تهمت می خواهد سریع چک فرستاده شده به ویروس در پاسخ

Category: توین سیتی No comments

توسط لیزا MASCARO و ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد دولت به ارسال چک به آمریکایی ها در دو هفته آینده در تلاش برای جلوگیری از هزینه اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin روز سه شنبه گفت.

“رئیس جمهور دستور داده تا من ما باید برای انجام این کار در حال حاضر,” او گفت: در جلسه کاخ سفید. او نمی دهد جزئیات جز به می گویند که این مقدار باید قابل توجه و میلیونرهای نمی خواهد آن را دریافت کند. این پیشنهاد نیاز به تایید از کنگره است.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آمریکایی ها دریافت پول در جیب خود را به سرعت” Mnuchin گفت. بازار سهام افزایش یافت در طول این جلسه پس از یک وحشی رها دوشنبه.

کاخ سفید روز سه شنبه بود و درخواست از کنگره برای تصویب عظیم نجات اضطراری بسته به کمک به کسب و کار و همچنین به عنوان مالیات دهندگان مقابله با بحران اقتصادی است که زوج با این بیماری همه گیر.

Mnuchin برنامه ریزی شده به طرح که حدود 850 میلیارد دلار بسته به جمهوری خواهان مجلس سنا در یک ناهار خصوصی با مقامات هدف به کنگره آن را تایید کند این هفته است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل باز سنا در روز سه شنبه صبح وعده داده شده اقدام سریع.

“سنا نمی خواهد تا زمانی موکول ما گذشت قابل توجه و پررنگ جدید مراحل بالا و فراتر از آنچه که مجلس تصویب کرده است برای کمک به قوی ما و ملت ما قوی اساسی اقتصاد آب و هوا این طوفان” مک کانل گفت.

بزرگتر از سال 2008 کمک مالی بانک یا 2009 بازیابی عمل کاخ سفید پیشنهاد با هدف ارائه یک کاهش مالیات برای دستمزد بگیران, $50 میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی و برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

دو نفر آشنا با درخواست آن را توصیف کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت های عمومی.

کنگره خواسته شد به تصویب اکثر گسترده بسته نجات اقتصادی پس از رکود بزرگ سال 2008 است.

“وجود دارد روح بزرگ” در میان نمایندگان مجلس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه کاخ سفید را به عنوان او مشخص شده چند عنصر از طرح نجات. “من می توانم بگویم که برای جمهوری خواهان و دموکرات ها.”

اما آن را عظیم سیاسی و اقتصادی تعهد به عنوان یک حرکت آهسته کنگره تلاش می کند به افزایش به مناسبت این سریع بار.

بحث این است که مطمئن شوید که برای احیای شارپ بخش بیش از هزینه کمک مالی بانک و بهبود اقتصادی در آمریکا در دوران بوش. به خصوص قابل توجه است مک کانل را به فوریت پس از موکول سنا بیش از آخر هفته در حالی که مجلس Nancy Pelosi, عضلانی از طریق یک بسته کمک.

عصبانی سناتور از هر دو طرف سوار هواپیما بازگشت به یک تغییر واشنگتن به عنوان برگ برنده اعلام وضعیت اضطراری, ویروس گسترش و اقتصادی رایگان-سقوط بدتر شده است. با وجود دستورالعمل های فدرال در برابر بسیاری از مردم جمع آوری سناتور به حال هیچ چاره ای اما برای تشکیل. وضع نمی تواند از خانه انجام می شود. خانه در یک زنگ تفریح.

کاخ سفید امیدوار است این اقدام به سرعت تصویب کند احتمالا این هفته عظیم سیاسی انجام به عنوان دولت درهم حاوی اقتصادی عواقب شدید اختلال به زندگی آمریکایی از شیوع بیماری است.

با عجله به تزریق پول و منابع به اقتصاد است و تلاش بر خلاف هر یک از سال 2008 بحران اقتصادی با سیاسی و اقتصادی مداخلات و چشم ظاهر مبالغ به سعی کنید برای محافظت از آمریکایی ها از سلامت مالی و خرید اینترنتی.

پیشنهاد جدید است که فراتر از خانه ‘s حدود 100 میلیارد دلار بسته کمک از بیمار پرداخت اضطراری کمک های غذایی و رایگان ویروس تست که تصویب شد بیش از آخر هفته است و انتظار قبل از مجلس سنا.

در حال حاضر کنگره خواهد بود با عجله به تصویب دو — عظیم و گسترده پاسخ به این ویروس شیوع است که بازنویسی امریکا راه زندگی است.

Muscling کمک خواهد test کنگره و کاخ سفید در یک لحظه تاثیرگذاری در بحران و در انتخابات سال که دو طرف باید بسیار متفاوت چشم انداز در بهترین راه برای سرپا نگه داشتن اقتصاد و کمک به آمریکایی ها است.

حزب دموکرات باید پیشنهاد خود را 750 میلیارد دلار بسته — افزایش ظرفیت بیمارستان و بیکاری کنترل به طور ناگهانی بیکاری — با مذاکرات آمده است.

همه طرف — خانه سنا و کاخ سفید — توافق دولت فدرال بیشتر منابع مورد نیاز برای رسیدگی به آنچه در حال آمدن است.

در شروع ماه کنگره تصویب $8.3 میلیارد دلار در کمک های اولیه. مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت به قانون امضا و اندازه گیری ارائه شده است که آژانس های فدرال پول برای واکسن آزمایش و درمان های بالقوه و بودجه برای کمک به دولت های ایالتی و محلی در پاسخ به این تهدید است.

در طول رکود اقتصادی آمریکا بازیابی و سرمایه گذاری مجدد قانون از سال 2009 به تصویب رسید در ماه فوریه از آن سال تا به حال اولیه قیمت $787 میلیارد آن تجدید نظر شد بعد به $831 میلیارد دلار است. که تحت باراک اوباما.

Tarp گذشت در پاییز سال 2008 برای کمک به بانک های دچار مشکل بود و یک برچسب قیمت از $700 میلیارد دلار است. آن شده بود توسط جرج دبلیو بوش و ارائه پول به صورت خودکار کمک مالی برای جنرال موتورز و کرایسلر. همه که پول برای بانک ها و شرکت های خودرو پرداخت می شد به عقب.

در حال حاضر جمهوریخواهان اغلب تمایلی به صرف فدرال دلار نه شانه خالی کردن در سر-چرخش شماره به عنوان فهرستی از امریکا و صنایع — خطوط هوایی و هتل ها و خرده فروشان — به انتظارنشسته بودند برای کمک.

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا به نام برای ارسال 1000 دلار به هر فرد بالغ آمریکایی — ایده کاخ سفید در حال حاضر است پیشنهاد هر چند نه لزوما که مجموع.

صنایع نمایندگی گسترده نوار اقتصاد به دنبال کمک در تحمل عواقب به عنوان مدارس و آمریکایی ها گفته بودن آنها باید به ماندن در داخل جست و خیز سفر غیرضروری و جلوگیری از تجمعات با 10 نفر یا بیشتر.

این بدان معناست که هیچ غذای بیرون هیچ شبانه روزی هواپیماهای بدون خرید از این مراکز به عنوان بزرگ ملی در خاموش کردن جرقه کسب و کار تعطیلی اخراج و از دست حقوق برای اجاره مسکن و نیازهای روزمره.

این کشور بزرگترین سازمان کسب و کار ایالات متحده در اتاق بازرگانی خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در روز دوشنبه به عمل به سرعت به کمک به شرکت ها برای دسترسی به پول نقد و جلوگیری از یک “برنامه به طور بالقوه ویرانگر” ضربه به اقتصاد است.

درخواست از خطوط هوایی ایالات متحده به تنهایی می تواند به راحتی بالای 50 میلیارد دلار با توجه به شرکت های هواپیمایی برای امریکا گروه تجارت به نمایندگی از حامل.

هم کشیده جدید بسته خواهد شد چالش های اساسی تدارکات حاکم که کنگره تلاش خود را برای انطباق با شرایط طبیعی جدید است.

خانه دموکرات گفته شد در یک کنفرانس تلفنی آنها نمی تواند به یاد می آورد به واشنگتن تا زمانی که بسته است و آماده برای عمل به گفته افراد آشنا با تماس اما غیر مجاز به بحث در مورد آن و اعطا شده اند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اندرو تیلور متی دالی مارتین Crutsinger بور بلند و کوین Freking در واشنگتن فیلیپ مارسلو در بوستون و دیوید Eggert در لانسینگ, میشیگان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>