مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت را فشار دهید تا به عنوان تیم کاخ سفید معاملات با ویروس

توسط ZEKE میلر و جیل COLVIN

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکان داد تا آيات او تیم روز سه شنبه در غیاب دبیر مطبوعاتی خود و اضافه کردن جدید کارکنان به عنوان او چنگ زدن با بیماری همه گیر کوروناویروس.

استفانی گریشام که تا به حال برگزار شد عناوین مطبوعات وزیر و مدیر ارتباطات کاخ سفید پس از آخرین ماه ژوئن است که هرگز پس از برگزاری رسمی خبری. او را دوباره بانوی اول در یک نقش جدید به عنوان Melania Trumps است رئیس ستاد.

Kayleigh McEnany یک تهمت سخنگوی کمپین را بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهارمین وزیر مطبوعات. همچنین از رفتن به کاخ سفید: پنتاگون سخنگوی الهام فرح. او منجر خواهد شد ارتباطات استراتژیک به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی آشنایی با حرکت صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که تصمیم گیری نشده بود به طور رسمی اعلام کرد.

این shakeup می آید به عنوان رئیس جمهور این است که در مواجهه با بزرگترین بحران از دولت او با کروناویروس گسترش در سراسر کشور است. این ویروس به کشته شدن بیش از 12 ، 000 نفر در ایالات متحده و اساسا تبدیل زندگی آمریکایی در حالی که غوطه وری اقتصاد به آنچه که انتظار می رود به یک رکود است.

گریشام که موفق به سارا ساندرز و شان اسپایسر بود مسلما ملت حداقل قابل مشاهده دبیر مطبوعاتی در تاریخ مدرن داشتن هرگز برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی در طول نه ماه در کار است. در حالی که او ساخته شده گاه به گاه حضور در Fox News Channel, او ترجیح داده به نوار مصاحبه های او در یک استودیو برای اجتناب از نیاز به صحبت با خبرنگاران گفت که جمع آوری در کاخ سفید در جلوی خانه برای مصاحبه با مقامات پس از آنها به نظر می رسد در تلویزیون از طریق دوربین تنظیم خارج اجرایی عمارت.

او خروج بود و نه تعجب. گریشام شده بود تا حد زیادی کنار از زمان شروع این بیماری همه گیر با فشار تیم برای معاون رئیس جمهور مایک پنس سر از coronavirus نیروی کار مصرف منجر شود. علاوه بر این علامت مراتع رئیس جمهور جدید رئیس ستاد است که کار خود را در تیم خود از جمله مشاور ارشد بن ویلیامسون.

نقش دبیر مطبوعاتی شده است به خصوص به چالش کشیدن یکی تحت رسانه ها-وسواس تهمت که معتقد است خود را به بهترین خود را سخنگوی ارتباطات مدیر و استراتژیست و خواسته های وفاداری مطلق.

در طول چند هفته گذشته تهمت احیا سنت های روزانه در نشست خبری شخصا با در نظر گرفتن مرحله در اتاق جلسه کاخ سفید به تلاش برای قرار دادن یک چرخش مثبت در دولت فدرال, پاسخ به همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار فرار ارتباط با مطبوعات کوبیدن unflattering داستان به عنوان “خبر جعلی” در حالی که از نزدیک زیر پوشش خود را. جلسات قبل در دولت اغلب تبدیل به مجادله و به خصوص تحت اسپایسر. او شروع تصدی خود با یک مقدار panned مطبوعاتی که در آن او ادعا کرد رئیس جمهور افتتاح جمعیت شده بود بزرگترین تا کنون که نادرست بود.

McEnany شد و در حال حاضر به طور منظم مدافع رئیس جمهور در تلویزیون. فرح عمیق در روابط کاخ سفید با خدمت به عنوان دبیر مطبوعاتی به پنس و به عنوان مراتع’ مدیر ارتباطات.

گریشام نقش جدید اعلام شد سه شنبه توسط خانم مغلوب ساختن پیشی جستن. بانوی اول گفت: لیندسی رینولدز او رئیس ستاد برای سه سال گذشته استعفا کرده بود به صرف زمان بیشتری را با خانواده اش.

گریشام که تا به حال در بیانیه ای گفت که او باقی خواهد ماند در بال غربی “برای کمک به با انتقال صاف تا زمانی که مورد نیاز ایم” او با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن در سه شنبه شب “برای افتخار یک عمر است.”

آنیتا مک براید که در خدمت به عنوان رئیس ستاد بانوی اول لورا بوش گفت: گریشام بازگشت به شرق بال خود را نشان می دهد نزدیک به خانم مغلوب ساختن پیشی جستن. مک براید به یاد می آورد که آن را برای اولین بار بود و نه رئیس جمهور که اعلام کرد در سال گذشته که گریشام را تبدیل به کاخ سفید را فشار دهید ،

“از آن خواهد شد آسان برای انتقال استفانی” مک براید گفت. او افزود که گریشام “می داند که چگونه خانم مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد چیزهای انجام می شود. آنها به وضوح بسیار نزدیک است.”

اما Lis قدرت لیبرال دیده بان گروه رسانه های مهم برای امریکا گفت: تهمت بود “جایگزین کردن یک دبیر مطبوعاتی کاخ سفید که کمی بیش از به نظر می رسد در فاکس نیوز و دیگر جناح راست رسانه با کسی که بهترین و شناخته شده برای او sycophantic pro-مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه ها ظاهر.”

“ما باید انتظار Kayleigh McEnany به دنبال رهبری از پیشینیان” قدرت گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Darlene Superville در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

دنبال میلر و Colvin در توییتر در twitter.com/ZekeJMiller و twitter.com/colvinj

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im