دو مکان که پیشنهاد زنان راه برای مقابله با نا امن جهان

Category: سیاتل

یک مشتری در کیک بوکسینگ, بدنسازی, 30 دقیقه, ضربه, با شعبه صاحب برایان Keaton. کتی استنلی

Tracey درام پیوست فمینیستی کاراته یونیون (FKU) 27 سال پیش پس از یک همسایه را تهدید به کشتن او و دوست پسر او را در خود U-منطقه آپارتمان. “من هرگز فکر نمی کردم آن را تبدیل زندگی من,” او می گوید. “من فکر کردم من می خواهم یادگیری برخی از حرکت دفاعی است که ذهن من در سهولت و من می توانم بازگشت به روال معمول. اما کاراته شد من معمول است.”

حمایت

فقط اعلام شد! سفارش جدید & Pet Shop Boys آوردن وحدت تور تنگه آمفی تئاتر در 9/26.

تشکیل Py Bateman در سال 1971 FKU در حال حاضر واقع در Sodo است که کارکنان به طور کامل توسط زنان همه آنها داوطلب هستند. آنها شامل یک بازنشسته پزشکی, دکتر, یک وکیل و یک دانشمند و یک کارآفرین که کسب و کار شامل دفاع از آموزش برای زنان و دختران.

“من قوی در راه است که من هرگز تصور” درام می گوید. “من یاد گرفتم که با کنترل نفس من, من برگزار جوی استیک کنترل عضلات و احساسات در بدن من است. من می تواند من gi [مدرسه] ضربه محکم و ناگهانی مانند آنها در martial-arts فیلم. من توسعه یافته بسیار با دقت در حرکات من است که من می تواند ارائه فوقانی کشتی ضربه توقف یک اینچ از سر یک فرد ترک آنها را با فقط احساس من پا اخلال در هوا را در خود داشت.”

در نهایت درام خودش شد یک مربی. FKU به خود می بالد در کمک به زنان ایم که در روابط سوء استفاده از کودکان با مسائل رفتاری (از جمله پسران) و جامعه مردمی است.

“مردم همیشه از من بپرسید اگر من تا به حال به استفاده از آن. من می دانم آنچه آنها واقعا درخواست—من تا به حال ضرب و شتم تلخه از برخی, سراخ کون,? من نیست. اما حقیقت این است که من با استفاده از آن هر روز. من هشدار به آنچه که در اطراف من. من نمی راه رفتن در اطراف در ترس است. من استفاده از آن را در محل کار و زمانی که من صحبت کردن در برابر بی عدالتی است. من سالم و قوی به دلیل آن است. و در حال حاضر به عنوان یک مربی من لذت در دیدن دانش آموزان من کشف همه که آنها می توانید انجام دهید.”

مشابه نگرش حاکم دقیقه 30 ضربه کیک بوکسینگ بدنسازی برای زنان در کاپیتول هیل. 30 دقیقه آمار ارائه می دهد یک مدار مبتنی بر فرمت شروع با طناب و سیخ زنی به گرم کردن. هدف قرار دادن ایستگاه های ساخت بالا-قدرت بدن و لگد زدن—عرشه فوقانی کشتی زانو مقابل ضربات—ایجاد کاهش قدرت بدن. آخرین سه ایستگاه تمرکز در دفاع از خود آماده سازی فرد برای حالات مختلف خطرناک.

کتی استنلی

“بسیاری از زنان به من گفت چقدر قوی تر احساس می کنند می گوید:” برایان Keaton, صاحب این شعبه در سراسر جهان حق رای دادن (و تنها مرد در-سایت). “یک زن صحبت می کردم و شب گذشته او یک دونده می کند و این برای عبور-آموزش—او می تواند اجرا طولانی تر و قوی تر در حال حاضر. او همچنین گفت: “من احساس بسیار با اعتماد به نفس زمانی که من راه رفتن در اطراف محله. اگر من به یک وضعیت است که به نظر می رسد عجیب و غریب من لازم نیست که به نگرانی به عنوان بسیاری از آنجا که من می دانم که چگونه برای محافظت از خودم.'”

کیتون اشاره می کند که 30 دقیقه ضربه نمی فاستر یک فضای رقابتی وجود دارد بدون مبارزه. بلکه هر یک hitter وظیفه این نسخهها کار در سرعت خود اگر چه تنظیمات می توانید در مشکل افزایش به عنوان تناسب اندام را بهبود می بخشد. او همچنین تاکید می کند که تمرینات می تواند اصلاح شود و اگر یک زن باردار است و یا پس از زایمان.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

“این یک کلاس دفاع از خود, اما این عناصر وجود دارد: چگونه به شما رسید ؟ چگونه می توانم به شما در حفظ و حریف خود را/مهاجم در فاصله? و یا اگر آنها نزدیک چه چیزی شما را انجام دهید ؟ اگر شما در زمین چه کار می کنید ؟ ما آموزش تکنیک های خاص برای که. اما آن را عمدتا در مورد گرفتن یک تمرین و داشتن سرگرم کننده است.”

Kiana Tom شده است حضور 30 دقیقه ضربه پس از آن باز می شود. یک دانشگاه دانشجو پرستاری که آثار نیز در دو بخش زمان شغل او متوجه یک افزایش اعتماد به نفس و خلق و خوی. به علاوه آمده-هر زمان که شما می خواهید فرمت متناسب با برنامه پر مشغله. “این یک کار بسیار مثبت, محیط,” او می گوید. “من یک افزایش انرژی و اعتماد به نفس در پایان یک روز بسیار سخت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de