مغلوب ساختن پیشی جستن کالج کاسه برای مجرمان

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

وجود دارد هیچ کار اشتباهی با سود کالج ها و دانشگاه ها در تئوری است.

نقطه بودن آموزش عالی شامل چنین گسترده و هزینه های در حال حاضر که صرفا با اضافه کردن کمی vigorish در بالا برای برخی از ادراک گذاران را به سختی متوجه شود در حال حاضر دیوانه اقتصادی معادله است.

هیچ نظریه است نه مشکل. وجود دارد تنها چیزی اشتباه است با سود کالج ها در واقعیت.

در برکلی وجود داشته است 107 برندگان جایزه نوبل و آنها یک دوجین یا بیشتر ویژه NL-تنها پارکینگ در محوطه دانشگاه و وای به رانندگان که ain’t ملاقات پادشاه سوئد که قرار می دهد ماشین خود را وجود دارد.

من راه می رفت از طریق دانشگاه ققنوس پارکینگ گاراژ روز دیگر و موفق به دیدن چنین تعیین.

با من تماس افاده اما من مثل من عالی آموزش و پرورش در واقع بالاتر است.

برای چند دهه اگر چه پر شده با نرم و صاف کردن کمپین های بازاریابی با استفاده از هیبرید نام به معنای به صدا پیچک تحت پوشش به زود باور — نام مانند (من این طوری نمی شکایت من از آقای سیمون Legree کالج-مالک) Stanbridge Oxyale U. برای سود کالج شده اند scamming آمریکایی گرسنه برای یک آموزش و پرورش با در نظر گرفتن شهریه خود را و به آنها کمی تحصیل در بازگشت و یا بدتر بیرون رفتن از کسب و کار و خروج از آنها را با هیچ چیز نیست.

من صحبت کردن در مورد تجارت مشروع مدارس. من صحبت کردن در قدیمی آمریکایی pettifoggers ما در سنت بزرگ از مار-روغن فروشندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن دانشگاه هر کسی ؟

دولت اوباما در پایین ترک خورده آنها با عبور از آنچه شناخته شده به عنوان منفعت اشتغال حکومت برای کالج ها و دانشگاه ها. آن را به قانون این عقیده است که برای سود کالج برنامه های همراه با nondegree حرفه ای برنامه تنها می تواند واجد شرایط برای کمک های فدرال دانشجویی اگر آنها منجر به شغل خوب که پرداخت به اندازه کافی برای دانش آموزان به بازپرداخت وام خود را.

که برای تلفن های موبایل مانند یک عملی خدمات توسط دولت در حفاظت از مردم و کیف پول خود را

اما در تابستان گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن U. بسیار خود وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, نظارت لغو منفعت اشتغال حکومت.

بیا دوباره به علمی آب chiselers! که پول فدرال مطمئن شوید که صرف خوب!

نوشتن به ثروت رئیس فدراسیون معلمان آمریکا و از دانشجويان و فعالان حقوق بشر می گویند از قانون سابق: “آن را تصویب رسید پس از یک انفجار در سود کالج که وعده داده شده دانش آموزان یک زندگی بهتر اما در سمت چپ آنها را به جای آن با ناامیدی و توده ای از بدهی. با مشخصات بالا فرو می ریزد — فکر می کنم Corinthian کالج ها و ITT Technical Institute — در معرض برخی از بدترین افراط و سوء استفاده از این صنعت است.”

به یاد داشته باشید کسانی که عکس ها را در روزنامه ما چند سال از محلی Corinthian-متعلق به دانشگاه با درهای خود را بسته و یک پارکینگ پر از فریب خوردن دانش آموزان مشابه در طریق دفتر-پارک ویندوز ؟ نه یک تصویر زیبا.

“به جای stymying, دانش آموزان, دولت باید کار با ما را به ایجاد جدید و مقرون به صرفه فرصت های آموزشی برای فردا معلمان و پرستاران جانبازان کارمندان دولت اولین پاسخ دهندگان و تجارت کارگران است. به عبارت دیگر بتسی DeVos باید محافظت از مردم او را سوگند برای خدمت نه برای سود صنعت است که همه بیش از حد اغلب سوء استفاده از آنها” نوشتن هارون Ament دانشجویی دفاع و Randi واینگارتن از عقبی.

به من می گویند بالاتر اد غایب این هنرمندان است که در حال حاضر خنده دار-پول بازی. درجه خوبی به همراه تعداد زیادی از هنر و صنعت آبجو و فانتزی سالاد unaccountably هزینه های جوان مردم صدها هزار نفر از دلار است. بسیاری از سربار اداری در ما UCs باید به فیزیک بیشتر شعر است. اصلاحات لازم هستند. در ضمن بیایید متوقف امکان آشکار مجرمان در این کالج کاسه.

لری ویلسون در کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه تحریریه. [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>