مغلوب ساختن پیشی جستن پاکستان به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به آمریکا

توسط جیل COLVIN و بن فاکس

واشنگتن (AP) — بازگشت به تفرقه موضوع در زمان بحران ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به امضای یک فرمان اجرایی “به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده” از آنجا که از coronavirus.

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اواخر دوشنبه. او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد که برنامه های مهاجرت ممکن است تحت تاثیر این نظم است.

در حال حاضر تقریبا تمام صدور ویزا وزارت خارجه متوقف شده است برای هفته ها به دلیل بیماری همه گیر. سفر به ایالات متحده محدود شده است از بسیاری از جهان از جمله چین و اروپا و کانادا و مکزیک. و تهمت استفاده کرده است این ویروس به طور موثر به پایان پناهندگی در ایالات متحده مرزها چیزی کنگره دادگاه ها و قوانین بین المللی نشده بود که قبلا مجاز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب چرخد و به امضای خود موضوع مهاجرت در چهره های سیاسی نگرانی است. این مسئله او معتقد است کمک به او را برنده انتخابات 2016 و یکی که همچنان به تحریک و تشجیع کردن خود وفادار پایگاه هواداران عنوان به آنچه که انتظار می رود به یک انتخاب مجدد مبارزه است.

تهمت نیز شده است و با استفاده از بحران به فشار بسیاری از دیرینه متوقف اولویت از جمله حرکت تولید از چین به آمریکا

در یک بیانیه مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany توصیف سفارش به عنوان هدف حفاظت هر دو “سلامت و رفاه اقتصادی از شهروندان آمریکایی به عنوان ما به صورت بی سابقه ای ،

“در زمانی که آمریکایی ها به دنبال بازگشت به کار, اقدام, لازم است,” او گفت: بدون ارائه جزئیات در برنامه چه منظور پوشش ممکن و زمانی که آن را ممکن است امضا شود.

در حالی که خیلی از سیستم مهاجرت در حال حاضر زمین به توقف تهمت می تواند با استفاده از اختیارات اجرایی به بریده بریده تعداد کارگران خارجی مجاز به گرفتن شغل های فصلی در سراسر کشور است. قبل از وقوع این دولت در حال برنامه ریزی برای افزایش تعداد H-2B ویزای اما وزارت امنیت داخلی قرار داده است که افزایش نامحدود نگه دارید در اوایل ماه آوریل.

کوین Hassett سابق کاخ سفید, مشاور اقتصادی که به تازگی به کمک راهنمای پاسخ به این ویروس گفت: در اینجا خواهد بود “حک outs” برای انواع خاصی از کارگران اما او هشدار داد: “ما باید صبر کنید و ببینید چه حکومت نهایی است برای رفتن به.”

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین در ضمن در مقایسه با رود منظور محدودیت در سفر به آمریکا از چین که مغلوب ساختن پیشی جستن در جای خود قرار داده و در ژانویه.

“ما در حال تلاش برای انجام همه چیز را رئیس جمهور تلاش برای انجام همه چیز را او می تواند برای قرار دادن سلامت مردم آمریکا برای اولین بار در طول این بحران” اوبراین گفت: Fox News Channel.

اوبراین گفت: دولت معتقد است چین محدودیت های زندگی را نجات داد.

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به شغل اوبراین اشاره ویروس اقتصادی تلفات و گفت: “رئیس جمهور به دنبال آمریکایی ها در هر دو جبهه در هر نوبت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اتهامات خود که او را موفق به عمل به سرعت در پاسخ به این ویروس است و اغلب با اشاره به تصمیم خود برای محدود کردن سفر به آمریکا از چین و سخت برخورد کشورهای اروپایی با این استدلال که این محدودیت کمک به کند کردن روند گسترش این ویروس در ایالات متحده اما او نه تمدید محدودیت به کشورهای دیگر در حال حاضر دچار ویروس شیوع است.

ایالات متحده در حال حاضر گزارش بیشتر COVID-19 مورد از هر کشور دیگری در جهان تقریبا 800000 آمریکایی ها آلوده با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 42000 فوت کرده اند.

با توجه به مراحل مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر گرفته شده, مکزیک, روابط خارجی, منشی, Marcelo Ebrard گفت: معلوم نیست چه بیشتر او می تواند انجام دهد.

ماه گذشته دولت به طور موثر به پایان رسید پناهندگی با تکیه بر یک به ندرت استفاده می شود 1944 قانون با هدف جلوگیری از گسترش بیماری مسری. که عمل مجاز عوامل گشت مرزی را بلافاصله اخراج مردم در این کشور به طور غیر قانونی و بدون آن دسته از افرادی که به موضوع حمایت فراهم شده تحت قوانین مهاجرت. روز دوشنبه ایالات متحده توسعه یافته است که با قدرت 30 روز به 20 و بسیاری انتظار پناهندگی خاموش خواهد ماند در اثر از طریق پایان از مغلوب ساختن پیشی جستن مدت در ماه ژانویه است.

ایالات متحده آمریکا هم مرز با مکزیک و کانادا نیز بسته به گردشگری و تفریحی سفر. ترافیک تجاری و طیف گسترده ای از “ضروری” کارگران هنوز اجازه سفر آزادانه.

H-2B برنامه ویزای توسط شرکت های ایالات متحده برای پر کردن ده ها هزار نفر از مشاغل فصلی در مناطق مانند محوطه سازی, غذاهای دریایی پردازش و در مشاغل خدماتی در هتل ها و پارک. در ماه مارس در میان فشار کنگره و بازار کار, دولت مطرح شده سالانه سهمیه به بالاترین سطح خود تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. این حرکت خشم مردم که به نفع محدود تر سیاست های مهاجرتی از جمله برخی از حامیان رئیس جمهور که به نظر کارگران خارجی حاضر به قبول دستمزد پایین تر به عنوان رقابت غیرمنصفانه آمریکا در کار است.

فصلی اشتغال داد و گفت: که بیشتر 35,000 ویزا مجاز در مارس هنوز هم مورد نیاز است. Landscapers و غذاهای دریایی کارگران به عنوان مثال هر دو ذکر شده به عنوان مهم بخش توسط وزارت امنیت داخلی گفته سخنگوی این گروه خاکستری زدن.

“تا کنون ما تا به حال موفقیت کمی گرفتن آمریکایی ها به درخواست و حتی کمتر موفقیت گرفتن آمریکایی ها به گذشته پس از استخدام,” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Darlene Superville و Zeke میلر در واشنگتن و کارلوس رودریگز در شهر مکزیک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im