مغلوب ساختن پیشی جستن حملات رای-توسط-mail انتخابات و تکنولوژی هستند یک شات در کالیفرنیا ارزش

بدون سایه شک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد شده است به دامن زدن به شعله های آتش از گسترش اطلاعات غلط برای خود سیاسی به دست آورید. ادعاهای دروغین فراوان در توییتر خود, خوراک, emboldening پایگاه خود و تنظیم یک تن در سراسر کشور از خصومت ظرف امروز گفتمان سیاسی.

اینکه آیا یا نه او در انتخابات ریاست جمهوری تعیین کرده است ملت ما پشت سال اگر نه دهه است برای بحث.

اما رهبران دموکرات در کالیفرنیا یک مسئولیت برای دفاع از ارزش های کشور ما به سوال نامیده می شود توسط برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر بی اساس ادعا می کند – به خصوص کسانی که هدف قرار دادن ایمیل در رای گیری و ما پیشرو شرکت های فن آوری.

آن را به سختی طول می کشد فهیم چشم به تعیین چرا رئیس جمهور گرفته تا این مسائل در هفته های اخیر. مغلوب ساختن پیشی جستن و پایگاه خود را به مدت طولانی انتقاد کالیفرنیا وطنی شرکت های فن آوری به عنوان مغرضانه در برابر محافظه کار صدای. و به عنوان نوامبر روش و دموکرات ها در سراسر کشور از جمله در اینجا در لس آنجلس حفظ آگهی خود را جمهوری خواه مخالفان رئیس جمهور است که به وضوح در رابطه با از دست دادن قدرت و مایل به سرکوب امن مشارکت رای دهندگان به آن را نگه دارید.

با این وجود این اقدامات اخیر رئیس جمهور در برابر کالیفرنیا موسسات شده اند به خصوص آشکار است. رئیس جمهور اجرایی به منظور محدود کردن حمایت از رسانه های اجتماعی شرکت ها تنها چند روز پس از توییتر به حق پرچم از پست خود به عنوان گمراه کننده سیگنال های هر دو شخصی و انگیزه های سیاسی پشت و در عین حال یکی دیگر از درخواست تجدید نظر خود را به محافظه کار پایه. و رک و پوست کنده کالیفرنیا دموکرات ها هیچ کسب و کار هماهنگی خود را با این دولت ضد tech دستور کار است. آن را نمی خواهد کمک به ما شانس برنده شدن در انتخابات و قطعا آن را نمی خواهد کمک به بازسازی اقتصاد ما یک اقتصاد است که تکیه در کشور ما شرکت های فن آوری در سراسر این بیماری همه گیر.

با وجود آنچه که رئیس جمهور به دروغ ادعا می کند در مورد کالیفرنیا بودن انتخابات تقلب پیروی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تصمیم به برگزاری ویژه انتخابات, رای گیری, توسط, پست, دولت ما تا به مدت طولانی تایید رای توسط ایمیل سیاست و باید همچنان به انجام این کار در چهره فریبنده انتقاد از کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند نه تنها واقع نادرست اما خطرناک به انتخابات ما و بهداشت عمومی.

نه به ذکر این واقعیت است که آنها را الهام گرفته از جمهوری خواهان در اینجا در کالیفرنیا رفت تا آنجا که به فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر Newsom دولت در این موضوع است. ما دولت را رهبری شده است منصرف تصویب مجلس لایحه 860 به تصویب یک لایحه است که اطمینان حاصل شود هر کالیفرنیا که می خواهد به رای های پست الکترونیکی است که قادر به انجام این کار.

به عنوان رویکرد ما پاییز با ملت ما متمرکز بر پرداختن به قبر چالش های اقتصادی مطرح شده توسط رمان coronavirus گیر من را تشویق دموکراتیک ما رهبری برای ادامه به فشار رو به جلو یک پیام از نظم و انضباط – که همان نظم و انضباط است که ما را قادر به امن خانه فعلی اکثریت در سال 2018 است.

تضمین این که همه ما شهروندان دارای حق رای توسط ایمیل یک نگرانی برای رای دهندگان در کالیفرنیا است. به عنوان جوامع دست و پنجه نرم کردن با چالش های COVID-19 سیاست حمایت از رای گیری غایب و فراگیر و ایمنی این عمل ترویج باید قوی باقی می ماند در میان رهبران دموکرات.

و در نهایت ما می توانیم همه توافق دارند که شرکت های فن آوری می تواند نقش مهمی در کمک به نشانی گسترش COVID-19 تا زمانی که حفظ حریم خصوصی قوی پادمان در محل هستند. نوآوری مهم خواهد بود نه تنها به صاف و منحنی کمک به پیدا کردن یک درمان بلکه برای حمایت از جوامع و اقتصاد محلی به طوری که کسب و کار می تواند باقی می ماند باز به بیشترین حد ممکن در حالی که سرمایه گذاری در خود را دیجیتال تاب آوری و آماده شدن برای ماندن در خانه سفارشات را کاسته. هماهنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بر ضد سیاست تکنولوژی خواهد شد انجام بیش از آسیب خوب – هر دو برای سلامت ما دولت و شانس ما در ماه نوامبر.

بیایید مستقیم حزب ما را به تفکر و سیاسی سرمایه – نسبت به دفاع از جنگ سخت پیروزی از سال 2018 “موج آبی” و فراتر از آن. ما به مراتب بهتر متمرکز ماندن به عنوان یک حزب توسط, مبارزه با تهدید به رای گیری غایب استقبال از نقش حمایت از فناوری و فاصله خودمان را از هر گونه ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در انجام این کار ما را به مطمئن شوید که ما کالیفرنیا ارزش نیست نقض, در حالی که حفظ یک قوی سیاسی جای پا در ماه های آینده.

درخل شنیده است که یک استراتژیست دموکرات و مدیر اجرایی لس آنجلس حزب دموکرات است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de