مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه در هر نوبت

به عنوان اواخر به عنوان Feb. 27 رئیس جمهور گفت: coronavirus قرار بود فقط به طور معجزه آسایی ناپدید می شوند. اما در همان روز معاون رئیس جمهور منصوب شد به سر دولت فدرال نیروی کار بر روی ویروس و مایک پنس به ما گفت که یک میلیون نفر برای آزمایش این ویروس بودند در راه است.

در مارس 2, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ما گفت یک واکسن در اینجا خواهد بود به زودی. هر دو از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات تبدیل به غلط به عنوان پنس است. واکسن آن است که اگر ایجاد شده است که حدود 18 ماه به دور است.

آن را در زمان پنج روز برای سنا تحت رهبری میچ مک کانل را به هر گونه هماهنگی با خانه. و معلوم نیروی کار انجام داده است هیچ چیز با هر دو گروه از جانبازان در امور ملکی پارسیان از مهندسین و دیگر جنبه های عمده دولت فدرال است.

آن است که جانبازان بیمارستان سیستم است که با توجه به ماموریت پشتیبان برای ملت بیمارستان در زمان اضطراری است. آنچه در جهان است در این کارگروه انجام شده است این همه وقت ؟ آنها شده اند و ایستادن در مقابل دوربین و ارائه برخی از اطلاعات بد. این یک استثنا بوده است حرفه ای پزشکی, اعضای هیات که خود نیز حضور داشتند.

در این خلاء رهبری فرمانداران باید به خط مقدم می آیند برخی از همکاری منطقه ای را با دیگران به سرب در مراحل مورد نیاز برای حفاظت از آمریکایی ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را از حامیان بزرگ را استثنا همه از این. اما تاریخچه و بررسی حقایق تصمیم خواهد گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im