واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است عفو ادوارد DeBartolo جونیور, سابق, San Francisco 49ers, مالک, محکوم, در قمار تقلب و رسوایی.

DeBartolo جونیور ساخته شده است که به سان فرانسیسکو 49ers’ 1980s-’90s سلسله درگیر شد در یکی از بزرگترین صاحبان رسوایی در تاریخ این ورزش. در سال 1998 او التماس کرد گناه را به عدم گزارش یک جنایت زمانی که به او پرداخت می شود $400,000 سابق لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. ادوین ادواردز در ازای مواقعی قمار مجوز.

کاخ سفید اعلام کرد این تصمیم شگفت زده در روز سه شنبه همراه با NFL نوابغ جری برنج جیم براون, رونی لات و چارلز هیلی.

DeBartolo جونیور که در سان فرانسیسکو 49ers برنده پنج سوپر کاسه تحت رهبری او پا را به عنوان مالک در سال 1997 پس از دو لوئیزیانا روزنامه او را تحت تعقیب به قمار تقلب.

او اجتناب شود, زندان, جریمه شد $1 میلیون و متوقف شد برای یک سال توسط NFL. اما این قسمت به طور موثر به پایان رسید خود را NFL حرفه ای.

برنج یک NFL Hall of Famer که با بازی در سه فیلم از DeBartolo سوپر باول-پیروزی تیم گفت: DeBartolo “بود که 12th man” از 49ers تیم است.

“او دلیل اصلی که چرا ما برنده بسیاری از سوپر کاسه” برنج گفت. “امروز یک روز بزرگ برای او. من خوشحالم که به اینجا می شود و بخشی از آن است. این تنها چیزی است که من هرگز فراموش نخواهم کرد. این مرد او انجام داده است و آنقدر در جامعه انجام داده است و آنقدر در فوتبال NFL.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im