مغلوب ساختن پیشی جستن سرنوشت به ناشناخته: چگونه سریع اقتصاد بهبود

بالتیمور — coronavirus است و پرت اقتصاد ایالات متحده به یک خطرناک سقوط و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد امیدوار هستند که گرفتار ناگهانی گردباد.

برای بعد از هفت ماه مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است پروری به مبارزه در یک کشور احاطه شده توسط یک ترس از دست دادن شغل ورشکستگی و بیماری است. آن را به قابل توجه محوری برای رئیس جمهور که بی وقفه تشویق بازار سهام را افزایش و اقتصاد را به عنوان قدرت مرکزی گزاره برای دور دوم.

بسیاری از اقتصاددانان می گویند که انتظار می رود فدرال محرک نمی خواهد جلوگیری از رکود است. مقامات قرار دادن برچسب قیمت در حال توسعه بسته در کاپیتول هیل در حدود 1.4 تریلیون دلار و گفت که با اقدامات دیگر از فدرال رزرو مالی نجات می تواند پمپ 2 تریلیون دلار به اقتصاد ایالات متحده.

سهام در حال حاضر فرو ریخته است. کسب و کار و مدارس در حال بسته شدن سعی کنید برای جلوگیری از شیوع بیماری است. درخواست برای مزایای بیکاری نشان می دهد که در هفته اخراج به زودی می تواند گرفتگی بدترین رکود اقتصادی بزرگ که میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود. تحلیلگران بانک گلدمن ساکس تخمین می زنند که 2.25 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری کمک در طول هفته گذشته در مجموع کمی بالاتر از سود کار خود را برای همه 2019.

“هیچ چیز می تواند توقف رکود اقتصادی در حال حاضر گفت:” هارون Sojourner, یک دانشگاه مینه سوتا و استاد سابق کاخ سفید اقتصاددان. او گفت که پرسش اصلی مقابله با قانونگذاران چگونه این کشور می تواند آب و رکود زمانی که گسترده قرنطينه می کند و چگونه به اندازه کافی شغل می تواند حفظ شود و به هم بزنید یک بازیابی.

اقتصاد و سیاست برخورد کرده اند در یک چنین عمیق در راه است که هیچ کس می داند که چگونه انتخابات را بازی در ماه نوامبر. مغلوب ساختن پیشی جستن سرنوشت ممکن است در سایر چقدر طولانی رکود می کشد و اینکه آمریکایی ها قضاوت آن را به خارج از شوک ناشی از طبیعت یا در نتیجه دولتی سهل انگاری و یا بی کفایتی.

“وضعیت خوب نیست — که متفاوت است گفت: رئیس جمهور مسئول آن گفت:” پاتریک Ruffini یک استراتژیست جمهوری خواه. “این بسیار آسان تر برای توضیح یک رکود عمیق به عنوان یک عمل خدا.”

در عین حال رای دهندگان ممکن است احساس که همه آمرزنده و مهربان است. دولت بارها بازی کردن coronavirus’ سلامت و خطرات اقتصادی. تنها یک ماه پیش بالای کاخ سفید اقتصاددان پیشنهاد در نشست با خبرنگاران که شیوع را کمی به ضرر رشد.

“من فکر نمی کنم تاج به عنوان بزرگ به عنوان یک تهدید مردم آن را به بود, گفت:” توماس Philipson اقدام رئیس مجلس شورای مشاوران اقتصادی ، “آنچه می توانم بگویم این است که اگر شما نگاهی به انعطاف پذیری اقتصاد به بهداشت عمومی را تهدید قطعا ما بسیار بزرگتر تهدید از coronavirus.”

این کشندگی این ویروس در حال حاضر باطل چنین خوش بینی. کالیفرنیا و نیویورک در میان کشورهای در نزدیکی مستند وضعیت و بسیاری از دیگران در اصل همان محل. مغلوب ساختن پیشی جستن خودش است ناگهان خود را تغییر لحن و مقامات بهداشتی فدرال در حال حاضر در تلاش برای آماده سازی آمریکایی برای افزایش تعداد موارد آنها بر این باورند مطمئن به آمده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن متکی است علامت تجاری خود را salesmanship به طور مداوم صحبت کردن در مورد چگونه سریع اقتصاد را بهار هنگامی که ویروس wanes بارها و بارها صحبت در superlatives از اتاق جلسه کاخ سفید در مورد نحوه مقید کردن تقاضا خواهد شد تولید یک موج مثبت. کلمات او را اندازه گیری خواهد شد به دقت توسط رای دهندگان در کمی بیش از هفت ماه از زمانی که خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر احتمالا روشن تر خواهد بود. اما بسیاری از اقتصاددانان باور نمی بازیابی به طور خودکار شروع به مانند تلنگر از یک سوئیچ.

رئیس جمهور پیش بینی می کند که هر گونه رکود — که تحلیلگران می گویند می تواند بیش از یک نرخ سالانه 10 درصد بیش از سه ماهه خواهد بود و پس از snapback به رشد است. نتیجه این است که خط نمودار ایالات متحده تولید ناخالص داخلی خواهد شکل “v” شکل است.

“من باور دارم در V-منحنی” رئيس جمهور گفت: پنج شنبه. “هنگامی که این شکست است این معضل را شکست داد, من فکر می کنم ما در حال رفتن به بسیار به سرعت در اقتصاد ما و به عقب بر گردیم به جایی که در آن بود و فراتر از آن.”

که همان خوش بینی در مورد بهبودی سریع به دنبال رکود مسکن بیش از یک دهه پیش. به جای آن وجود دارد گسترش تدریجی که نا امید بسیاری از رای دهندگان و کمک راهنما مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست جمهوری در سال 2016.

این خطر وجود دارد در این زمان است که ایالات متحده می تواند به دام افتاده در یک “رکود عذاب حلقه” گفت: گلن هوبارد, یک استاد دانشگاه کلمبیا و بالا اقتصاددان در جورج دبلیو بوش در کاخ سفید در هنگام 9/11 حملات تروریستی باعث نگرانی های مشابه در مورد کاهش سرعت.

هوبارد گفت: بسیاری از پیشنهاد محرک ایده نمی خواهد کمک به بازگرداندن رشد هنگامی که ویروس فروکش. مصرف کنندگان می توانند از چک است که می تواند به 1200 $در هر فرد است. اما وام و معافیت های مالیاتی نمی خواهد جایگزین درآمد از دست رفته بسیاری از کسب و کارهای کوچک و تولید کنندگان. این به این معنی این شرکت ها ممکن است باقی بماند برای همیشه بسته شده و بهبود خواهد دستکاری می شود. نیمی از کسب و کارهای کوچک در نظر سنجی این هفته توسط گلدمن ساکس گفت: آنها فقط می توانید استطاعت به کار گیرند برای مدت سه ماه یا کمتر.

“این عذاب حلقه است که من می ترسم از” هوبارد گفت. “من فکر می کنم آن را ثبات پذیر است اما نیاز به توجه بیشتر از آنچه که ما در حال گرفتن در واشنگتن است. این است که در مورد ساخت مطمئن شوید که اقتصاد می تواند راه اندازی مجدد.”

تهمت سیاسی بقا را به خوبی ممکن است بستگی دارد که آیا این اتفاق می افتد.

دانشگاه ییل اقتصاددان ری نمایشگاه را توسعه داده است یک مدل برای چگونگی اقتصاد اثرات انتخابات است.

با توجه به تورم نمایشگاه مدل نشان می دهد که اکثریت آرا را به حزب دموکرات نامزد به احتمال زیاد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اگر اقتصاد انقباض بیش از سه چهارم در نرخ سالانه از حدود 4.4 درصد در هر فرد است. کاهش که شیب دار رخ داده است هفت بار پس از سال 1952 اما هرگز در طول انتخابات ریاست جمهوری سال است.

رابرت استین یک اقتصاددان در ابتدا اعتماد و مشاور سابق وزارت خزانه داری گفت: “انتخابات در چنین آشفته اقتصاد در قلمرو ناشناخته است.

او انتظار دارد که اقتصاد کوچک و در مقیاس سالیانه با نرخ 15 درصد در مارس و آوریل برگزار ثابت در مارس و شروع به بهبود می یابند در ماه ژوئن.

“اگر شما نگاهی به مدل های سنتی مربوط به رشد اقتصادی و نتایج انتخابات چه اتفاق می افتد در حال حاضر خوب نیست برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” استین گفت. “اما اگر رکود است بیماری یا بیماری های مربوط به دل و روده من — و من نمی گویم این را به عنوان یک اقتصاددان — این است که رای دهندگان به شما یک کمی بیشتر از یک پاس. اما من نمی دانم. حجم نمونه صفر است.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه هفته به مدت شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im