فورت مایرز, Fla. — در اطراف این قطعات جاش دونالدسون نیاز به معرفی ندارد. که در آن او می رود با چشم دنبال کنید. هنگامی که او به مذاکرات گوش خود.

در حالی که دوقلوها’ جدید سوم baseman است هنوز هم در نشست خود با هم تیمی های جدید و ارتکاب چهره به حافظه دونالدسون — گیرنده بزرگترین عامل رایگان قرارداد در تیم تاریخ است که به سرعت در تلاش برای انطباق با جدید خود سازمان است.

یکی از اولین امتیاز از کسب و کار به برگزاری دادگاه با یک گروه از این تیم چشم انداز روز شنبه در حالی که همچنین تست کردن تیم جدید نیروی ورق تکنولوژی در پنبه حلاجی شده قفس. دونالدسون است که به دنبال تکرار موفقیت او را قبلا در کار خود را پس از یک bounce-back 2019 نیز علاقه مند در کمک به توسعه موج بعدی از بازیکنان در درون سازمان.

“او به ارمغان آورد تا در چند راه مختلف فقط بر زندگی مردم در اطراف او قادر به تاثیر بر روی بازیکنان جوان در این سازمان هر دو لیگ بازیکنان و جزئی بازیکنان لیگ برتر,” مدیر Rocco Baldelli گفت. “این برای تلفن های موبایل مانند او را در نقطه ای در زندگی حرفه ای خود را که در آن عملکرد شخصی است و بدیهی است که مهم ترین چیز است. اما او قطعا یک مکان با ارزش در راه او می تواند به دیگران کمک کند.”

که عملکرد شخصی است که چرا دوقلوها او را در سرمایه گذاری. و دونالدسون که سال گذشته با نام لیگ ملی را گشت بازیکن سال است که مشتاق برای رسیدن به محل کار و برای دیدن آنچه که او می تواند انجام دهد یک فصل دیگر حذف از آسیب زده 2018.

در سال گذشته دونالدسون آمار .259 با .379 بر پایه درصد و یک ضربه زنی در صد از .521 در حالی که هدف قرار دادن 37 صفحه اصلی اجرا می شود — زن دوم-بیشتر در حرفه خود.

“اگر شما نگاهی به شماره من احساس می کنم مثل اول ماه و نیم من هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاها در زیر من از دست رفته تقریبا همه 2018. و پس از آن حدود یک ماه و نیم به فصل من واقعا نوع رو پاهای من وجود دارد و همه چیز را به محل سقوط کرد,” دونالدسون گفت. “من توهین تعداد آنها بیشتر شبیه به آنچه که آنها در گذشته است. من احساس می کنم اگر من می توانید انجام دهید که به مدت شش ماه به جای اینکه چهار یا چهار و نیم ماه پس از آن شما به دنبال در یک فصل مختلف.”

در سال گذشته در فصل تنها با بریوز آتلانتا ramped او را کمی آهسته تر گفت: به دلیل قبلی دو بهار دوره های آموزشی بوده است “خشن” برای او. اما او وارد به فورت مایرز احساس خوبی در مورد که در آن او است و آماده رفتن به, او گفت:.

دونالدسون است که به دنبال به جلو به پیوستن به یک گروه است که او گفت: یادآور 2015 Blue Jays. که تیم سقوط کوتاه از آن هدف نهایی از دست دادن در لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری اما افتخار یک جرم جامد است که شامل دو hitters که به 40 خانه اجرا می شود — دونالدسون که یکی از آنها — و یکی در 39.

همچنین بهترین فصل های خود را حرفه ای خود را MVP فصل که در آن او کاهش .297/.371/.568 با 184 بازدید 122 اجرا می شود به ثمر رساند 41 صفحه اصلی اجرا می شود و 123 رانده است. پرسید: اگر او می تواند رسیدن به آن سطح دوباره baseman سوم نمی چشمک زدن.

“من قطعا احساس می کنید مانند آن قابل دسترسی دوباره” دونالدسون گفت. “بدیهی است که اهداف بزرگتر هستند به برنده سری جهانی. و من احساس می کنم اگر ما قادر به انجام آن نقش من در آن است که رفتن به بسیار قابل توجه است. اما من قطعا احساس می کنم باید آن نوع از سال باقی مانده در مخزن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im