مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهد به تنظیم توییتر احتمالا فراموش کرده ام در مورد آن را در 15 ثانیه

What do facts have to do with anything?

چه حقایق باید با هر چیزی ؟

گزارش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوسانات خلق و خوی گاهی اوقات احساس می کند مانند ذکر است که محلی کبوتر در حال مبارزه با بیش از یک رها نیمی از یک همبرگر مستی. وجود دارد هر گونه اطلاعات در پشت این جنگ یا فقط خام خنگ غریزه که فراموش خواهد شد در این لحظه یکی دیگر از قطعه ای از زباله جلب شرکت کنندگان در چشم ؟

امروز داستان نگرانی مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در رای گیری. او نوشت: دیروز که رای گیری از طریق پست مستعد ابتلا به تقلب که نیست در واقع درست است اما چیزی است که سرگرم کننده برای او به این باور است. توییتر قرار می گیرد برخی از واقعیت-چک کردن لینک خود را در زیر توییتهایی که انداخت او را به خشم و در حال حاضر او را تهدید به تنظیم توییتر سخنرانی. مطمئن, بزرگ, باشه, چرا که نه سعی کنید این عطر و طعم تازه جهنم ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود “جعلی” است که فقط به پاک کردن یک بار دیگر است که تنها در تخیل خود را. توییتر اضافه شده یک لینک در پایین خود را به صدای جیر جیر مطلب “دریافت حقایق در پست الکترونیکی-در برگه های رای” که نیست خیلی به کم ارزش کردن تهمت و ادعا می کند که منجر به سوراخ خرگوش از لینک های اضافی و توییتر زیر موضوعات و دعوا. در نهایت که به احتمال زیاد منجر به بیشتر کاربر-زمان-در-سایت آنقدر کار توییتر. با تشکر برای اضافی سر و صدا!

اگر وجود دارد هر گونه حرکت صعودی به هر یک از این (و “این” من معنی زندگی به طور کلی) این تصور apoplectic خشم که دونالد تجربه کرده اند باید به محض دیدن که رد کردن برچسب. در خوب و فقط در جهان است که باعث مهمی رگ را پشت سر هم اما خب. به جای تهمت پاسخ به تماس link “دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری” را به عنوان اگر آن چیزی است که دونالد خود را می کند هر روز به متهم توییتر از “سرکوب آزادی بیان” و سپس به تهدید به سرکوب آزادی بیان خود را با بسته شدن سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

در یک دست: هاهاها افتضاح مرد عصبانی است که خوب است. همچنین هاهاها او ندارد قدرت را تعطیل رسانه های اجتماعی که مسخره است.

از سوی دیگر فقط به این دلیل آن را نه قانونی برای انجام کاری به این معنا نیست که او نمی خواهد آن را انجام دهد. او غنی است, بعد از همه.

پشتیبانی غریبه

آن را سخت به تصور کنید دونالد بستن توییتر—به نوعی—اما کمتر آن را دشوار است به تصور او سفارش رگولاتور به زحمت رسانه های اجتماعی شرکت ها تا زمانی که آنها فقط اجازه دهید او باید راه خود را تا او را ترک آنها را به تنهایی. یا محافظه کار خیرین پرداخت سیاستمداران به تصویب برخی از نوع ترک-دونالد-alone قانون است. یا برای جک دورسی به مانند “هی هر آنچه رئیس جمهور می گوید.”

ما انسان ها رعایت کبوتر مبارزه با بیش از همبرگر مستی; ما دانه های کنجد ،

وقتی که من آغاز شده به دنبال این کل خنگ وضعیت من تا به حال فقط کوچکترین بارقه امید آن می تواند منجر به توییتر گرفتن تعطیل خواهد بود که تنها سهم مثبت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه به تمدن بشری است. به جای آن به دنبال مانند اگر این وضعیت هر گونه تاثیر در تمام آن خواهید بود به توییتر را حتی بدتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de