گوش دادن به زوزه از دموکرات ها و تشویق از جمهوری خواهان فکر می کنم رئیس جمهور تهمت پیشنهاد مالی سال 2021 بودجه رادیکال حمله به دولت رفاه است.

حقیقت این است که این بودجه شامل برخی از جزئی کاهش هزینه بسیاری از آن ها حتی واقعی کاهش است. در عوض آنها کاهش در “پیش بینی نرخ رشد.” این معادل است گفت: شما در حال چسبیدن به رژیم غذایی خود را به دلیل شما می خوردند پنج شکلات تراشه کوکی ها زمانی که شما می خواستم به خوردن ده.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن طرح را کاهش می دهد وزارت آموزش و پرورش بودجه نزدیک به هشت درصد ترک گروه با “تنها” $66.6 میلیارد دلار است.

کاهش به بخش های دیگر هستند و به همین ترتیب در حالی که کاهش در حق صرف تشکیل شده عمدتا از اصلاحات است که نمی خواهد تحت تاثیر قرار بسیاری از کسانی که وابسته به این برنامه ها.

رئیس جمهور تهمت سزاوار اعتبار برای پیشنهاد یک $11.6 میلیارد دلار کاهش در بودجه برای وزارت امور خارجه و ایالات متحده برای توسعه بین المللی (USAID). کمک های خارجی می کند کمی برای کمک به مردم فقیر در خارج از کشور.

به جای آن منافع خارجی مقامات دولتی حاضر به انجام دولت ایالات متحده مناقصه. وزارت امور خارجه و آژانس توسعه بین المللی گسترده درگیر در ایالات متحده مداخله در خارج از کشور از جمله تلاش برای سرنگونی دولت است.

رئیس جمهور تهمت بودجه پیشنهاد تعدادی از افزایش در هزینه های. برای مثال بودجه خود را صرف حدود 900 میلیون دلار اضافی در فنی و حرفه ای آموزش و پرورش است. این همچنین شامل هزینه های اضافی در موارد از جمله زیرساخت ها و مهد کودک.

چند در DC ابراز نگرانی کرده اند بیش از این واقعیت است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن $4.8 تریلیون بودجه پیشنهادی بزرگترین بودجه در تاریخ آمریکا است.

نیز وجود دارد که کمی اعتراض از ظاهرا ضد جنگ مترقی دموکرات ها بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به صرف صدها میلیارد دلار هزینه در برداشته. این تعجب آور نیست که بسیاری از ترقی خواهان خوشحال هستند برای حمایت از افزایش هزینه های جنگ به عنوان طولانی به عنوان محافظه کاران همراه با افزایش رفاه صرف.

بسیاری از محافظه کاران خوشحال هستند برای حمایت از افزایش رفاه صرف تا زمانی که به این معنی است که ترقی خواهان رای خواهد داد برای افزایش هزینه های جنگ. بنابراین کنگره بعید است به تصویب هر یک از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش هزینه اما کنگره خواهد gleefully موافقت همه هزینه را افزایش می دهد.

حتی اگر کنگره موافقت خود را با همه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش کسری بودجه فدرال را هنوز هم بیش از یک تریلیون دلار برای چند سال آینده. رئیس جمهور تهمت و ادعا می کند این بودجه را در 15 سال است.

به منظور نشان دادن یک بودجه متعادل 2035 دولت فرض سه درصد رشد اقتصادی برای بسیاری از دهه آینده. این سطح از رشد بعید است که به تصویب. به جای رونق در حال حاضر به احتمال زیاد به زودی به پایان و اقتصاد را تجربه یکی دیگر از عمده رکود است. نشانه هایی که ما در آستانه یک رکود شامل افزایش بی خانمانی و فدرال رزرو نجات از repurchasing بازار است.

در زمان رونق اقتصادی ساخته شده است در بدهی و بدهی مبتنی بر اقتصاد است که با تسهیل فدرال رزرو سیاست پول آسان.

مقدار عظیمی از بدهی های برگزار شده توسط مصرف کنندگان و کسب و کار و به خصوص دولت است و دلیل اصلی تغذیه احساس می کند مجبور به حفظ نرخ بهره پایین تاریخی. اگر نرخ افزایش به سطح بازار, دولت, پرداخت سود ناپایدار خواهد بود. این امر باعث بدهی دولت حباب پشت سر هم منجر به یک بحران بزرگ. اما در ادامه مسیر فعلی نرخ بهره پایین به ناچار منجر به یک بحران دلار و سقوط رفاه-جنگ کینزی سیستم.

در ادامه به اتلاف میلیاردها دلار در جنگ های خارج از کشور و موفق برنامه ها در صفحه اصلی در حالی که تظاهر است که ما می توانیم جلوگیری از بحران از طریق ساختگی کاهش و تغذیه سوخت رشد را اجتناب ناپذیر سقوط دردناک تر است. تنها راه برای جلوگیری از فاجعه اقتصادی است که به کاهش هزینه و حسابرسی و سپس پایان فدرال رزرو.

دکتر ران پل عضو سابق مجلس نمایندگان. این مقاله نوشته شده است و منتشر شده توسط Ron Paul Institute for Peace and Prosperity.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im