مغلوب ساختن پیشی جستن میدارد Ratcliffe به عنوان بالا هوش رسمی دوباره

Category: توین سیتی

توسط DEB RIECHMANN

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه برداشت Rep. جان Ratcliffe دوباره به ملت هوش رسمی تنها چند ماه پس از به طور ناگهانی پایان زودتر تلاش برای نصب او را در میان دو حزبی انتقاد که جمهوری خواه تگزاس بود بی حد و حصر برای این پست.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم بدان معنی است که یک بار دیگر ایران با رهبری سنا را به تصمیم می گیرید که آیا برای قرار دادن سه دوره نماینده مجلس مسئول نظارت بر 17 ایالات متحده جاسوسی آژانس است که رئیس جمهور بارها تمسخر.

آن را نیز قرار می دهد رهبری جامعه اطلاعاتی در کانون توجه در اوایل هر سال یک انتخابات در آن کسانی که آژانس در حال حاضر هشدار داد که روسیه در تلاش است تا دوباره به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری. دموکرات ها نیز متهم به تهمت نصب افراد بالای برخی از سازمان های مهم قابل توجه برای خود fealty به او نه هوش تخصص.

“در حالی که همه ما انتخابات شدیدا در خطر دخالت خارجی. تنها راه رئیس جمهور آن را دوست دارد” توییتی تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا که صندلی خانه کمیته اطلاعات و کمک به او منجر استیضاح توسط مجلس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به نام Ratcliffe برای این کار در تابستان گذشته اما ناگهان انصراف خود را به نام فقط پنج روز بعد مجلس سنا و حتی او را در نظر گرفته. رئیس جمهور متمایل به سوالات در مورد Ratcliffe مدارک و آمریکا نگرانی هایی است که او تجربه کمی در زمینه هوش.

در آن زمان اخبار و گزارش, به چالش کشیده دقت Ratcliffe را از سر گرفت. خود را انتخاب و سپس به خود جلب کرد انتقاد شدید از حزب دموکرات و یک ولرم پاسخ از برخی از جمهوری خواهان.

قبل از انتخاب شدن به کنگره در سال 2014 Ratcliffe شد شهردار بهداشت تگزاس و وکیل ایالات متحده در منطقه شرق تگزاس.

اما از آنجا که در تابستان گذشته Ratcliffe دید گل رز به عنوان یک مدافع سرسخت از مغلوب ساختن پیشی جستن در خانه استیضاح در برابر او.

“جان برجسته است مرد از استعداد بزرگ!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اعلام انتخاب خود را در یک صدای جیر جیر.

Ratcliffe سرنوشت در سنا در این زمان همچنان نامشخص است.

اما اگر او تایید کرد او را جایگزین ریچارد Grenell یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار که در حال حاضر در خدمت به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی در حالی که عنوان خود را به عنوان سفیر ایالات متحده در آلمان است. Grenell نیز کشیده انتقاد از حزب دموکرات به عنوان نا مناسب برای این کار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب Ratcliffe جلب سویفت انتقاد از حزب دموکرات.

“جایگزینی یکی به شدت حزبی عمل با دیگر هیچ کاری نمی کند برای حفظ کشور ما امن” رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. در بیانیه ای گفت:. “در زمانی که روس ها در حال دخالت در انتخابات ما, ما نیاز به یک رهبر حزبی در راس جامعه اطلاعاتی که می بیند جهان عینی و صحبت می کند حقیقت به قدرت است.”

“هوش هرگز نباید هدایت تعصب یا سیاست” گفت: مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. او گفت: Ratcliffe “نشان داده غیر قابل قبول آغوش تئوری های توطئه و روشن بی احترامی و بی اعتمادی ما اجرای قانون و هوش پرستان که رد صلاحیت او را از پیشرو امریکا هوش جامعه است.”

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. که ریاست کمیته اطلاعات مجلس سنا با استفاده از اندازه گیری تن در بیانیه ای در مورد Ratcliffe گفت: “هیچ جایگزینی” برای داشتن یک مدیر دائم از هوش. “من مشتاقانه منتظر دریافت کنگره Ratcliffe رسمی نامزدی و طلوع آن از طریق مجلس سنا را به طور منظم, منظور,” گفت: با مته سوراخ کردن.

تحت فدرال جای خالی اصلاح قانون Grenell تنها می تواند خدمت در پست خود تا مارس 11 مگر اینکه رئیس جمهور به طور رسمی نامزد شخص دیگری برای این کار است.

اما با انتخاب Ratcliffe, Grenell می توانید اقامت تا 210 روز در حالی که Ratcliffe بافت راه خود را از طریق مجلس سنا تایید روند و برای یکی دیگر از 210 روز اگر سناتور رد Ratcliffe را نامزدی, گفت:, Steve Vladeck یک امنیت ملی استاد حقوق در دانشگاه تگزاس.

“از رئیس جمهور چشم انداز آن را بسیار هوشمندانه است چرا که تنها راه سنا می تواند شکست شگرد تایید کسی که آنها ممکن است می خواهم به تایید گفت:” Vladeck که معتقد است که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است شجاعانه سنا را رد Ratcliffe.

دفتر مدیر اطلاعات ملی بوده و در تحولات پس از دن کت که تا به حال مملو رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژوئیه اعلام کرد 2019 که او پله پایین. سو گوردون اصلی معاون مدیر اطلاعات ملی زیر کت سمت چپ او. دموکرات ها را متهم به تهمت از هل دادن دو ارشد اختصاص داده شده اطلاعات حرفه ای.

پس از خروج Ratcliffe نام مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اوت به نام جوزف مگوایر مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی. اما در اوایل این ماه ناروا منتقل مگوایر گذشته — قبل از تصدی خود به عنوان سرپرست تعیین شد به پایان می رسد در مارس 11 — و نام Grenell به عنوان سرپرست.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم را در Grenell آمد در میان جنجال بیش از یک طبقه بندی جلسه توجیهی در تامین امنیت انتخابات است که مقامات اطلاعاتی به اعضای خانه کمیته اطلاعات.

وجود دارد متناقض حساب در مورد آنچه که آمریکا مقامات امنیتی گفته اعضای کمیته در طول درهای بسته جلسه در مورد دخالت روسیه در این سال انتخابات ریاست جمهوری است.

مردم آشنا با کنگره جلسه گفت: انتخابات مقامات امنیتی نشان داد که کرملین به دنبال برای کمک به تهمت پیروزی در انتخابات مجدد به عنوان آن را در سال 2016. اما یک مقام ارشد با دفتر مدیر اطلاعات ملی گفت: قانونگذاران گفت نمی شد که روسیه به طور فعال کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای افزایش شانس خود را از یک دوم. مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد اطلاعات حساس است.

وقتی پرسیده شد که اگر مگوایر بود نقل مکان کرد به عنوان بخشی از تلاش برای پاکسازی مقامات دولت دیده می شود به عنوان بی وفا به مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور گفت: تنها که مگوایر زمان تصدی به عنوان سرپرست بود ، او به نام مگوایر “عالی پسر” و گفت: او را انتخاب Grenell به جای او به عنوان سرپرست تا زمانی که او می تواند اعلام یک نامزد جدید برای این کار است.

Ratcliffe که نشسته در خانه هوش و قوه قضائیه و کميتههای اخلاق است و شدید مدافع جمهور. او یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تیم مشاوره و قاطعانه سوال شاهدان در خانه استیضاح جلسات.

او همچنین با زور و اجبار سوال خاص سابق مشاور رابرت مولر زمانی که او قبل از شهادت کمیته قضایی مجلس در مورد تحقیقات خود را به دخالت در انتخابات 2016.

پس از دموکراتیک کنترل مجلس رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن Ratcliffe گفت: “این باریکترین, سریع ترین و ضعیف ترین استیضاح در کشور ما تا به حال دیده”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de