کاپیتول هیل جدید سئول کاسه به شما اجازه می دهد خود را سفارشی کره ای کاسه با انتخاب خود را از برنج و پروتئین و پر کردن مانند یک چسبناک ذوب “پنیر قرار می گیرند.” سئول کاسه از طریق Facebook

کاپیتول هیل شدن است نه یکی بلکه دو کره ای جدید کباب گزینه های این هفته با دهانه مغرور دیدار با کره کباب و سریع-بازی گاه به گاه مشترک سئول کاسه. به علاوه تاماله وارد شده اند با رستوران و کافه و آلی Tamaleria Cider House. در ادامه به صورت هفتگی خود را دوز از مواد غذایی به روز رسانی اخبار به علاوه حوادث برای این آخر هفته مثل جک کباب اولین سالگرد در SLU. برای ایده های بیشتر در چک لیست ما را از سیاتل مواد غذایی و نوشیدنی فوق العاده را امتحان کنید در ماه فوریه و کامل ما مواد غذایی و نوشیدنی تقویم.

دهانه
A&A کافه و آلی Tamaleria Cider House
کاپیتول هیل یک نقطه جدید برای تاماله: اورت یک و یک کافه آلی Tamaleria باز کرده است یک محل در سابق فضایی به تازگی بسته میبینم مشترک آلوها جام Bap در برادوی است. خانواده-اجرای دوستدار خانواده نقطه با استفاده از تمل دستور العمل های صادره توسط شرکت صاحب علی کربجل بزرگ-great-grandmother که در شهر مکزیک و اورت نقطه شناخته شده است به فروش روزانه است. در نهایت این رستوران را در خدمت شراب از اورت مبتنی بر Soundbite سیب در کنار صنایع پوسته پیچیده دلخوشیها.
کاپیتول هیل

دیدار با کره کباب
مجلل, کره ای, رستوران BBQ به نام دیدار با کره کباب از صاحب چان و Bacco کافه خود را افتتاح در سابق فضای راشل یانگ و سیف Chirchi را گنجینه on شنبه, مارس 11. اگر شما انتظار یک laidback KBBQ مشترک که در آن شما می توانید کوره خود را, گوشت, دوباره فکر کنید: رستوران را به تمرکز بر روی حق بیمه گوشت مانند آمریکا گوشت گاو wagyu نخست گوشت گاو آنگوس و Kurobuta گوشت خوک و کارکنان را طبخ پروتئین به ترتیب روی میز کوره برای شام. هر برش است و سپس خدمت با یک انتخاب از انتخاب سس برای تکمیل طعم. یک “آرایه های محلی و فصلی تخمیر موارد” از جمله فصلی چرخش banchan (مخلفات) نیز خدمت کرده و همچنین کره ای و محلی آبجو غربی اقیانوس آرام-محور فهرست شراب و تخصص کره ای, کوکتل های ساخته شده با soju و ارواح.
کاپیتول هیل

سئول کاسه
اگر شما به دنبال بودجه بیشتر پسند کره ای کباب گزینه را قلب: محبوب کره ای کباب کامیون مواد غذایی سئول کاسه نرم-باز اول آن آجر و ملات محل در روز چهارشنبه ادامه خواهد داد و نرم افتتاحیه مرحله از طریق فردا 8 مارس. (Funnily به اندازه کافی, آن, مانند, A&A, کافه نیز قرار دارد در سابق آلوها جام Bap محل.) مانند کامیون رستوران در خدمت قابل تنظیم کاسه. مهمانان می توانید انتخاب کنید از انتخاب و سفید و بنفش و یا کیمچی بیکن برنج به عنوان یک پایه; کره bulgogi گوشت آهسته پخته سویا-گوشت خوک, کره ای, تند, گوشت خوک, کره ای, کباب مرغ یا آلی سرخ شده با توفو به عنوان یک پروتئین و پر کردن مانند شیرین آسیایی, ذرت, سالاد, ترشی تربچه کیمچی, کاراملی, پیاز, شکست سالاد سیب زمینی و پنیر سقوط” (یک ooey-چسبناک رودخانه پنیر ریخت و بیش از وعده غذایی خود را برای اضافی $1.50). نیز وجود دارد یک bulgogi ساندویچ پنیر “chee-توپ” و mandoo (potstickers). این نشست محل را نیز اضافه کردن گزینه ای از نوشیدنی ها مانند soju و کره آبجو. با توجه به کاپیتول هیل در سیاتلسئول کاسه ارائه غذا برای wildly محبوب K-pop گروه هفده زمانی که آنها بازدید برای عملکرد ماه گذشته.
کاپیتول هیل

تعطیلی
اتاق زیر شیروانی دست رفته
مدیسون پارک پایین کلید ابجو فروشی و رستوران است که در آن زمان محل از اواخر 60s بسته به طور غیر منتظره در فوریه 2. یک GoFundMe مبارزات انتخاباتی آغاز شده است برای حمایت در حال حاضر بیکار و کارکنان اشاره می کند که یک گروه محلی “است که در مذاکرات جاری به بیش از اجاره نامه و بازگشایی اتاق زیر شیروانی” تامین جدید مشروب مجوز را حداقل به مدت دو ماه.
مدیسون پارک

نوار فردیناند
رستوران مت دیلون که تعطیل خود را یاد کاپیتول هیل رستوران آلاسکا & صنوبر در پایان 2019 در حال حاضر خود را بسته Chophouse ردیف نوار شراب نوار فردیناند. او قصد دارد دست به کمر بیش از سابق لعنت آب و آشپز الی Dahlin و sommelier عزرا فتیله خواهد شد که بیش از فضای باز و آن را به عنوان یک نوار شراب و فروشگاه فروش charcuterie و پنیر بعد از این بهار.
کاپیتول هیل

تایلندی کاری ساده
چینی-بین المللی منطقه اصلی کاری ساده و محبوب برای آن مقرون به صرفه و خوشمزه تایلندی مواد غذایی بسته شده است به طور موقت پس از آتش. هیچ کس صدمه دیده بود و رستوران باید به بالا و در حال اجرا پس از چند ماه از تعمیرات.
چینی-بین المللی منطقه

مواد غذایی دیگر اخبار
ملخ سیب & Brewing Co. برنامه taproom برای ونکوور
به سرعت در حال رشد زنجیره ای محلی ملخ سیب & Brewing Co. برنامه ای برای باز کردن یک پاسگاه در ونکوور واشنگتن در پایان این ماه است. این taproom خواهد بود دوستدار خانواده و ویژگی flatbread پیتزا, بچه ها گوشه و انتخاب 16 آبجو و ciders بر روی آن ضربه بزنید.

تالار جان PFI حرکت این بهار
Sodo را شگرف وارداتی-خوب emporium بزرگ جان PFI که purveys و پنیر و شراب, پاستا, زیتون, روغن زیتون و سایر تخصص مواد غذایی شما می توانید از خواب است که در حال حرکت به یک مکان نزدیک به دلیل ساخت و ساز. در حالی که تاریخ دقیق نشده است مجموعه این شرکت می گوید این ممکن است در اواخر ماه مارس یا اوایل ماه آوریل.

اکی Kushiyaki آینده به کاپیتول هیل
جدید رستوران ژاپنی به نام اکی Kushiyaki متخصص در مخلوط و گوشت کبابی و سبزیجات است مجموعه ای برای باز کردن در کاپیتول هیل در اوایل تابستان. این نقطه نیز از ویژگی های فرانسه, ظروف خاطر ویسکی و آبجو و شراب. در دیگر skewered-گوشت, اخبار, Adana آشپز Shota ناکاجیما را اوزاکا خیابان مواد غذایی با الهام رستوران Taku است که هنوز هم تحت ساخت و ساز و برنامه ای برای باز کردن مدتی در اوایل این سال است.

حوادث
روز شنبه, فوریه 7
داروی مقوی غرایز جنسی مبارک ساعت کلاس
جامعه شناس مشهور و سکسولوگو دکتر فلفل شوارتز را ظرف, عشق, زندگی, مشاوره به عنوان نمونه شما گزش کوچک و یادگیری هنر و صنعت نوجوانی, سکس با زن libations.

بین المللی پیراشکی خزیدن
کشف Chinatown-ID تاریخچه طریق محلی کوفته در یک مایل تور همراه با خوشمزه lil’ نشاسته بالش. به عنوان سازمان دهندگان توضیح کوفته تمایل به محصول تا حدود سال جدید قمری در مقادیر بزرگ آنها به عنوان “نشان دادن ثروت و به دنبال شبیه به باستان شمش طلا در برخی آسیایی اقیانوس آرام فرهنگ ها.” با 48 ساعت’ پیشرفت آنها می توانند به جای گیاه خواران و بسیاری از افراد مبتلا به آلرژی غذایی است.

روح سیاتل
در حال حاضر شما احتمالا شنیده ام از آشپز Edouardo اردن جیمز ریش برنده جایزه ذهن پشت تحسین راونا رستوران Salare و JuneBaby و جدیدتر سرمایه گذاری Lucinda دانه نوار. برای این کار فرهنگی و آشپزی, رویداد, او خواهید بود teaming تا با شهری لیگ سیاتل به نمایش گذاشتن خوشمزه استعدادهای 10 سیاتل-منطقه سرآشپزها از رنگ است که “تجسم متنوع پارچه سیاتل غذایی صحنه است.” در میان آنها Makini هاول آلو اغذیه فروشی و مشروب فروشی Trey لمانت از, حرکت تند و سریع زیستن و کریستی براون که قهوه ای دختر آشپز. همچنین در شیر: یک multicourse VIP شام و اردن خواندن توسط جیمز ریش برنده جایزه تونی Tipton-مارتین از کتاب جدید او جشن: دستور از دو قرن آمریکایی آفریقایی تبار پخت و پزو حراج خاموش. تمام درآمد حاصل از رفتن به سازمان است که در حمایت جوانان از رنگ. LEILANI پولک

Vietti شام
تاریخی Vietti کارخانه شراب سازی واقع در ناحیهای در شمال غربی ایتالیا در گوشه شمال غربی ایتالیا و قدمت آن به اواخر 1800s و Vietti خانواده شده است ساخت شراب وجود دارد برای چهار نسل دستیابی به چنین دستاوردهای قابل توجه به عنوان تولید یکی از اولین Barolo ساق پا در سال 1965. امروز کارخانه شراب سازی است اجرا شده توسط زن و شوهر لوکا و النا Currado Vietti. النا پرداخت مراجعه به Cuoco برای یک شام نمایشگاه برخی از کارخانه شراب سازی را برجسته ترین شراب و Cuoco آشپز رون اندرسون خواهد درست کردن یک غش کردن شام برای مطابقت با الهام از طعم شمال ایتالیا.

ویسکی 101
جولیا Nourney, Glenfiddich رسمی “ویسکی Taster از سال” به چت در مورد تقطیر روند و ارائه پس زمینه در مورد محلی مشروب Cadee, Copperworks و میراث به عنوان شما سعی می کنید پروازها و tasters. واقعا شما احساس می کنید مثل شما در حال savoring چیز بهتری, F. K. کیرستن لوله ها ارائه خواهد شد انتخاب از سیگار برگ به جفت با هر ویسکی.

فوریه 7-29
Li المللی وودی برگر ماه
به عنوان بخشی از خود را سالانه برگر ماه, همکاری, Li المللی وودی را مونتاژ شده است یک نرم افزار ترکیب چهار سرآشپزها محلی برای ایجاد هر هفته خود را برگر ویژه برای ماه فوریه. در این سال ویژگی های “خوب برگر” با سرخ, سس پنیر آمریکایی و yubeshi پیاز از آشپز بردی ویلیامز از Canlis (Feb 4-10); پورتوریکو-الهام گرفته از “Boricua برگر” با دو picadillo بتس Sazon بارهنگ چیپس و سس از آشپز اریک ریورا از Addo (Feb 11-17); به “Homersapien” با یک بره پتی, قارچ chanterelle میل, سیر, zaatar-چاشنی تیم چیپس سیب زمینی و تاریخ سس گوجه فرنگی از آشپز لوگان کاکس از هومر (Feb 18-24); و “Manolin ساندویچ” با پوشیده با نان گوشت کتلت و پیاز و شیرین مستی از آشپز لیز Kenyon از Manolin و روپیه نوار (Feb 25-مارس 2). از طریق 2 مارس.

چهار شنبه, آوریل 8
BeastMode کباب پز خانواده جشن Pop-Up
سعی کنید BeastMode کباب را “Tex-Mex-ویتنام BBQ” آشپزی در یک تعاملی “BBQ تجربه ناهار خوری” قبل از کسب و کار است که ترکیبی از عناصر مختلف آشپزی سنت” به طور رسمی راه اندازی شد.

جک کباب اولین سالگرد در SLU
شکوه تگزاس مرکزی–سبک دودی-گوشت مکه است که جک BBQ آغاز شده توسط سابق مایکروسافت کارمند و واجد شرایط کباب nerd جک Timmons, جشن اولین سالگرد جنوب آن دریاچه اتحادیه محل. به مناسبت آنها حول یک کل تمساح به خود فرد سیگاری—واقعا عجیب و غریب چشم به صورت چاپگر—و توزیع نمونه های رایگان در تمام طول روز همراه با خانه ساخته شده سس برای فرو بردن. تمام نوشیدنی ها خواهد بود نیمه خاموش در سراسر از جمله دو کوکتل خاص: به “کولر آبی” و “باتلاق مرداب.” برای تلفن های موبایل طراوت.

خوش بینی 4th Anniversary Party!
بالارد taproom را جشن چهار سال از عمر با چهار آبجو (مبهم و مه آلود امپریال, IPA, قوی بلژیک آل درشت سلطنتی آل و یک “قوی جرعه جرعه آل”) در این جشن تولد و جمع آوری کمک برای Plymouth مسکن ، وارد بخت آزمایی نمره برخی از برچسب رایگان و سعی کنید به یکی از اولین 300 نفر در درب برای دریافت رایگان “کارشناسی ارشد هنر و صنعت شیشه.”

ولنتاین بوربن و شکلات مزه
جرعه وودفورد رزرو دو Oaked کنتاکی مستقیم بوربن ویسکی تکمیل حاوی شکلات تروفلی و گلدان ده ganache.

فوریه 8-11
شکلات هفته آبجو
آبجو اتصال فرض را بر نقش یک گره محبت Willy Wonka با انتخاب شکلات الهام گرفته از آبجو. سفارش نمونه سینی با حداقل چهار نفر از آنها برای دریافت رایگان از طرف همه فن حریف, شکلات, و شما فقط ممکن است دریافت “کارت زرد” به گرو در اوردن برای یک جایزه..

پنج شنبه, مارس 9
Chocofest 2020
سر شیرجه رفتن به chocoholic جشن با 10—تعداد اونا 10—نوشیدن بلیط در دو, در این سالانه قبل از روز ولنتاین باش. افراط در libations از محلی, ماشین منگنه cidermakers از wineries و مشروب و سیر کردن دندان شیرین خود را با شیرینی از Fran را شکلات تئو شکلات, جو, شکلات, شرکت, indi, شکلات, و بیشتر. هنگامی که شما نیاز به کاهش قند خود را با عجله چیزی مورد پسند نیز وجود خواهد داشت گزش از رستوران های محلی مانند صادق بیسکویت و Tankard & Tun. و می دانم که همه شما لذت گرایی پشتیبانی از یک علت خوب—درآمد حاصل از رفتن به مدت طولانی زنده پادشاهان محلی غیر انتفاعی کار برای بازگرداندن ماهی قزل آلا وحشی و حمایت پایدار از شیوه های ماهیگیری در شمال غربی اقیانوس آرام.

پیشگام مربع فلفل قرمز طبخ خاموش – با شراب!
آیا خود بعد از ظهر یکشنبه از سمت راست با مزه های مختلف کاسه فلفل قرمز و نوشیدن شراب خوب از براون خانواده های انگور ریخته گری تاکستان و منبع شراب. شما می توانید در مورد علاقه خود را از طریق Facebook و Instagram.

پاپ آپ: بانوی خاکستری کیک سیاتل
فهرست آشپزی و میان وعده در برش کیک در طعم مانند دوغ کیک با افرا گراوند و زغال اخته دارچین کمپوت آورده شده به شما توسط پاپ آپ بانوی خاکستری سیاتل.

چهار شنبه, مارس 11
سیاتل, فیلیپینی, غذا با آشپز مارکوس Samuelsson
KCTS 9 استقبال مشهور آشپز و رستوران مارکوس Samuelsson که شما به احتمال زیاد می دانم از حضور خود را در نشان می دهد اعم از بالا آشپز کارشناسی ارشد (او برنده این رقابت در سال 2010) به خرد شده (که در آن او به طور منظم مهمان قاضی) به او PBS مواد غذایی و سفر نشان می دهد هیچ گذرنامه نیاز است. سیاتل غذا فیلیپینی صحنه (و مکان هایی مانند هود معروف نانوایی زانو بالا, جوراب ساق بلند شرکت و مجمع الجزایر) برجسته بود در فصل دو والاتر از هیچ گذرنامه مورد نیاز که به پخش در ماه دسامبر. در مصاحبه اخیر خود با غریبه, Samuelsson گفت: او می خواهم به شهر ما بارها اما تا به حال هیچ ایده که تقریبا 3 درصد از جمعیت ما است, فیلیپینی, تا زمانی که او شروع به فیلمبرداری. “با نمایش من همیشه یادگیری در مورد جوامع جدید,” او گفت:. این رویداد جشن سیاتل, فیلیپینی, جامعه و فرهنگ, با Samuelsson در یک میز گرد با سرآشپزها و رستوران بودند که به ویژه در قسمت فیلیپینی شب بازار و غذا فیلیپینی مذاقات. LEILANI پولک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im