تبدیل گرما به #MeltICE

Maru مرا Villalpando آگهی La Resistencia که ناظران شمال غربی مرکز بازداشت در تاکوما. نلا Thury حسن La Resistencia

Maybe شما فرار خمرهای سرخ را نسل کشی رژیم در کامبوج در دهه 1970 تنها به صورت رسیدگی به اخراج 40 سال بعد. شاید شما یک السالوادور پناهجو به مرگ تهدید بودن trans. شاید شما یک مهاجر بر روی یک کشنده اعتصاب غذا در شمال غرب بازداشتگاه. یا شاید شما یک خانواده ایرانی زندگی در ردموند که مورد آزار و اذیت در بلین عبور از مرز از بازگشت از یک ویسلر اسکی و پاپ فارسی کنسرت در ونکوور.

اگر شما هر یک از این افراد در اینجا در واشنگتن و سپس شما نمی خواهد به تنهایی. میان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزه با تروریسم در برابر مهاجران که ریشه در دولت جورج دبلیو بوش و باراک اوباما دولت وجود دارد خستگی ناپذیر مهاجر-رهبری سازمان ها و فعالان حق در اینجا در اورگرین دولت است که باید خود را به عقب. اگر واشنگتن است یک پناهگاه دولت در هر معنی مفهوم کلام این است که مردمی از بافت همبند است که باعث می شود آن است.

هر کسی گرفتار در spiderweb ما قانون مهاجرت پیچ بدون یک وکیل خوب. یک تعداد انگشت شماری از آرمان وکلای جوان متوجه شد این در اواسط دهه 1980 و آغاز شد, نمایندگی مرکزی آمریکا پناهجویان که در حال فرار دهه بحران: جنگ. تلاش های خود را در نهایت رسمی به عنوان مهاجر غرب حقوق پروژه (NWIRP یک ثبت نام غیر انتفاعی است که آتش سوزی در تمام سیلندر. سال گذشته آن را ارائه مستقیم خدمات حقوقی به عظیم 11,058 مردم در واشنگتن در حالی که حداقل برخی از اساسی دانش حقوقی به دست یکی دیگر از 7,682.

به عنوان وکلای مدافع 4,405 فعال موارد در سال گذشته تیم بریده شده چند برنده: 62 موارد پناهندگی تایید 145 رسیدگی به اخراج از کشور متوقف و 266 کارت سبز صادر شده است. NWIRP بودجه رشد کرده است تقریبا سه برابر در پنج سال به 13 میلیون دلار سالانه به منظور نگه دارید تا با از کوره در رفته و همه – دست-در-عرشه سرعت از مشکلات امروز جوامع مهاجر. کمک های ضروری به عنوان بودجه عمومی مانند سیاتل–King County مهاجر قانونی و دفاع شبکه یک مثال از ما دولت های محلی قرار دادن پول ما که در آن ما تا زمانی که ما خودمان را به عنوان یک پناهگاه حوزه قضایی است. (من و همسرم اهدا به NWIRP در سال 2018 به افتخار عروسی ما.)

در راس است Jorge بارون, خود را یک کلمبیا مهاجر شد که کارکنان وکیل در سال 2006 شده است و مدیر اجرایی از سال 2008 که بدان معنی است که او دیده است سه ریاست جمهوری دولت بالا و پایین رفتن در تمایل خود را برای درمان مهاجر حقوق مانند حقوق بشر است. اما چیزی که قبلا بوده است مانند آنچه مهاجران صورت زیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

Jorge بارون (سمت چپ) مدیر اجرایی است, غرب حقوق مهاجران پروژه. پری کوپر از بندر سیاتل

“در سه سال گذشته مشغول بوده است—اما همه منفی مشغول” بارون می گوید. “بوش و اوباما هدفمند افراد خاص. مغلوب ساختن پیشی جستن رفته بعد از همه است.”

برای مثال خوزه روبلس یک مستند نشده, مکزیکی, پدر سه کاربردی برای تو ویزا برای قربانیان جرم و جنایت تنها به اخراج او مورد شتاب توسط اداره مهاجرت و گمرک. پس از زندگی در مرکز شهر را Gethsemane کلیسای لوتری برای یک سال او در حال حاضر در بازداشت است. یک قاضی رد پیوند خود را درخواست و در فوریه, اما اگر آن اعطا شده بود او می توانست به دنبال کمک به پرداخت $5,000 $25,000 پیوند با کمک از مبارزه عادلانه اوراق قرضه صندوق کمک می کند که پوشش هزینه های بالای اوراق قرضه برای تا حد زیادی از طبقه کارگر مهاجران روبرو رسیدگی به اخراج از کشور. شواهد نشان می دهد که یک فرد شانس برنده شدن خود را در مورد بهبود بخشد تا آنجا که twentyfold اگر آنها می توانید پیوند را به عنوان آماده سازی برای دادگاه است تقریبا غیر ممکن است از داخل بازداشتگاه. (پس از اتصال از 40 نفر در سال گذشته این صندوق شده است تخلیه و مدیران به طور جدی خواهان کمک های مالی.)

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سوخته-رویکرد زمین—هدف قرار دادن یک بار دو حزبی پناهنده برنامه پرتاب ممنوعیت سفر به چپ و راست تلاش برای از بین بردن دریمر برنامه و فشردن سیستم اداری با قانون تغییراتی مانند افزایش هزینه های نرم افزار و سخت تر راه برای گرفتن اقامت دائم برای افرادی که استفاده از منافع عمومی—ایجاد حس دلسردی.

“وجود دارد این اثر سرما که بسیار مضر” بارون می گوید: به عنوان NWIRP مشتریان را باید انتخاب دردناک بود که آیا برای قبول یک یارانه مسکن در حال حاضر در زمان حاد مالی نیاز است که ممکن است سم به خوبی برای آینده سبز-کارت واجد شرایط. به دنبال به جلو بارون نیروبخش است برای یک تصمیم دیوان عالی کشور در اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) و یا خیال برنامه. “من فوق العاده خوش—2020 است برای رفتن به یک سال بسیار خشن.”

بیشتر انحلال هر گونه امید در روند سیاسی است vindication برای Maru مرا Villalpando یک مهاجر مستند نشده که به لابی گری برای مهاجرت اصلاحات به نفع watchdogging شمال غربی مرکز بازداشت در تاکوما. او امیدوار است در سال 2020 خواهد بود سال است که تاکوما واشنگتن و دولت در نهایت بیان حمایت عمومی برای هدف بلند مدت: خاموش کردن مرکز فدرال.

“من می خواستم برای انجام کاری فراتر از امن مسیر سنتی از, حمایت,” او می گوید. “من متوجه شدم این مبارزه بود و نه در سیاست آن را در عمل مستقیم.”

Villalpando آگهی La Resistencia (که قبلا در شمال غربی بازداشتگاه مقاومت) که او تأکید است نه رسمی نهاد اما یک جنبش مردمی. “ما در پوبلوو به عنوان پوبلو ما مریض و خسته از این و ما می خواهیم برای پایان دادن به این کابوس,” او می گوید. تنها راه برای از خواب بیدار از این خواب بد? رایگان مردم در داخل و بستن بازداشتگاه.

در سال 2017 Villalpando دریافت اطلاع از اخراج که او معتقد بود قصاص برای او می برند. او در آمریکا متولد شده, دختر امیدوار به حمایت او را برای وضعیت حقوقی. او تاریخ دادگاه بعدی است که در مارس سال 2021 و او یکی از بیش از یک میلیون نفر در یک انبار.

La Resistencia داوطلبان کارکنان شماره 1-800 به سند نقض حقوق بشر در داخل بازداشتگاه. وقتی کسی را نشان می دهد تا در تاکوما پس از یک, یخ, هوا, پرواز, سر در گم و از ترس این کلمه می شود حدود سرعت: تماس La Resistencia.

به طور متوسط حدود 20 تماس در هر روز آنها را شنیده از مردم در داخل نقطه از حداقل 17 کشور در پنج قاره. “اکثریت قریب به اتفاق مردم از رنگ از کشورهای فقیر” Villalpando می گوید.

اگر آنها به دنبال یک وکیل داوطلبان با مراجعه آنها به NWIRP. اما اگر آنها پیدا کردن کرم در مواد غذایی خود را و یا شده اند حمله La Resistencia اسناد هر سوء استفاده در مورد کسب و کار سایه به موجب آن شرکت هایی مانند جغرافیایی گروه AccessCorrections.com و Telmate اجرا برای سود ، برای مثال La Resistencia مرتکب به واریز 20 دلار در هر ماه برای هر کسی که تماس, اما باعث می شود مطمئن شوید که به آنها اطلاع دهد که 5 دلار می رود به AccessCorrections.com.

“این یک فرصت خوب برای مردم یادآوری کند که آنها در حال ساخت یک قتل در شما بازداشت,” او می گوید.

سیستم درایوهای برخی از افراد به لبه. La Resistencia حمایت کرده است 19 اعتصاب غذا در داخل بازداشتگاه با انتشار مهاجم مطالبات تامین سلامتی قابل فهم و برقراری ارتباط با مهاجم خانواده. در آنچه که او به تماس های تلخ و شیرین ادعا می کنند به شهرت Villalpando تخصص شده است مشورت برای حمایت از هفت اعتصاب غذا در دیگر یخ بازداشتگاه.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

به عنوان سود محور مهاجرت و تبعید بوروکراسی می شود بیشتر تثبیت کسانی که کار هر دو در داخل و خارج از سیستم هستند هوشیار. “انتخابات اهمیت فوق العاده است. اما حتی اگر همه چیز بهتر برخی از بد سیاست های خود ادامه خواهد داد و برای مدت زمان طولانی واقعا,” بارون می گوید.

Villalpando است مشخص تر کند. “اگر یک دموکرات می شود منتخب مردم را فراموش کرده ام در مورد این موضوع,” او می گوید. “این فقط در مورد خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن. ما نیاز به خلاص شدن از شر کل ماشین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net