگان حقوق طرح شکست خورده برای ایجاد جایگاه قانونی لازم برای به دست آوردن حکم دادگاه مسدود کردن انتخابات در درجه اول به دلیل آسیب در آن ادعا شده است نظری می باشد.

اما حتی اگر آن را ملاقات کرده بود که حقوقی, آزمون, او گفت که او می توانست رد درخواست دستور مقدماتی بر اساس شایستگی های مورد.

“دادگاه در می یابد که (نوادا) منافع در حفاظت از سلامت و ایمنی نوادا رای دهندگان و برای حفاظت از رای گیری حق رای دادن در نور COVID-19 pandemic به مراتب سنگین تر بودن از هر بار شاکی حق رای” Du نوشت: در 24 صفحه ،

این طرح اعلام کرد در ماه مارس توسط جمهوری خواه وزیر امور خارجه باربارا Cegavske هنوز هم اجازه می دهد تا رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند در فرد اگر آنها را انتخاب کنید در طول رأی گیری آغاز می شود که آوریل 23 و در روز انتخابات. اما او نیاز به تنها یک رای گیری محل تاسیس شود در هر یک از نوادا شهرستانهای 17.

جیمز نوارهای جونیور, ایندیانا-بر اساس وکیل به نمایندگی از رای گیری حقوق گروه استدلال تنها نوادا مقننه می تواند تغییر قوانین انتخابات. او گفت: Cegavske طرح هرگز رسمی به عنوان مقررات موضوع به جلسات عمومی است.

“او فقط نمی تواند بیرون رفتن در خود و ایجاد مراحل انتخابات” نوارهای گفت: قاضی در طول تلفنی شنوایی چهارشنبه.

Du مخالفت کرد.

“نوادا مقننه واگذار شده است وزیر امور خارجه با اقتدار رای گیری به تصویب قوانین و مقررات” او نوشت: پنج شنبه.

دموکرات دفاع از پست الکترونیکی-در رویکرد به طور کلی. اما آنها در زمینه کت و شلوار در دادگاه دولت زودتر برای جلوگیری از این طرح بر اساس نگرانی وجود دارد نمی توان به اندازه کافی در حوزه های رأی گیری به جای فرد رای دهندگان.

آنها همچنین استدلال می کنند غیابی باید ارسال به تمام ثبت نام رای دهندگان و نه فقط کسانی که در نظر گرفته “فعال” از آنجا که آنها شرکت در دو انتخابات است. غیر فعال رای دهندگان باید به طور خاص درخواست غیابی.

Du اشاره کرد که نوادا حزب دموکرات ساخته شده همان استدلال به عنوان رسمی intervenor در مورد فدرال است که در آن استدلال می کند در دولت است که این مسائل بخشی از این پرونده را در دادگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de