عطف سوار کردن ساختمان به هنر

You know whats crazy, we showed up with the exact same colors. The same pink, said Stacy Milrany, on the right.

“شما می دانید چه دیوانه ما نشان داد تا با همان رنگ. همان صورتی” گفت: Stacy Milrany در سمت راست زمانی که من راه می رفت دیروز. کریستوفر Frizzelle

یکی از starker نشانه ای از زمان بود که روز سنت پاتریک در کاپیتول هیل زمانی که پیک/کاج حزب-مردم راهرو سوار شد تا مانند یک طوفان بود. خیابان, که به طور معمول خیلی شلوغ می توان آن را سخت به راه رفتن در پیاده رو شد, شبح, شهر خالی در 10 pm. رستوران ها پیش بینی احتمال بسته بودن و نمی خواهید به ترک خالی کردن کسب و کار در معرض yahoos پرتاب آجر از طریق ویندوز.

“زمانی که من دیدم روی تخته رفتن آن نگاه خیلی تلخ و غم انگیز,” استیسی Milrany در سمت راست در عکس بالا مورد گفت: نزد کویین, ستاره دنباله دار, میخانه, لیندا میخانه و از دست رفته دریاچه کافه سوار کردن. دیگر در نزدیکی کسب و کارهای بزرگ مانند ماریو و Wildrose خواهد به زودی به دنبال.

“من می تواند انجام این کار در خانه در گاراژ من,” او اضافه شده است. “اگر دیگر مردم می توانند لذت بردن از آن من ممکن است به خوبی آن را به جهان است.”

او گفت که او به طور داوطلبانه پس از Derschang که صاحب Oddfellows کافه قرار داده و از تماس برای هنرمندان در Instagram. پرسید: اگر او نقاشی های دیواری, قبل از او گفت: “این یکی از اولین من تا کنون.” پس از اینکه گفته Derschang گروه خواهد او را بازپرداخت برای مواد Milrany “رفت و به خانه انبار دیروز با یک ماسک بر روی” را انتخاب کنید از رنگ است.

Ive been doing a lot of art about the world right now, in its current state. And I was trying to find a thought that distilled what Im thinking and what people are thinking, fearing.

“من انجام شده است بسیاری از هنر در مورد جهان در حال حاضر در وضعیت فعلی آن است. و من در تلاش بود برای پیدا کردن یک فکر است که مقطر آنچه من فکر و آنچه که مردم فکر نکردند.” کریستوفر Frizzelle

در اینجا کار خود را در Instagram. او استفاده نمی شود به این نقاشی بزرگ است. “بزرگترین من همیشه رنگ است که احتمالا 4 پا توسط 5 فوت است. این است که احتمالا 10 10. من گفتم که من احتمالا آن را کشف کردن و اگر نه من چه کاری باید برای از دست دادن ؟ آن را بسیار آزادی است. وجود آزادی مطلق است. من درک که آنها در حال نگه داشتن خلاقیت زنده است.”

او گفت که او می خواست به “آوردن برخی از نقاط روشن و شادی است. و آن را سخت به انجام در حال حاضر است. اما من تا به حال این بسیار سرگرم کننده مثل سه هفته.”

و نام آن رنگ است که او و هنرمند بود که در کار بعدی او به هر دو اتفاق افتاده است را به نشان می دهد تا با ؟

“رنگ رنگ است به نام شاد” گفت: بلا Pham در سمت چپ در عکس بالا که باعث می شود هنر تحت نام Sadgrrlz. در اینجا او Instagram. “من می خواستم به انتخاب رنگ است که مردم را به لبخند.”

That guys one of my favorites, she said, when I pointed to the rabbit. I have a lot of recurring characters in my art.

“که مرد را یکی از مورد علاقه های من,” او گفت: زمانی که من با اشاره به خرگوش. “من یک مقدار زیادی از شخصیت های تکراری در هنر است.” کریستوفر Frizzelle

“من می خواستم به ارائه یک حواس پرتی از همه nastiness و زشتی که در رفتن در حال حاضر” Sadgrrlz گفت. پرسید: اگر او را در بسیاری از نقاشی های دیواری, او گفت:, “این است که در واقع یکی از اولین من. من معمولا فقط رنگ روی بوم در خانه یا ارایش کت یا کفش. من رنگ کفش.”

مارس 20 فراخوان برای هنرمندان در Instagram گفت:

ما به دنبال دوستان و هنرمندان و نقاشان دیواری طراحان گرافیک – هر کسی که خواهد بود علاقه مند در نقاشی ما تخته سه لا تخته با چیزی مثبت چیزی زیبا و تفکر برانگیز و یا خنده دار. ما سوار کردن کسب و کار ممکن است به نظر می رسد مانند درد نمیخورد (و ما می دانیم که آنها نگاه افتضاح) اما ما واقعا فقط می خواهید مکان ما را به ماندن سالم و آماده به بازگشایی فقط در مورد این طول می کشد بیش از هر یک از ما انتظار دارد.

همانطور که من در صحبت کردن با Pham و Milrany یک عبور dogwalker قطع شده را به آنها می گویند “خیلی عالی است با تشکر از شما بچه ها.”

مصاحبه با هنرمندان انجام شد در فاصله حداقل شش پا اما dogwalker آمد در سه فوت از من.

Milrany گفت: “من امیدوارم که بیشتر در رستوران ها و کسب و کار همان را انجام دهید اگر آنها را مجبور به قرار داده تا این تخته.” یک نگاه به پایین بلوک نشان داد کویین هنوز فقط تابلوهای و نقاشی های دیواری.

امروز صبح رفتم عقب—سولو—به Oddfellows برای دیدن کامل خود را با این نسخهها کار.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Looking good. Looks like there are a few more open spots on the left.

به دنبال خوب است. به نظر می رسد مانند وجود دارد چند باز لکه در سمت چپ. کریستوفر Frizzelle

As you can tell from the shadow of the ladder, someone else was working on the middle panel.

به عنوان شما می توانید از سایه نردبان شخص دیگری مشغول به کار بود در وسط پنل. کریستوفر Frizzelle

Benjamin Hubbard is a sign designer and painter.

بنیامین هوبارد نشانه طراح و نقاش. کریستوفر Frizzelle

هوبارد (در اینجا خود را Instagram) گفت: آن را به می گویند: “ما نمی توانیم صبر کنید تا شما را دوباره ببینم.”

همانطور که از صبح امروز کسب و کارهای دیگر را به دنبال ندارد Oddfellows سرب با حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

Opportunity for art.

فرصت برای هنر است. کریستوفر Frizzelle

Several opportunities for art here.

چندین فرصت در اینجا. کریستوفر Frizzelle

The right artist could do something cool tucked under that awning there.

حق هنرمند می تواند چیزی سرد که در زیر سایه بان. کریستوفر Frizzelle

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de