مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید رئیس سابق کارکنان که در دفاع از کلید استیضاح شاهد

توسط عامر مانند

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه شدت انتقاد کرد برابر سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی برای بی وفا بودن پس از او آمد به دفاع از سابق امنیت ملی, مشاور که ارائه کلید شهادت در استیضاح پرس و جو.

رئیس جمهور نظرات پس از کلی دفاع ستوان سرهنگ الکساندر Vindman بود که در میان مقامات دولت که نگرانی در مورد تهمت جولای تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین است. که موجب جمهور را استیضاح محاکمه به پایان رسید که در تبرئه هفته گذشته است.

“مانند بسیاری از X است او نتواند اکشن و فقط نمی تواند نگه داشتن دهان خود را بسته که او در واقع یک نظامی و حقوقی تعهد به انجام” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد کلی است. “او باور نکردنی, کارن که من احترام زیادی برای یک بار کشید کنار و گفت: به شدت که ‘جان احترام شما تا حد زیادی. هنگامی که ما در اینجا دیگر او را تنها صحبت می کنند به خوبی از شما.’ اشتباه است!”

کلی صحبت کردن در یک انجمن عمومی در روز چهارشنبه در موریستاون نیوجرسی گفت که Vindman دقیقا به عنوان او آموزش دیده بود در نگرانی به مافوق خود پس از شنیدن “مشکوک” نظرات از مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به گزارش مجله آتلانتیک. Vindman سرنگون شد هفته گذشته از مقام خود به عنوان اوکراین متخصص مفصل به کاخ سفید شورای امنیت ملی.

“او دقیقا آنچه ما یاد می دهد آنها را به انجام از گهواره تا گور” گفت: Kelly بازنشسته دریایی عمومی که در خدمت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد از تابستان 2017 تا اوایل سال گذشته است. “او رفت و گفت: رئیس خود را آنچه که او فقط شنیده ام.”

Vindman شد یک شاهد کلیدی در دموکرات استیضاح پرس و جو از مغلوب ساختن پیشی جستن.

این افسر ارتش سرنگون شد و از شورای امنیت ملی کار جمعه گذشته فقط دو روز پس از سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره اتهامات عنوان شده علیه. او به reassigned توسط پنتاگون. دو برادر سرهنگ سرهنگ یوگنی Vindman که مشغول به کار به عنوان یک اخلاق وکیل در شورای امنیت ملی نیز سرنگون شد و از کار خود شد و دوباره اختصاص داده شده به ارتش مشاور عمومی ،

کلی آمد به Vindman دفاع پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد این هفته که پنتاگون باید بررسی Vindman رفتار در اوکراین قسمت و به طور بالقوه در نظر اقدام انضباطی علیه او.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اصرار داشت که تماس خود را به Zelenskiy بود “کامل است.” در طول مکالمه تهمت خواسته Zelenskiy به انجام او را به “نفع” و نگاه به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش معاملات کسب و کار در اوکراین.

Vindman شهادت دادند که او مطرح نگرانی های خود را در داخل کاخ سفید پس از انعقاد است که تهمت بود نامناسب مطبوع نزدیک به 400 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین در Zelenskiy به اعلام تحقیقات خود را رقیب سیاسی.

کلی گفت: در این فروم که Vindman تصمیم به افزایش نگرانی های خود را معتبر بود.

“از طریق دولت اوباما تا زمانی که تماس تلفنی سیاست ایالات متحده بود که از نظر نظامی برای حمایت از اوکراین در دفاعی خود را مبارزه با … روسها کند.” “و هنگامی که رئیس جمهور گفت که ادامه حمایت خواهد بود بر اساس X که اساسا تغییر کرده است. و چیزی که در مرد (Vindman) بود بیشتر علاقه مند است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا شنود گذاشته کلی پس از انتخابات 2016 به خدمت خود را به عنوان وزیر امنیت داخلی قبل از درخواست او برای تبدیل شدن به رئیس خود را از کارکنان. کلی پیشنهاد در فروم او تا به حال برخی از تردید در مورد پیوستن به دولت اما در نهایت تصمیم گرفت به در خواست همسر خود را.

“من صادقانه فکر می کنم او نیاز به شما و افرادی مانند شما” کلی به یاد می آورد همسرش او را گفتن.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام روز پنجشنبه گفت او “نا امید” با کلی نظرات. او نسبت او به سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون یکی دیگر از بالا aide که انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای فشار Zelenskiy.

“من فکر کردم آن را کمی ریاکارانه” گریشام در مصاحبه ای گفت: در فاکس جدید کانال “فاکس و دوستان” “جالب است که او شروع به بهم زدن سر خود را کمی بیشتر درست مثل جان بولتون به عنوان ما در حال نزدیک شدن به انتخابات است.”

بولتون با توجه به گزیده هایی از مقاله به بیرون درز به رسانه ها در سنا اعلام جرم دادگاه می گوید: تهمت به او گفت که او مطبوع آزادی از کمک نظامی به اوکراین در مورد اینکه آیا دولت خود را کمک خواهد کرد که بررسی Bidens.

در حالی که آنها تا به حال آواز, گاهی, گرم, اختلافات, Bolton دفاع کلی در یک صدای جیر جیر پنج شنبه در تماس تلفنی با “محترم است.”

“جان و من مخالفت خود را در دوران امری عادی است در ارشد دولت در سطح, اما او همواره در خدمت کشور خود صادقانه” بولتون گفت. “محافظه کاران به خصوص باید مسئولیت را به رد حملات بی اساس بر او.”

کلی هم بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر