تهمت قول به ” تعلیق مهاجرت به آمریکا به دلیل ویروس

واشنگتن — بازگشت به تفرقه موضوع در زمان بحران ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به امضای یک فرمان اجرایی “به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده” از آنجا که از coronavirus.

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اواخر دوشنبه. او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد که برنامه های مهاجرت ممکن است تحت تاثیر قرار و بعد از ظهر سه شنبه در کاخ سفید بود و در عین حال به انتشار هر گونه اطلاعات.

در حالی که یک توقف در مهاجرت به طور معمول تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از مردم در بسیاری از سیستم مهاجرت در حال حاضر زمین به توقف به دلیل بیماری همه گیر. تقریبا همه ویزا پردازش توسط وزارت خارجه متوقف شده است برای هفته ها. سفر به ایالات متحده محدود شده است از بسیاری از جهان است. و تهمت استفاده کرده است این ویروس به طور موثر به پایان پناهندگی در ایالات متحده مرزها از جمله اعراض کودکانی که وارد شده توسط خود و قرار دادن یک نگه بر اسکان مجدد پناهندگان — چیزی کنگره دادگاه ها و قوانین بین المللی نشده بود که قبلا مجاز است.

انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن جدید اعلام شد سویفت به خصوص در زمان خود در طول بیماری همه گیر. علی نورانی رئیس موسسه ملی مهاجرت فروم اشاره کرد که هزاران خارجی-متولد کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در حال درمان مردم با COVID-19 و کار در بخش های مهم اقتصاد است.

Andrea فلورس از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید “بیشتر علاقه مند در برگرفته ضد مهاجر شعله های آتش از در صرفه جویی در زندگی می کند.”

اما جسیکا Vaughn مدیر مطالعات سیاسی در مرکز مطالعات مهاجرت که به نفع کاهش نرخ مهاجرت گفت که از بین بردن میلیون ها نفر از اجازه کار و ویزای خواهد “بلافاصله ایجاد” شغل جدید برای آمریکایی ها و دیگر حقوقی کارگران — حتی اگر اکثر کسب و کار در حال توقیف به دلیل اجتماعی فاصله دیکته و اقامت در خانه سفارشات.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب چرخد و به امضای خود موضوع مهاجرت هنگامی که او را تحت انتقاد است. این یکی او معتقد است کمک به او را برنده انتخابات 2016 و یکی که همچنان به تحریک و تشجیع کردن خود وفادار پایگاه هواداران عنوان به آنچه که انتظار می رود به یک انتخاب مجدد مبارزه است. آن را نیز در خدمت به عنوان یک ابزار مفید برای منحرف از اخبار او می خواهم را ترجیح می دهند خارج از سرفصل.

همانطور که اغلب مورد تهمت اواخر شب صدای جیر جیر گرفتار بسیاری از سراسر اجرایی کردن گارد. هر چند ایده های مورد بحث شده بود در امور خارجه و امنیت داخلی ادارات دولتی دریافت کرده بودند هیچ سر بالا که عمل آمد. و در کاخ سفید با مشاوران صرف اواخر شب و اوایل صبح در تلاش برای کشف کردن که چگونه به ترجمه /تهمت کلمات به زبان است که می شوی به نظارت قانونی است.

در یک بیانیه مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany توصیف سفارش به عنوان هدف حفاظت هر دو “سلامت و رفاه اقتصادی از شهروندان آمریکایی به عنوان ما به صورت بی سابقه ای ، او گفت: “در زمانی که آمریکایی ها به دنبال بازگشت به کار و عمل لازم است.”

هر چند محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان را به طور چشمگیری کاهش مهاجرت تهمت می تواند با استفاده از اختیارات اجرایی برای محدود کردن آن بیشتر از جمله کاهش تعداد کارگران خارجی مجاز به گرفتن شغل های فصلی در ایالات متحده قبل از وقوع این دولت در حال برنامه ریزی برای افزایش تعداد H-2B ویزای اما وزارت امنیت داخلی قرار داده است که در اوایل ماه آوریل.

سارا پیرس, یک تحلیلگر سیاست در سیاست های مهاجرت, موسسه گفت: تهمت می تواند در نهایت پردازش مهاجر و غیر مهاجر ویزا برنامه های کاربردی تحت همان اختیارات قانونی او استفاده می شود به اعمال ممنوعیت سفر بود که توسط دیوان عالی کشور تایید. اما او گفت که وزارت خارجه تا حد زیادی متوقف پردازش ویزا به هر حال.

جمهوری خواه در کنگره مت Gaetz که ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید روز شنبه گفت: رئیس جمهور بود به دنبال در های مختلف حک استراحتی برای افرادی مانند کارگران کشاورزی متخصصان پزشکی و مردم با خانواده در ایالات متحده است.مطرح,” او گفت:.

در سراسر کشور کسانی که می تواند نهفته منتظر, در حال تعلیق است. شیکاگو وکیل مهاجرت فیونا McEntee گفت او شده است هولناک با, تماس, ایمیل ها و پیام های رسانه های اجتماعی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر از جمله از مدیران شرکت امیدوار به گسترش کسب و کار خود را در آمریکا یک فرد درخواست برای ویزای نامزد و تعجب خود را در مورد برنامه های عروسی هنرمندان به دنبال “توانایی فوق العاده ای” ویزا و دانشجویان خارجی است.

“آن را ایجاد کرده است مطلق وحشت” گفت: McEntee. “این زندگی مردم است. … آن است که غیر مسئولانه و بی رحمانه به قرار دادن چیزی شبیه به آن بدون در نظر گرفتن.”

ایالات متحده در حال حاضر گزارش بیشتر COVID-19 مورد از هر کشور دیگری در جهان تقریبا 800000 آمریکایی ها آلوده با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 42000 فوت کرده اند.

با توجه به مراحل مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر گرفته شده, مکزیک, روابط خارجی, منشی, Marcelo Ebrard گفت: معلوم نیست چه بیشتر او می تواند انجام دهد. ماه گذشته دولت به طور موثر به پایان رسید پناهندگی با تکیه بر یک به ندرت استفاده می شود 1944 قانون با هدف جلوگیری از گسترش بیماری مسری. ایالات متحده آمریکا هم مرز با مکزیک و کانادا نیز بسته به گردشگری و تفریحی سفر. ترافیک تجاری و طیف گسترده ای از “ضروری” کارگران هنوز اجازه سفر آزادانه.

H-2B برنامه ویزای توسط شرکت های ایالات متحده برای پر کردن ده ها هزار نفر از مشاغل فصلی در مناطق مانند محوطه سازی, غذاهای دریایی پردازش و در مشاغل خدماتی در هتل ها و پارک. در ماه مارس در میان فشار کنگره و بازار کار, دولت مطرح شده سالانه سهمیه به بالاترین سطح خود تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. این حرکت خشم مردم که به نفع محدود تر سیاست های مهاجرتی از جمله برخی از حامیان رئیس جمهور که به نظر کارگران خارجی حاضر به قبول دستمزد پایین تر به عنوان رقابت غیرمنصفانه آمریکا در کار است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Darlene Superville و Zeke میلر در واشنگتن کارلوس رودریگز در مکزیکو سیتی و سوفیا Tareen در شیکاگو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de