دوقلوها تمرکز بر حفظ پارچ خوزه Berrios تازه از طریق تمام فصل

Category: توین سیتی

فورت مایرز, Fla. — به عنوان سخت به عنوان او تلاش خوزه Berrios نمی تواند کشف کردن آنچه اشتباه رفتن.

او احساس خوب است. او تا به حال هیچ درد. او هنوز هم یک مقدار کافی خواب. اما او fastball سرعت تا به حال علامت پایین و نتایج او در ابتدای فصل شد دیگر وجود دارد.

Berrios بود همه ستاره های انتخاب پس از تولید چنین جامد نیمه اول فصل اما پس از اواخر تیر شروع در میامی است که در آن Berrios تقریبا unhittable دادن تا فقط دو بازدید در هفت بدون گل نوبت, همه چیز در زمان به نوبه خود.

بدترین شروع فصل است که در آن او داد تا نه اجرا می شود در برابر بریوز آمد و بلافاصله پس از آن گوهر از یک عملکرد در جنوب فلوریدا.

“این که چیز عجیب و غریب برای من چون من هرگز احساس, ‘من نمی تواند انجام این کار چیز’ ” Berrios گفت. “…از دیدگاه من من چیزی احساس هر گونه درد ، من هنوز خواب هشت ساعت یک شب. (هیچ) تغییر برای من و شاید من نیاز به تغییر روال روز به روز. … من کار بر روی آن در حال حاضر به طوری که به همین دلیل آن را واقعا سخت است برای من به کشف کردن آنچه که تحت تاثیر من در نیمه دوم.”

برای شش شروع می شود در اواخر فصل گذشته — از اوت. 6 Sep. 4 — 25-ساله right-hander از پورتوریکو رو کتک اطراف. او داد تا 33 اجرا می شود — 29 به دست آورده — در 32 1/3 نوبت برای یک 8.07 به دست آورده-اجرای متوسط و پشت صحنه, دوقلوها مجموعه را به حرکت برنامه به نگه داشتن او را تازه در طول کل فصل است که آنها همچنان به این بهار.

“همه چیز در زندگی را در مورد آموزش و پرورش مناسب است ؟ شما با قرار دادن اطلاعات ذخیره کردن آن را در مقابل آنها سعی کنید به آنها آموزش آنها را نشان می دهد که چرا شما فکر می کنید (آنها) نیاز به سعی کنید این را در اینجا تحقیقات و نتایج حاصل از آن’ ” تبادل مربی وس جانسون گفت. “…تجلیل به او. بسیاری از بچه ها در آن طول می کشد بسیاری دیگر برای آنها … اما او سعی کرد او را به آن باز و دیدم نتایج بزرگ است.”

در میان چیزهای دیگر Berrios گنجانیده شده به روال خود در اواخر فصل گذشته و در پایان سال خود را تبادل سرعت شروع به انتخاب کنید تا دوباره. او پس از شش اجرا تفرج در برابر بوستون با شروع در برابر آینده جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن که در آن او سخت تن به تن هفت نوبت shutout نوبت داد و فقط دو بازدید یک بار دیگر.

“من احساس متفاوت است. من احساس قدرت من آمده بود بازگشت دوباره” Berrios گفت. “… من به پایان رسید فصل سالم و قوی است.”

قدرت — و نه اخلاق کار — هرگز یک مشکل برای بریوس که لقب “لا Makina” — یک اسپین آف از کلمه ماشین به زبان اسپانیایی با حرف K اضافه شده در به معنی strikeouts — از مربی خود را به عنوان یک نوجوان برای توانایی خود را به کار. از زمان به زمان Berrios شناخته شده است به ارسال تصویری از خودش فشار در اطراف یک ماشین در رسانه های اجتماعی.

اما جانسون گفت: آنها بهینه سازی بسیار نیست چقدر او مشغول به کار بود اما این بار او با قرار دادن بر روی بدن خود و او گفت: آنها را در کار بیشتر با plyo توپ و کمتر “فقط پرتاب, پرتاب, پرتاب.”

شاید مهمتر از آنها ساخته شده او را به یک استراحت و تمرکز بر بازیابی. جانسون گفت: Berrios دوست دارد برای ادامه کار به آغاز offseason, اما آنها او را چند هفته قبل از شروع مجدد.

“هیچ کس با انگیزه تر. هیچ کس را بیشتر با خود صادق باشید. شما می توانید بسیاری از واقعا خوب گفتگو با خوزه در مورد همه چیز او انجام” مدیر Rocco Baldelli گفت. “تولید خود را خود بدن خود را از روال است. او یک مرد است که همیشه می خواهد بهتر شود. او شرکت خود را در راه این معنا است که او نمی خواهد ایجاد تنظیمات. او همیشه می خواهد به ایجاد تنظیمات بنابراین من می گویند بسیاری از این بود که احتمالا رانده شده توسط او علاوه بر پزشکی ما و قدرت کارکنان.”

جانسون و قدرت مربی ایان Kadish در میان کسانی که کار می کرد با Berrios به آمده تا با یک طرح برای offseason و به بهار. آنها با هم یک طرح است که تا به حال Berrios کار دقیق به جای سخت تر است.

“ما فقط اولویت بندی بهبود بیش از هر چیز” Kadish گفت. “او بسیار سخت کار و اخلاق کار خود را چیزی است که ساخته شده است که او خیلی خوب, بنابراین من فکر نمی کنم آن را لزوما overhauling آنچه او می کند اما مطمئن شوید که او در حال بهبود است.”

آنچه که به نظر می رسد متفاوت است در یک روز به صورت روز Kadish گفت. برخی از روزها ممکن است آن را بیشتر جنبش گرا چند روز بیشتر ماساژ گرا. دیگر روز آن را بیشتر تنفس است. چند روز می تواند ترکیبی از تمام کسانی که همه چیز.

همه که با هدف حفظ Berrios به عنوان موثر به عنوان آنها می دانند که او می تواند در طول کل فصل. از طریق کار خود را Berrios یک 4.84 عصر در نیمه دوم نسبت به 3.70 در اولین و دوقلوها امیدواریم که با تغییرات آنها ساخته شده Berrios می تواند به حفظ همان سطح در طول کل فصل.

“هر کس می خواهد به موفقیت” Kadish گفت. “این چیزی است که باعث می شود او خیلی خوب است. اما من فکر می کنم دوباره آن را پایین می آید به آسیب پذیری و تواضع قادر به تشخیص انسان در نتایج وجود ندارد. من نیاز به ارزیابی مجدد آنچه من انجام می دهند و مطمئن شوید که آنچه من انجام می دهند درست است و آن را مولد و کمک به این تیم است که او انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im