دوقلو-Red Sox مقابله مرده است و در عین حال

یک تجارت است که ارسال خواهد دوقلوها’ top تبادل چشم انداز به بوستون در ازای لس آنجلس داجرز استارت نمی شد کشته از بعد از ظهر شنبه.

تجارت توافق کردند تا سه شنبه شب در حال برگزاری است تا چه آغاز شده به عنوان فیلمهای سه تیم مقابله که ارسال خواهد دوقلوها’ top تبادل چشم انداز Brusdar Graterol به بوستون و آن را استارت Kenta Maeda به مینه سوتا.

Red Sox در حال حاضر درخواست دوقلوها برای اضافی Top 10 چشم انداز.

لیگ منبع گفت: تجارت مذاکرات ادامه دارد و گزارش ها حاکی از داجرز ممکن است به طور مستقیم درگیر, به عنوان به خوبی.

دوقلوها می خواهم برای اضافه کردن یک ثابت شروع به چرخش و Maeda, 31, متناسب با این لایحه. امضا از طریق 2023 در یک حقوق و دستمزد دوستانه 3 میلیون دلار یک سال او 47-35 با 3.87 به دست آورده-اجرای متوسط در 103 عمده-لیگ شروع می شود.

که یک جامد رزومه اما به نظر نمی رسد به اندازه کافی برای هزینه دو بالا 10 چشم انداز به ویژه هنگامی که Graterol است دوقلوها’ top جوان بازو. تا کنون دوقلوها را ارائه نمی یکی دیگر از تجارت قطعه است که فاصله برای بوستون.

Graterol, 21 ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین فصل گذشته تبادل 10 بازی در امداد و تنظیم حق رای دادن سرعت ضبط با رزین 101.2 و 101.9 mph برابر سرخپوستان کلیولند در سپتامبر. 15. او پتانسیل بالا است.

Red Sox گزارش خودداری کردند در consummating معامله زمانی که آنها با یک نگاه Graterol را medicals و تعیین right-hander پیش بینی شده به عنوان یک مسکن و یک نویسنده به آنها امیدوار بود.

با این وجود بسیاری پیشنهاد کرده اند که بوستون بود معکوس دوره پس از طرفداران با انتقاد از تصمیم به ارسال به مرکز fielder Mookie بتی و چپ دست دیوید قیمت به L. A. برای Graterol و outfielder الکس Verdugo.

یکی لیگ برتر منبع روز جمعه گفت که بوستون ممکن است فقط می خواهم “یک مولیگان” در ایران نشان می دهد آنها درخواست شد برای چشم انداز آنها می دانستند دوقلوها نمی دهد. در آن صورت کل سه تیم مقابله خواهد سقوط.

Graterol عامل اسکات بوروس همچنین با ابراز ناامیدی در جمعه گفتن بوستون گلوب “من تا به حال این گفتگو با مینه سوتا کارکنان. وجود دارد یک احتمال بسیار روشن است که این بازیکن را به یک پارچ شروع.”

Graterol تا به حال تامی جان عمل جراحی برای تعمیر آرنج راست خود را در 16 و قرار داده شد مجروح لیست فصل گذشته با گیرافتادگی شانه که هزینه او بیش از دو ماه در کلاس AA.

اما Graterol نیز تن به تن برای دوقلوها 11 بار در ماه سپتامبر و اکتبر از جمله بدون گل در زمین باز یافته به پلی آف و به طور معمول آمار 100 مایل در ساعت در رادار تفنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر