تلویزیون آکادمی شکایت برای جلوگیری از فروش والری هارپر Emmys

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

لس آنجلس — The Academy of Television Arts & Sciences است تحت پیگرد برای جلوگیری از یک بورلی هیلز خانه حراج از فروش والری هارپر امی مجسمه از آنجا که فروش این هفته خواهد لکه جایزه با توجه به شکایت در دادگاه فدرال لس آنجلس.

هارپر چهار جایزه امی از نقش خود به عنوان رودا مورگنسترن در “Mary Tyler Moore Show” و “رودا” در برآورد 5000 تا 7000 دلار در هر Julien مزایده را’ وب سایت ها و مجموعه به فروش می رسد سهشنبه و چهارشنبه در شمال هالیوود مبتنی بر تلویزیون آکادمی می گوید اگر فروش مجاز به ادامه آن را تضعیف اعتبار این جایزه.

این بازیگر در ماه اوت درگذشت, در سن 80.

تلویزیون آکادمی همچنین ادعا می کند غنائم هستند نه اموال هارپر و مستغلات به دلیل جوایز وام نه هدیه.

یک پیام به شهر مبتنی بر Julien بود بلافاصله جواب داد.

با توجه به شکایت ثبت اواخر روز شنبه, آکادمی بارها و بارها خواسته است که Julien را برداشت هارپر Emmys از فروش اما بورلی هیلز خانه حراج خودداری کرد.

کت و شلوار شامل قوانین کپی رایت در میان آن اتهامات می پرسد برای حکم دادگاه بازگشت هارپر مجسمه به آکادمی و به دنبال یک محاکمه با حضور هیئت منصفه برای مشخص خسارت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>