تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده افزایش می یابد گذشته 30 میلیون; اروپا وضعیتی وخیم همچنین

نیویورک — تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری به دلیل coronavirus افزایش یافت گذشته 30 میلیون بدتر شدن بحران بی بدیل از 1930s و تبدیل کردن فشار بر رهبران سیاسی به لغو محدودیت که در حال خفگی اقتصاد است.

دولت ارقام پنجشنبه منتشر شد نشان داد که 3.8 میلیون گذاشته و کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته افزایش مجموع به حدود 30.3 میلیون دلار در شش هفته پس از وقوع در زمان نگه دارید و مجبور به خاموش کردن کارخانجات و کسب و کارهای دیگر از ساحل به ساحل.

اخراج به مقدار 1 در 6 کارگران آمریکایی و شامل بیشتر مردم از کل جمعیت تگزاس یا بیشتر مردم از زندگی در نیویورک و شیکاگو مناطق شهری ترکیب شده است.

نیز وجود دارد تلخ داده جدید در اروپا, که در آن بیش از 130,000 افراد مبتلا به این ویروس فوت کرده اند تا کنون.

آمار و ارقام از 19 کشور که با استفاده از یورو نشان داد که اقتصاد اروپا کاهش یافت رکورد 3.8 درصد در سه ماهه اول به عنوان مستندات تبدیل شهرستانها به شهرهای روح و سقوط ملت ها به رکود است. کاهش بزرگترین پس از یورو آمار در سال 1995 آغاز شد.

فرانسه رشد اقتصادی یک چشم ظاهر 5.8% بزرگترین فصلنامه قطره از سال 1949. در اسپانیا انقباض بود 5.2%. آلمان طرح ریزی است که اقتصاد منطقه یورو بزرگترین, خواهد, کوچک 6.3% در این سال است.

در همان زمان کار بزرگ-حفاظت از برنامه ها به طور موقت نگه داشتن میلیون ها اروپایی در اشتغال و مقدار کمی از آنها را ضبط و تنظیم سیل از اخراج است که ضرب و جرح آمریکا

در ایالات متحده آمریکا اقتصاددانان پیش بینی می کند که نرخ بیکاری در آوریل و می تواند به عنوان بالا به عنوان 20 ٪ — یک شکل دیده نمی شود پس از, افسردگی در زمانی که نرخ به اوج خود رسید و در 25٪.

این هفته دولت تخمین زده است که رشد اقتصادی در یک 4.8 ٪ نرخ سالانه در سه ماه اول سال بیشترین فصلنامه رها کردن پس از بحران مالی 2008. اما که به سختی قطاری عظمت این رکود به دلیل مستندات تحمیل نمی شد تا اواخر ماه مارس است.

سه ماهه جاری انتظار می رود که بسیار بدتر از آن با متناوب 40 ٪ کاهش پیش بینی شده است.

این ویروس به کشته شدن بیش از 220000 نفر در سراسر جهان از جمله 61,000 در ایالات متحده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تایید عفونت در سطح جهان در صدر 3.2 میلیون نفر از جمله 1 میلیون نفر در ایالات متحده, اما این اعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر به دلیل محدود تست تفاوت در شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها.

با نشانه هایی که شیوع است plateaued در مکان در سراسر ایالات متحده در بسیاری از فرمانداران گرفته اند مراحل آزمایشی شروع به بازگشایی اقتصاد خود را. اما نظرسنجی ها نشان می دهد که اکثریت بزرگی از آمریکایی ها محتاط باقی می ماند از بازگشت به, خرید, سفر و طبیعی دیگر فعالیت های اقتصادی است.

هیچ قاره است در امان بودن. آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش 37 درصد افزایش در موارد در هفته گذشته به بیش از 36,000 تایید عفونت و بیش از 1500 مرگ و میر.

در آمریکای لاتین و برزیل را عملا کنترل نشده افزایش عفونت اشتعال ترس است که کارگران ساختمانی کامیون رانندگان و گردشگران را گسترش COVID-19 به کشورهای همسایه که در حال انجام یک مراتب بهتر از کنترل ویروس.

درد از coronavirus مستندات به افزایش فشار بر دولت به سهولت آنها را. سازمان جهانی بهداشت گفت: نزدیک به نیمی از 44 کشور در اروپا است که محدود جنبش مردم را شروع کرده اند کاهش آنها و 11 بیشتر انجام خواهد شد تا به زودی.

به عنوان اقتصاد splutter بازگشت به زندگی کارگران و انطباق با غرابت از موانع جدید طراحی شده برای نگه داشتن آنها را از هم جدا دولت در حال تماشای عفونت نرخ با احتیاط از موج دوم.

کالیفرنیا فرماندار برنامه ریزی برای بستن تمام سواحل و پارک دولت شروع جمعه پس از مردم فشار می آوردند ساحل دریا در طول سوزان آخر هفته, نادیده گرفتن اجتماعی فاصله.

یک داروی آزمایشی است که موثر در برابر coronavirus در دولت مطالعه مطرح امید برای پیشرفت سریع تر در مبارزه با این بیماری همه گیر و بازگرداندن غرق اقتصاد و معیشت. دارو remdesivir ساخته شده توسط کالیفرنیا Gilead Sciences.

دولت ایالات متحده و دیگران در حال کار را به داروهای ضد ویروسی به بیماران در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اخبار پزشکی پیشرفت برداشته بازارهای جهانی است.

Dr. Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا عفونی-بیماری های متخصص گفت: “ان بی سی “امروز” نشان می دهد که او با صحبت های رئیس سازمان غذا و دارو و انتظار تایید برای استفاده از remdesivir اتفاق می افتد “واقعا به سرعت.”

در حالی که یک واکسن است که شاید یک سال یا بیشتر کارشناسان می گویند که یک درمان موثر می تواند تاثیر عمیقی بر وقوع.

هل دادن به بازگشایی این کشور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده به اجازه می دهد, فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل منقضی پنج شنبه.

اما بسیاری از اقتصاددانان تردید دارند که اقتصاد ایالات متحده گزاف گویی خواهد شد به سرعت و اشاره کرد که این ویروس می تواند شعله ور شدن دوباره و یا مصرف کنندگان ممکن است بیش از حد نگران بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

___

لستر گزارش از پاریس McHugh از فرانکفورت. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de