Turkewitz, هرررا: زایمان در ونزوئلا که در آن زنان مرگ و میر یک راز دولتی

کاراکاس, ونزوئلا — که درد زایمان شروع شد در او ایجاد کرد و در تاریکی.

او کودک بود و Milagros وسقوز, 20, نیاز کمک کند.

با یک مینی لباس کشیده بیش از او متورم و به طور فزاینده ای تاکید بدن وسقوز braved یک موتورسیکلت سفری سه رودخانه و گریبانگیر او حلقه را از طریق دو jolting اتوبوس سواری. اما پس از رسیدن به بیمارستان برای اولین بار فقط آغاز راه بود.

در طول دوره 40 ساعت وسقوز سابق دبیرستان ستاره های ورزشی در بازدید از دومین بیمارستان یک سوم و یک چهارم است. ما هیچ ابزار استریل آنها به او گفت که در یکی از. هیچ رشد آنها گفت: در یکی دیگر از.

او در زمان یکی دیگر از اتوبوس. او روی یک نیمکت. او گریه در خیابان از دست دادن تعداد از تعداد پزشکان که تا به حال قرار داده و دست خود را در درون او اندازه گیری بدن خود را اتساع تنها به او بگویید که به ترک.

او سعی کرد یک پنجم بیمارستان. ما نمی توانیم به شما کمک کند آنها گفت.

در نهایت در کاراکاس پایتخت او ایستاده بود در خارج بزرگترین بخش زنان و زایمان در این کشور و ارسال می شود تا گذشته از جان گذشته درخواست.

“لطفا خدا” وسقوز دعا “لطفا اجازه دهید من می میرند.”

ونزوئلا نظام سلامت یک بار بهترین در آمریکای لاتین بوده و در حالت progressive collapse برای سال فلج شکسته اقتصاد نظارت به طور فزاینده دولت استبدادی. اما چند بخش از این سیستم شده است به عنوان آسیب دیده خود را به عنوان بخش زنان و زایمان که در آن مهم ترین زایمان ابزار — علامت حیاتی مانیتور هواکش بهسازی سیستم های — شکسته اند و یا فقط ناپدید شد, گاهی اوقات پزشکان را مجبور به نوبه خود زنان دور.

در حدود نیمی از کشور, پزشکان برخی از 30000 نفر را در سمت چپ در سال های اخیر بسیاری از آنها از جان گذشته برای نجات خانواده خود را با توجه به ونزوئلا پزشکی فدراسیون.

واقعی اثر از این در مادران و نوزادان ناشناخته است. داده های اخیر آمده است از سال 2016 در هنگام مرگ به ضرب گلوله توسط 65 درصد و مرگ و میر نوزادان افزایش 30% در یک سال است. وزیر که منتشر شده است که اطلاعات بی درنگ اخراج و آمار جدید درمان شده اند به عنوان یک راز دولتی است.

به درک آنچه در آن است به زایمان در این shattered سیستم ما به دنبال زنان باردار به شش بيمارستان در ونزوئلا و یک در سراسر مرز با کلمبیا به عنوان آنها به دنبال ارائه.

به به تولد در ونزوئلا امروز به خطر مرگ برای هر دو زن و فرزند او.

وسقوز یک بار یک دبیرستان هندبال بازیکن پس از جشن برای او قدرت و مهارت است که او در سفر آمریکای لاتین به نمایندگی از ونزوئلا است.

اما یک روز این ماه ژانویه در آستان یک قوی کاراکاس بیمارستان کنکپکین پلکیس او مچاله گریه اسلحه او دور کمر مادرش کریستینا که زد روی درب التماس برای دخترش کرد.

وسقوز از هوش رفت. اما پس از آن درب باز شد و حدود 48 ساعت بعد از درد زایمان شروع شد و او به هنگام تولد به نوزاد Cristal. اما او نوزاد متولد نارس و کوچک فقط 3.3 پوند را ندارد از آن گذشته ،

روز بعد وسقوز کشیده یک تیکه از جیب خود سرعت باد یکی از خاطرات دخترش.

مقامات بیمارستان به حال کاهش یافته است به او یک گواهی فوت و با هیچ پول برای دفن او مجبور به ترک Cristal بدن در سردخانه.

“اینجا” او گفت: “یک زن است که درمان مانند یک سگ است.”

برای بسیاری از ونزوئلا زنان امروز قابلیت تعریف از زایمان است ruleta یا رولت: روند خسته کننده سفر از بیمارستان به بیمارستان تلاش برای پیدا کردن یکی که مجهز است به آنها کمک کند.

آنها گاهی اوقات hitchhike و یا راه رفتن به صورت مایل و یا گرفتن اتوبوس جاده ها که ruts و ضربه به نظر می رسد طراحی شده فقط به شکنجه آنها. در موارد نادر آنها را رد کرد و بیش از بیش تا زمانی که در نهایت زایمان در خیابان, در بیمارستان مراحل — و یا در لابی.

“من انداخت روی زمین و گفت:” Evaró Chacín, 32, که گفت که دخترش به دنیا آمد در لابی طبقه در بیمارستان نوریگا Trigo در مرکیبو پس از کارکنان آنجا به او گفت که آنها نمی تواند او را. “این شوهر من است که تا به حال به من کمک کند.”

در برخی موارد زنان می میرند. داروین میقوتیا, 37, از دست داده, خود, همسر, Kenny Chirinos, on Jan. 20 پس او توسعه عفونت پس از سزارين در یک بیمارستان نظامی. برای سال بیمارستان و تلاش برای به دست آوردن مواد ضد عفونی کننده.

“سطح خشم من عادی است” گفت: میقوتیا, cradling خود نوزاد دختر, آلنا, یک بعد از ظهر. او تصمیم گرفت یک بیمارستان نظامی او گفت: چون او فکر می کردم که در به طور فزاینده نظامی کشور را امن خواهد بود.

Chirinos مشتاق outdoorswoman که اغلب رفت و rappelling در حومه کاراکاس با شوهرش بود که عشق از زندگی خود را, او گفت:.

“آنها در حال از بین بردن خانواده,” او گفت: “از بین بردن زندگی می کند.”

در بسیاری از سخنرانی تلویزیونی این کشور رئیس جمهور نیکولاس مادورو شده مشخص می شود این کشور در نظام سلامت به عنوان چالش رو به رو است اما به طور کلی به خوبی انجام می دهند. اخیرا در ماه مارس او را تشویق زنان به “تولد تولد” گفت که هر زن “باید شش فرزند” برای کشور است.

او نسبت به پزشکی کشور کمبود عرضه به تحریم هایی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحمیل کرده است به سعی کنید به فشار مادورو ،

تحلیلگران و منتقدان ادعا می کنند این ادعا تنها به برخی از وزن.

تحریم ها باید گاهی اوقات با تاخیر تحویل ملزومات اما دولت می تواند از طریق کمک به سازمان ها برای به دست آوردن آنچه به آن نیاز دارد گفت: Feliciano Reyna, بنیانگذار ونزوئلا غیر انتفاعی اقدام برای همبستگی.

یک اقتصاددان Asdrúbal Oliveros گفت: مادورو به سادگی انتخاب و اولویت بندی واردات نفت و مواد غذایی بیش از پزشکی و ساخت محاسبه که زنان باردار و افراد بیمار نمی اعتراض — اما این مردم گرسنه را انجام دهد.

سران این کشور را زنان وزارت و وزارت بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به درخواست برای مصاحبه. و نه مدیران در چند بیمارستان بزرگ.

سال به این کشور با رکود اقتصادی رو به رشد تعداد مادران باردار در حال دست و پنجه نرم کردن با بحران های مربوط به مشکلاتی مانند سوء تغذيه — که افزایش خطر پیچیده تولد و نیاز به کمک کارشناس.

این متخصص زنان و زایمان و اطفال که باقی می ماند در بر داشت آن را تقریبا غیر ممکن به انجام کار خود را.

داخل اتاق زایمان در بیمارستان های عمومی در شهرستان لا ویکتوریا Nataly Smith, 21, صعود بر روی یک فلز تولد, تخت خواب یک شب تکان دادن و به تنهایی. او عینک رژ لب صورتی و تا به حال خود را در یک موی دم اسبی. خون مخلوط در طبقه پایین ،

یک لیست از آیتم های از دست رفته آویزان بر روی دیوار مجاور: صابون گاز کیسه زباله. کرم ها حمله کرد, بیمارستان وینیل recliners بنابراین تخت تبعید شده بود به نزدیکی اتاق.

“من می ترسم” اسمیت زمزمه.

در پای او بود دکتر بئاتریس Ticona, 52, رئیس بخش در بنفش و رنگارنگ مالش.

ده ها تن از پزشکان او را ترک کرده بود, او گفت:, مبهوت در این شرایط یا از جان گذشته برای پرداخت بالاتر. اکثر پزشکان در بیمارستان های دولتی را به کمتر از 10 دلار در ماه حقوق و دستمزد است که غیر ممکن است برای زندگی. Ticona چهار متخصصان اطفال به او کمک کند. او نیاز 18, او گفت:.

او دارای دو ماسک برای نوزادان نیاز دارند و هیچ واحد مراقبت های ویژه. وجود دارد یکی از کثیف حمام برای کل بخش زنان و زایمان. انتقادی به بانک خون است که اغلب خالی است.

آن شب اسمیت به هنگام تولد به یک دختر سالم Cristangely.

به طور فزاینده زنان حامله در حال دادن در ونزوئلا در دسترس نباشد و سفر به کشورهای همسایه کلمبیا که در آن دولت وعده داده است به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی خود را.

این زنان که برخی از آنها خود را تماشا خواهر و همسایه مرگ در زایمان های در حال رشد بخشی از ونزوئلا خروج. پنج سال پیش در بیمارستان سن جثه در میکو, کلمبیا, فقط چند دقیقه از مرز, پزشکان تحویل حدود 70 ونزوئلا کودکان است. سال گذشته آنها تحویل بیش از 2,700.

یک روز در ماه ژانویه یک بیمارستان تخت رفت و مسابقه را از طریق بخش زنان و زایمان بیمارستان سن خوزه. در بستر بود Neryelín گونزالس, 25, که رها کرده بود و تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته شیمی در ونزوئلا و عبور از مرز به کلمبیا 10 روز قبل در یکی از مسیرهای غیر قانونی در جستجوی مکانی امن برای تولد.

در اتاق زایمان او به هنگام تولد بر روی یک تشک بادی مجهزند تاشو تحت پوشش بهداشتی پلاستیکی. تمیز گهواره منتظر برای نوزاد. دو پزشک و سه نفر از پرستاران مربی خود را از طریق فرایند.

“فشار” دکتر گفت: Acuña گفت. “نفس بکشیم.”

پسر کوچک او Jhonei متولد سالم در 6.7 پوند است.

“اوه خدای من” او گفت که پزشکان به او برگزار شد تا او نگران صورت چرخاندن به یک لبخند. “او را!”

بعد از بیمارستان مشاوران نقل مکان کرد و او را به یک اتاق تمیز با تهویه مطبوع و حمام. او را به یک لباس سفید او به همراه آورده. به زودی, پرستاران وارد شده با نوزاد پسر و یک بشقاب غذای داغ.

او تا به حال آن را انجام داده, او گفت:. این سفر بوده است که ارزش آن.

فرزند او امن بود او اضافه شده است. و او هرگز قصد بازگشت.

جولی Turkewitz و Isayen Herrera نوشت: این قطعه برای نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im