‘ملبورن’ – جنوبی فیلم ساخته شده در مینه سوتا – در دسترس برای جریان

Category: توین سیتی No comments

یک فیلم در مورد جنوب در دهه 1970 ساخته شده در مینه سوتا – شروع جریان در اینترنت در هفته گذشته. “ملبورن” محلی است مدیر فیل سخت تر را برای اولین بار کامل از ویژگی های طول فیلم است.

فیلم به ضرب گلوله کشته شد در اطراف شهرهای دوقلو و در نورثفیلد. این ستاره ناتالیا دیر از “غریبه همه چیز” و Duluth, indie rock سه نفر پایین ایجاد برخی از موسیقی.

“ملبورن” عبارتند از “یک مرد جوان از یک خاموش, جنوب, خانواده به عنوان چهره او پیش نویس زندگی پس از کالج اولین عشق و رمز و راز است که همچنین ممکن است شامل قتل” با توجه به انتشار اخبار. سخت تر اقتباس این فیلم از رمانی به همین نام توسط گلاسکو فیلیپس.

این فیلم همچنین ویژگی های Devon Bostick (“خاطرات یک بچه Wimpy” CW “100”), رپر, YG Marchánt Davis (“روز خواهد آمد”) و Tate Donovan (“Rocketman,” “آرگو”).

سخت تر است که بر اساس در مینیاپولیس به کار کرده است در موسیقی با هنرمندان از جمله شاهزاده و Foo Fighters و همچنین به عنوان مشتریان تجاری از جمله اپل و دیزنی و هدف است. انتشار اخبار می گوید: “سخت تر از ایجاد متمایز اوایل’70s, جنوب, جهان, توسط, تیراندازی, در شهرهای کوچک و روستایی مناظر.”

“خیلی از فیلم به ضرب گلوله کشته شد و در سراسر شمال, مینیاپولیس, Anoka و نورثفیلد با استفاده از بازیگران محلی و خدمه از جمله در Carleton کالج دانشگاه برای ایجاد صحنه های فراخوانی تاسکالوسا در 1970s. فیلمسازان با استفاده از جلوه های ویژه به ایجاد تاسکالوسا خاص نشانه های تاریخی است که دیگر وجود داشته باشد که در شهرستان,” با توجه به انتشار اخبار. ویرایش و جلوه های ویژه انجام شد در پيرايشی در مینیاپولیس.

رپ YG در “تاسکالوسا.” (Cinedigm)

در “تاسکالوسا،,” Bostick بیلی میچل اخیر فارغ التحصیل که صرف تابستان مشغول به کار در این زمینه را از یک موسسه روانی اجرا توسط روانپزشک خود پدر (داناون). بیلی می افتد در عشق با دایر ویرجینیا “یک بیمار است که احتمالا دیوانه و یا شاید تنها فرد عاقل بیلی در جهان است.” بیلی بهترین دوست, دوست, Nigel (دیویس) درگیر می شود با یک رادیکال فعال حقوق مدنی (YG) در برابر تاسکالوسا سفید نخبگان قدرت که شامل بیلی پدر.

“ملبورن” که برنامه ریزی شده بود به آن منطقه ای برتر در مینیاپولیس و سنت Paul جشنواره بین المللی فیلم در ماه آوریل می تواند قابل دسترسی از طریق آمازون نخست و تلویزیون اپل. این جشنواره به تعویق افتاده است.

فیلم باز در محدود ملی تئاتر آزاد در بازار از جمله لس آنجلس آتلانتا و دالاس و شیکاگو.

رفتن به tuscaloosamovie.com برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>