دو درس از این بیماری همه گیر کوروناویروس: Ron هارت

درس اول: اعتماد نیست و دولت است. در خود تکیه می کنند.

به 2 تریلیون دلار به علاوه COVID-19 “محرک” لایحه کنگره تصویب شد مثل یک شکار تخم مرغ عید پاک برای آمریکایی ها که در حال تلاش برای پیدا کردن همه موضوعات دموکرات ها را مخفی می کردند و برای خود در آن است. و خود را نامزد جو بایدن (یک مرد که می تواند در پنهان کردن خود را در تخم مرغ عید پاک) همچنان به ایجاد گروگان ویدئوها از زیرزمین خانه خود را.

فقط هفته پیش دولت و شبه دولت (از اساتيد دانشگاه) مدل های پیش بینی کرد که COVID-19 خواهد کشتن 2.2 میلیون آمریکایی. CDC سعی در کنترل و در نتیجه botched — این COVID-19 تست شده است. “کارشناسان” برای اولین بار گفت: ماسک صورت کار نمی کند و پس از آن تصمیم گرفت چند روز بعد که آنها انجام می دهند. این به ما نشان می دهد که هیچ کس واقعا نمی داند.

برای دولت به استفاده از “one-size-fits-all” رویکرد به این اعمال همان استاندارد به مرکز شهر نیویورک به عنوان نشانی از آن را به Maury County, Tennessee, باعث می شود هیچ حس. از آن خواهد شد یک مطالعه جالب که هیچ یک از این گزارش هنگامی که آن را بیش از, بررسی چگونه متحده که نه تحمیل اقدامات سخت گیرانه شانس در مقابل کسانی که انجام داد.

برخی از سرانه اشکال مختلف دولت استفاده برای تحمیل اراده خود باید به ما هشدار می دهند به آنچه به عنوان سوسیالیسم خواهد بود. آن است که اساسا یک راه برای دولت به تحمیل اراده خود را بر کسانی که آن را می خواهد به صدمه دیده است در حالی که پاداش دیگران است. شما تقریبا می توانید احساس بی رضایت از مقامات دولتی به آنها ما را به انجام آنچه آنها می خواهند. من امیدوارم که آنها هیچ ایده.

در حال حاضر ما همه به طور مساوی و ناشیانه محدود به خانه ما اغلب با تهدید از دستگیری در حالی که اقتصاد ما از آن تغذیه یک ملت و بودجه پف کرده دولت فدرال atrophies. این نا معلوم هزینه های مالی و عاطفی استرس از این همه که من هنوز هم حفظ شد پر از شکوفه غیر قابل توصیف توسط سیاستمداران و “کارشناسان” خواهد بود بدتر از این بیماری همه گیر. می توان آنها شده اند و ظالمانه اشتباه با “مدل” در عین حال آنها پرداخت هیچ قیمت. تصور کنید که نقص در “تغییر آب و هوا” ،

راه سمت چپ ناشیانه تصادفا به سرزنش و تهمت برای همه چیز خنده دار است به سازمان دیده بان. حتی با 20/20 ادراک آنها نمی آیند تا با هر گونه نظریه ها در مورد آنچه آنها انجام داده اند متفاوت است. آن را نگاه خوب است. همه سیاستمدارانی که انجام این تست منفی برای رهبری است.

به یاد داشته باشید ما مردم هستند که هر روز و رفتن به محل کار برای ایجاد $22 تریلیون اقتصاد دولت زالو است. دولت نیاز ما خیلی بیشتر از ما به آنها نیاز دارید.

درس دو: اعتماد نیست و رسانه های جریان اصلی.

این جلسات مبارزه در طول مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus وظیفه نیروی کنفرانس های مطبوعاتی به شما بگویم همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد lamestream رسانه ها. آنها showboating فرصت برای “روزنامه نگاران” برای به دست آوردن لیبرال رسانه های یزدی توسط contorting حقایق را مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه بد. این چپ روایت است که تهمت را درک نمی کند علم است. این است که از همان لیبرالها بر این باورند که 17 ساله گرتا Thunberg است که متخصص در تغییر آب و هوا.

سی ان ان متوقف پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus کنفرانس مطبوعاتی نگران آن بود به او بیش از حد خوب قرار گرفتن در معرض. من را دریافت نمی اشتباه سی ان ان می خواهم برای پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن — با یک بالش تا زمانی که او نمی تواند نفس بکشد.

یک آزادیخواه op-ed طنز پرداز و نویسنده برنده جایزه ران را مکرر مفسر در تلویزیون و رادیو. او را می توان در تماس [email protected] یا @RonaldHart در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im