استخدام و شروع به پریدن کرد در ماه گذشته به عنوان کارفرمایان ایالات متحده اضافه شده قوی 225,000 شغل تقویت اقتصاد است که چهره تهدیدات از چین, شیوع بیماری های ویروسی در حال انجام تجارت جنگ و مبارزات در بوئینگ.

وزارت کار نیز روز جمعه گفت که یک و نیم میلیون نفر جاری به بازار کار در ماه ژانویه, اما نه همه آنها یافت مشاغل. که هجوم بدان معنی است که بیشتر مردم شد و شمارش به عنوان بیکار و آن افزایش نرخ بیکاری به رقم 3.6% از نیم قرن پایین از 3.5 درصد در ماه دسامبر.

دولت ماهانه شغل گزارش داد که کسب و کار باقی می ماند و با اعتماد به نفس کافی برای حفظ استخدام با سرعت رشد کار شتاب از یک سال پیش. جامد مصرف کننده هزینه های جبران کشیدن از جنگ تجارت و کسب و کار کاهش سرمایه گذاری است.

این کار سود نیز به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شواهد بیشتری برای خود استدلال که اقتصاد در حال شکوفایی خود را در زیر تماشا کنید. دموکراتیک مدعی رقابت به مخالفت با او خواهد شد که مناظره شب جمعه در نیوهمپشایر را در آغوش ضد استدلال: که اقتصاد را از مزایای جریان نامتناسب به ثروتمندترین آمریکایی ها.

با وجود تند با سرعت از استخدام در ژانویه ساعتی پرداخت تا فقط 3.1% از یک سال قبل از آن در زیر قله از 3.5 درصد در پاییز گذشته هر چند هنوز هم بالاتر از نرخ تورم.

عمومی اعتماد به نفس است که مشاغل فراوان است کمک به متقاعد کردن بیشتر افراد بدون شغل برای شروع به دنبال. ماه گذشته 61.2 درصد از بزرگسالان آمریکایی تا به حال شغل بالاترین نسبت از نوامبر 2008.

غیر منتظره آب و هوای گرم احتمال زیاد نقش مهمی در تقویت سرعت استخدام در ژانویه با شرکت های ساخت و ساز اضافه کردن 44,000 شغل بیشتر از سال گذشته است. بهتر است در زمستان آب و هوا اجازه می دهد تا بیشتر در پروژه های ساخت و ساز را ادامه دهید.

آمریکایی ها نیز خرید بیشتر خانه ها رو به کاهش هزینه های استقراض که بنیادی در بخشی از فدرال رزرو در سه کاهش نرخ بهره در سال گذشته است. در ماه دسامبر ساخت و ساز خانه رسید به بالاترین سطح در 13 سال است.

روز جمعه گزارش اشتغال گنجانده شده است دولت سالانه تجدید نظر از برآورد رشد کار. این بررسی نشان داد که استخدام شد و آهسته تر در سال 2018 و در اوایل سال گذشته از آنچه قبلا تخمین زده می شود. کارفرمایان اضافه 2.3 میلیون شغل در سال 2018 پایین از برآورد قبلی از 2.7 میلیون نفر است.

تجدید نظر نیز کاهش فوریه 2019 را به دست آورید از 56,000 فقط 1,000. که تجدید نظر به سختی حفظ رکورد طولانی رگه استخدام آغاز شد که پس از رکود بزرگ و در حال حاضر رسیده 112 ماه.

چین شیوع ویروسی مرگبار است بیمار هزاران و تعطیل کردن فروشگاه ها و کارخانه ها در این کشور است. اما تاثیر آن به احتمال زیاد بیش از حد در اواخر ماه را تحت تاثیر قرار جمعه مشاغل آمریکا در گزارش.

کارخانه استخدام, اما به احتمال زیاد خواهد کند در ماه های آینده توسط بوئینگ تصمیم به تعلیق تولید آن مشکل هواپیمای 737 مکس. یک بوئینگ تامین کننده Spirit Aerosystems گفت: آن را قطع 2,800 شغل. کسانی که اخراج رخ داده است و پس از دولت را بررسی ژانویه شغل گزارش خواهد شد و به احتمال زیاد تاثیر استخدام ارقام ماه آینده منتشر خواهد شد.

هنوز هم تولید کنندگان ریخته شغل در ماه ژانویه برای سومین بار در چهار ماه برش 12,000 مواضع عمدتا به دلیل اخراج در خودرو گیاهان. شرکت به عنوان یک کل را قطع کرده و به شدت در هزینه های خود را بر روی گیاهان و تجهیزات, در بخشی به دلیل تهمت و تجارت در تضاد است. که عقب نشینی در هزینه ممکن است همچنان به مانع تولید کنندگان.

در این میان مصرف کنندگان باقی می ماند اعتماد به نفس در مورد اقتصاد و هزینه به طور پیوسته بهره مندی این صنایع به عنوان رستوران ها و هتل ها و مراقبت های بهداشتی. یک دسته که عمدتا شامل هتل ها و رستوران ها اضافه قوی 36,000 شغل. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اضافه شده بیش از 47,000.

تمام گفته اقتصاددانان پیش بینی می کند که اقتصاد را گسترش خواهد داد و در حدود 2 درصد نرخ سالانه در سه ماه اول سال جاری تقریبا همان است که در آن 2.1% رشد سالانه در سه ماه آخر سال سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de