مغلوب ساختن پیشی جستن تست منفی برای ویروس; کاخ سفید آغاز می شود غربالگری

President Trump Declares a National Emergency

AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مورد کوروناویروس در باغ گل رز کاخ سفید جمعه, مارس 13 سال 2020 در واشنگتن است. وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر حق و معاون رئیس جمهور مایک پنس گوش دادن. (AP Photo/اوان Vucci)

واشنگتن — پس از چند روز مقاومت در برابر غربالگری برای coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش منفی برای این ویروس در انتخابات گفت: شنبه شب. در همین حال کاخ سفید شروع به چک کردن درجه حرارت هر کسی که به تماس نزدیک با رئیس جمهور و مقامات دیگر است.

قبل از او تست مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پزشک شخصی به او گفت او را نشان نمی دهد علائم و نیازی به تست. اما تهمت تصمیم به انجام آن به هر حال پس از تکرار سوال از خبرنگاران در مورد اینکه چرا او مردد به انجام غربالگری زمانی که او تا به حال شده است در معرض حداقل سه نفر که آزمایش مثبت برای ویروس.

کاخ سفید منتشر شد نتایج آزمون تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او تا به حال تست شده و که متوسط بود “کاملا طبیعی است.” او به تازگی در تماس با سه نفر در فلوریدا رفت و آمد مکرر که مورد آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله دو دستیاران به رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro.

“یک هفته پس از خوردن شام با هیئت برزیل در Mar-a-لاگو رئیس جمهور باقی می ماند علامت-رایگان” شان کانلی رئیس جمهور پزشک گفت: در یک یادداشت.

متعدد نمایندگان مجلس و شماری از شهروندان در سراسر کشور که همان درجه از قرار گرفتن در معرض نه تنها سعی کنید تست شده اما همچنین انتخاب به قرنطینه خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی و به جلوگیری از به طور بالقوه آلوده کردن دیگران است.

این بیماری همه گیر در حال حاضر آلوده بیشتر از 2200 نفر در ایالات متحده و باعث حداقل 50 مرگ و میر.

رئیس جمهور با توجه به دو نفر نزدیک به کاخ سفید شده بود و تمایلی به گرفتن تست از ترس این امر پروژه ضعف و یا نگرانی. تهمت می خواستم به نظر می رسد در کنترل کامل در طول بحران و ابراز نگرانی می کند که مصرف شخصی مراحل می تواند به تضعیف است که ظاهر است.

اما به کاخ سفید دست و پنجه نرم با مواجهه مکرر با تهمت و متعدد ارشد و مشاوران و آن را سخت تر احتیاطی. روز شنبه کاخ سفید اعلام کرد که آن را انجام حرارت چک در هر کسی که در تماس نزدیک با تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس از جمله خبرنگاران که با حضور در جلسه کاخ سفید روز شنبه و هر کسی وارد دفتر بیضی.

به این منظور یک نماینده از کاخ سفید مطب پزشک در زمان متوسط از اعضای رسانه ها در این جلسه رفتن در اطراف و قرار دادن یک دستگاه به سر خود را. یک خبرنگار با یک مشکوک به درجه حرارت بالا اجازه داده نمی شد در.

پنس نوشت یادداشتی به کاخ سفید کارکنان دوشنبه یادآوری آنها را به اقدامات احتیاطی از قبیل اجتناب از تماس فیزیکی, شستن دست ها به طور مکرر و ماندن در منزل و زمانی که بیمار برای کمک به دولت ویروس را در خلیج است.

“ضروری است هر یک از ما انجام بخشی از ما به اقدامات احتیاطی مناسب برای حفظ خودمان و همکاران ما امن” پنس نوشت. “به عنوان یک کارمند داخل کاخ سفید پیچیده ما یک وظیفه اضافی برای حفاظت از سلامت ما مجریه و کسانی که کار با ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن 73 نظر گرفته شده است در معرض خطر عوارض ناشی از این بیماری به دلیل سن و سال او. او از مدت ها تلاش برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از ویروس و ادامه داد: برای شرکت در رفتارهای است که مقامات بهداشت هشدار عمومی در برابر.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن را تکان داد دست چند مقامات در باغ گل رز در کنفرانس خبری و او ادامه داد: به نظر می رسد در اجتماعات بزرگ با وجود tweeting شنبه صبح که آمریکایی ها باید تمرین “اجتماعی فاصله!”

“این تقریبا یک عادت تبدیل می شود,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هنگامی که پرسیده شد که چرا او در ادامه به لرزش دست برعکس به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل.

“مردم می آیند تا به آنها لرزش دست در دست آنها قرار داده و دست خود را از آن مرتب کردن بر اساس یک عکس العمل طبیعی,” او گفت:. “ما همه از آن. همه ما باید این مشکل است.” وی افزود: “دست دادن نیست چیز زیادی به انجام در حال حاضر من به توافق برسند.”

برزیل سفارت در واشنگتن گفت: اواخر جمعه که این کشور کاردار ایران, نستور Forster آزمایش مثبت پس از نشستن در مغلوب ساختن پیشی جستن میز شام. بنابراین بیش از حد انجام یک دستیار به Bolsonaro که در زمان یک عکس با تهمت و با حضور در یک مهمانی با او و فرد دیگری که با حضور یک کمپین جمع آوری کمک با رئیس جمهور که روز شنبه با توجه به دو حزب جمهوری خواه به مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به منظور بحث در مورد خصوصی سلامت مهم است.

جمهوری خواه رئیس Ronna McDaniel که در اوایل این ماه سفر به یک کمپین تجمع با مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروی هوایی, یک, انتظار خود او نتایج آزمون پس از تجربه یک تب و علائم شبه آنفولانزا. او و خانواده اش بودند quarantining در خانه RNC گفت شنبه.

چند مقامات دولت از جمله دادستان کل ویلیام Barr و تهمت و مشاور ارشد, Ivanka Trump, ملاقات هفته گذشته با استرالیا وزیر کابینه که در روز جمعه تایید شد مثبت است.

یک تعداد انگشت شماری از کارکنان کاخ سفید شد آزمایش این ویروس پس از برگزاری نمایشگاه علائم شبه آنفولانزا, اما همه آزمایش منفی, به گفته یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی. آنفولانزا فعالیت در کشور است که در حال حاضر بالا است.

کاخ سفید گفته شده است با استناد به دستورالعمل CDC که رئیس جمهور و دیگر مقامات کاخ سفید نیازی به آزمایش می شود و یا خود را منزوی مگر اینکه آنها برگزاری نمایشگاه علائم حتی اگر که مشاوره در تضاد است توسط بسیاری از متخصصان سلامت است که توجه داشته باشید که این ویروس می تواند در گسترش و حتی توسط افرادی که بدون علامت.

این خبرنگار که اجازه داده نمی شد به جلسه کاخ سفید روز شنبه تا به حال دمای بالای 100.4 درجه دستورالعمل در سه چک بیش از 15 دقیقه توییتی پنس را سخنگوی کتی میلر با استناد به کاخ سفید واحد پزشکی.

مقامات بهداشت عمومی می گویند که مردم با یک سرفه و دماهای بالا از 100.4 درجه یا بالاتر تلقی مربوط.

دکتر دبورا Birx است که کمک به هماهنگ کردن آمریکا در واکنش به شیوع اشاره کرد که نتایج تست منعکس کردن یک تصویر لحظهای در زمان و که آن را بسیار مهم را برای مردم به حفظ احتیاطی.

“هنگامی که شما یک تست منفی این بدان معناست که شما منفی آن روز” Birx گفت. “این بدان معنی نیست که شما نمی تواند ویروس, پخش كردن, شبانه, چرا که آن را تکرار و خود بینی و ترشحات بینی خود را و شما باید یک تست مثبت فردا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de