دو نفر از کارکنان تست مثبت برای coronavirus در زندان ایالتی در چین

دو نفر از کارکنان در کالیفرنیا موسسه برای مردان, یک زندان ایالتی در چین آزمایش مثبت برای coronavirus دولت و مسئولان زندان میگویند.

جفت همراه با یک کارمند در کالیفرنیا زندان ایالتی ساکرامنتو در حال اول شناخته شده و مورد تأیید میان دولت کارمندان زندان.

اعلام موارد تایید شده بود که مفصل در یک بیانیه کوتاه در وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی وب سایت همچنین شامل ذکر یک زندان ایالتی سن کوئنتین کارمند قبلا گزارش شده آزمایش مثبت اما در نهایت یک منفی مورد.

مقامات همچنین گفت که هر زندانیان پس از رسیدن به یک زندان مرکز پذیرش از زندان شهرستان خواهد بود قرنطینه برای 14 روز. وجود دارد هیچ شناخته شده و مورد تأیید میان CDCR را زندانی جمعیت بیش از 123,000.

در این بیانیه ذکر نشده چه شغل کارکنان برگزار شد در چین, زندان, و یا اینکه آیا کارکنان در تماس با زندان جمعیت.

در طول چند هفته گذشته, CDCR ساخته شده است که تغییرات گسترده در سراسر زندان آن سیستم به آدرس coronavirus بیماری همه گیر.

در مارس 12, مقامات اعلام کردند که با لغو تمام ملاقاتها به زندانها برای جلوگیری از گسترش این بیماری به آن زندانی جمعیت و کارکنان.

“CDCR به رسمیت می شناسد ارزش ملاقات مهم در حفظ ارتباط با خانواده” سخنگوی دانا Simas نوشت: در انتشار اخبار. “در این زمان بخش باید تمام آن را می تواند به حفظ سلامت کسانی که در کار و سفر و نهادهای دولتی. این اندازه گیری گرفته شده است به عنوان بخشی از CDCR جامع افزایش اقدامات احتیاطی مربوط به COVID-19.”

سفر بان کی مون به دنبال داشت تعلیق توانبخشی, برنامه, به تعویق افتادن آزادی مشروط جلسات تا مارس 30 و توقف همه خارج از دولت و انتقالات برای 30 روز است که مقامات اعلام کرد در روز سه شنبه.

گسترش به طور بالقوه کشنده coronavirus میان دولت اهل بیت جمعیت که تا حد زیادی قرار دارد در سر می برند و امکانات شده است نگرانی برای حقوق مدنی فعال گروه است.

در نامه ای به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در مارس 13 ائتلافی از گروه های مدافع ذکر شده هفت خواست برای حفاظت از دولت زندانیان زندان از COVID-19.

در میان خود خواسته بود از انتشار همه پزشکی شکننده بزرگسالان و بزرگسالان بیش از سن 60 و آزادی همه افرادی که پیش بینی تاریخ انتشار در سال 2020 و 2021 به آزادی مشروط نظارت.

در این نامه cosigned توسط گروه هایی مانند عدالت, مشترک, اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در ایالت کالیفرنیا مدافع عمومی انجمن و لس آنجلس عمومی مدافعان.

“این ازدحام بیش از حد و شرایط غیر بهداشتی کمک خواهد کرد به گسترش COVID-19 در کالیفرنیا سیستم زندان” نامه گفت. “علاوه بر این, آن را تهدید می کند در بزرگ که هزاران نفر از افراد و تادیبی پزشکی و سایر کارکنان ارتباط برقرار کردن با زندانی جمعیت و بازگشت به جوامع خود.”

زندان در چین است که در میان بسیاری از زندانها که تلاش کرده اند با ازدحام بیش از حد در دهه های اخیر.

مرکز طراحی شده بود به خانه 2,976 زندانیان با توجه به هفتگی جمعیت گزارش منتشر شده توسط CDCR. در حال حاضر چین, زندان خانه 3,537 زندانیان 118.9 درصد از ظرفیت آن در این گزارش گفت:.

در سن برناردینو کانتی وجود داشته است 10 مورد تأیید از کروناویروس که از شنبه شب. Riverside County تا به حال 30 نفر از شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im