مغلوب ساختن پیشی جستن می بالد در مورد اقتصاد حلقه توخالی داده شده توجهی حقایق

Category: لاس واگاس

Image

اوان Vucci / AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع در Broadmoor جهان عرصه شنبه, فوریه. 20, 2020, در کلرادو اسپرینگز ،

در یک اقتصاد ایالات متحده است که “بهترین آن را به حال شده است” را به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در دولت از آدرس اتحادیه متوسط ایالات متحده کارگر تورم دستمزد نمی افزایش یافته است فقط 0.6 درصد در سه سال گذشته است. تولید نمی افتادن. کشاورزان آمریکایی نمی تواند اعلام ورشکستگی و اقدام به خودکشی در نرخ هشدار دهنده.

حقیقت پشت مغلوب ساختن پیشی جستن می بالد این است که وجود واقعی اقتصادی درد از ساحل به ساحل از cityscapes به کشور و همه جا برای آبی-یقه آمریکایی ها و طبقه متوسط است.

به طوری که تهمت می ایستد قبل از تجمع جمعیت امروز در لاس وگاس و بالند در مورد پیشرو در اقتصاد به تاریخی سطوح به عنوان او تقریبا قطعا او خواهید بود اشتباه است. او را به دروغ گفتن.

Enormous ردیف هایی از طبقه کارگر آمریکایی ها دیده می شود کمی سود از مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا خروش اقتصاد است.

بله بیکاری اندک و 6.6 میلیون شغل اضافه شده اند پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح اما هر دو از این اعداد را flipsides. به بیکاری تعداد کم باید ترجمه را بسیار بالاتر دستمزد برای کارگران — پایه سرمایه داری: کارفرمایان در حال رقابت همیشه سخت تر برای کارگران است که باید باعث آنها را به ارائه پرداخت بالاتر و بهتر دستمزد. در عین حال رشد دستمزد عقب مانده است.

فراتر از آن است که بیش از 4 میلیون آمریکایی در حال طبقه بندی شده به عنوان “غیر ارادی پاره وقت” به معنی آنها می خواهم برای پیدا کردن کار تمام وقت اما نمی تواند و به جای گیر هستند انجام مشاغل پاره وقت و یا کار در اجرای اقتصاد است.

در ضمن کار ایجاد شکل که مغلوب ساختن پیشی جستن به مشتری جلب کردن خوب است اما قطعا بی سابقه است. در واقع در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما در سه سال گذشته در کشور افزود 8.1 میلیون شغل — 23 درصد بیش از اضافه شده اند پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

پس از آن وجود دارد تولید و کشاورزی دو بخش است که در آن تهمت outlandishly کارگران وعده داده شده آنها را شکوفا تحت ریاست او.

به جای تهمت را خطر ناک تعرفه های ناشی از قیمت محصول به دهانه که ویران صنعت به طور کلی و به خصوص کوچکتر مزارع خانوادگی. به عنوان یک نتیجه ورشکستگی در صنعت شات تا 20 درصد در سال گذشته و نرخ خودکشی در میان کشاورزان رسیده 1.5 برابر میانگین ملی است.

همانطور که برای ساخت آخرین شاخص موسسه مدیریت عرضه — کلید صنعت شاخص — نشان داد که تولید کنندگان از آخرین سال درد و رنج خود را ضعیف ترین عملکرد در بیش از 10 سال است. به عنوان یک نتیجه از این صنعت در حال از دست دادن شغل.

بنابراین این بهترین آن تا کنون شده است ؟ که تخت هیچ حداقل آن را به عنوان امر به میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از آمریکایی ها است.

است یک استثنا وجود دارد: کسانی که در بالاترین سطح درآمد بهره مند شده اند نامعقولی از کاهش مالیات های اجرا شده توسط تهمت و کنگره جمهوری خواهان در سال 2017.

کسانی که کاهش چپ ایالات متحده کسب و کار پف کرده و آنها در پاسخ با ارائه گسترده سهام buybacks و سود سهام خود را به سرمایه گذاران — $1 تریلیون دلار در سال 2018 در میان S&P 500 شرکت. این رقم کاهش کمی در سال گذشته اما همچنان بالاتر از قبل از معافیت های مالیاتی برای ثروتمندان.

بنابراین در حالی که تهمت ادعا کرد که کاهش مالیات را ارائه می کنند “سوخت موشک” برای اقتصاد با دادن کسب و کار به معنی گسترش شرکت خود را و اضافه کردن شغل چه اتفاقی افتاده است به جای آن بود که شرکت قریب ثروت به سرمایه گذاران که stashed آن را دور. این کاهش قطعا نمی راکت متوسط ایالات متحده کارگر در هر نقطه — تورم-تنظیم رشد دستمزد سطح 0.6% تحت تهمت ترجمه به کمتر از 7 دلار در هر هفته.

این حقایق هستند که برگ برنده را به جای آمریکایی ها را نادیده گرفت و یا رد می کند در حالی که او تلاش می کند تا آنها را باهم به باور او تبدیل اقتصاد در اطراف.

بسیار شبیه او احتمالا امروز انجام تهمت ایستاده بود قبل از تجمع جمعیت در میشیگان در سال 2016 ساخته شده و تمام انواع ادعاهای او نمی تواند به عقب و وعده او نمی تواند نگه دارید در مورد آنچه که به عنوان رئیس جمهور او می خواهم برای اقتصاد است.

“این رفتن به یک پیروزی برای مردم,” او گفت:. “یک پیروزی برای دستمزد بگير, کارخانه, کارگر, یک پیروزی برای روزمره شهروند — و برای تمام افرادی که صدای نشده است شنیده می شود.”

اشتباه است. ثروتمند انواع را به دست آورد. دیگر آمریکایی ها در حال انجام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im