مغلوب ساختن پیشی جستن حذف watchdog شنود گذاشته برای ویروس نجات نظارت

Donald Trump

الکس براندون / AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید, دوشنبه, آوریل 6 سال 2020 در واشنگتن است.

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حذف کرده است بازرس کل بود که شنود گذاشته به صندلی ویژه نظارت هیئت مدیره از 2.2 تریلیون دلار بسته اقتصادی در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کار و افراد متاثر از coronavirus اعلام کرد.

گلن خوب سرپرست وزارت دفاع بازرس کل و یک جانباز نگهبان انتخاب شده و همسالان در ماه گذشته برای موقعیت. در حال حاضر معلوم نیست که نظارت بر قانون نجات.

این حرکت را تهدید به upend دقیق نظارت است که دموکرات ها در کنگره تا به حال خواستار مبالغ هنگفتی از پول بودن پمپ به اقتصاد آمریکا از آنجا که از virus.

“رئیس جمهور در حال حاضر درگیر در یک سری از اقدامات طراحی شده برای خنثی هر نوع نظارت خود را اعمال و از دولت در زمان بحران ملی که تریلیون ها دلار هستند که اختصاص داده شده به کمک به مردم آمریکا” دموکراتیک تشکر. آدام شیف کالیفرنیا آسوشیتدپرس گفت.

عمل به شرح زیر مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر شب آتش در روز جمعه از مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس کل که فرستاده به کنگره whistleblower شکایت که در نهایت منجر به این رئیس جمهور را استیضاح و همچنین به عنوان برگ برنده را در محکومیت این اقدام سلامت و خدمات انسانی دیده بان بیش از یک نظرسنجی از بیمارستان در مورد کوروناویروس پاسخ.

تهمت نیز bristled در نظارت از coronavirus قانون نشان می دهد در بیانیه ای در ماه گذشته که برخی از فرامین از کنگره هستند خلاف قانون اساسی است.

Michael Horowitz, بازرس کل وزارت دادگستری و صندلی از یک شورای ناظران حال نقل مکان کرد و به سرعت در ماه گذشته به تعیین جریمه نقدی رئیس جدید کروناویروس نظارت هیئت مدیره.

اما خوب نمی خواهد دیگر قادر به خدمت در این نقش به دلیل تهمت به نامزد جایگزینی بازرس کل در پنتاگون و منصوب بازیگری یکی به خدمت در محل با توجه به یک ایمیل از یک دستیار بازرس کل وزارت دفاع که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

این تنزل disqualifies جریمه از خدمت در هیئت نظارت هیئت مدیره ایجاد شد توسط کنگره به nexus نظارت برای coronavirus بودجه. او را به جای بازگشت به موقعیت اصل معاون بازرس کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im