مغلوب ساختن پیشی جستن تنها برنده از طریق بخش

Category: لاس واگاس

رئيس جمهور در کالج انتخاباتی پیروزی (و رای مردم از دست دادن) باعث شده است که او از روز اول به دنبال یک سیاست pandering به پایگاه خود و حمله به کسانی که مخالف او.

بر خلاف گذشته رئیس جمهور در انتخابات خود را راند او را به تقسیم کشور به جای متحد کردن آن است. در حالی که اظهارات و اقدامات خود را آشکار جهل و تعصب در همه شیوه ای از موضوعات او هنوز هم مدعی خود را یک نابغه می داند که بهتر از هر کس دیگری.

او را تضمین وفاداری هواداران خود را از طریق استاندارد تاکتیک های عوام فریب: بدنام کردن کسانی که whoopposes او گردند و تئوری های توطئه و تحریک ترس و نفرت از هواداران خود.

پیروزی خود را برجسته بی نقش کم جمعیت متحده در انتخابات ما. ناخواسته یک مکانیزم در نظر گرفته شده برای حفاظت از منافع کشورهای کوچک در حال حاضر تضعیف منافع بیشتر پرجمعیت متحده است.

در سه سال گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به مبارزات انتخاباتی به طور فزاینده ای حزبی جمعیت. علاقه اولیه او این است که تمایلات و انتخاب مجدد. او به طور منظم اشاره به سومین دوره به عنوان رئیس جمهور بی اطلاع و یا تحقیر 22 از اصلاح.

رضایت از حزب جمهوری خواه به فرسایش حاکمیت قانون و به خصوص جدایی از قدرت craven کناره گیری از وظیفه خود به کشور ما است. اخیر تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل سنا را تنها خار بیشتر از رئیس جمهور حملات ما قوانین و هنجارها.

می تواند ملت ما زنده ماندن و رونق در زیر این تفرقه خود جذب unreflective جمهور ؟ می توانید یک جمهوری خواه اکثریت سنا بود با اتکا به مهار خارج از کنترل قوه مجریه?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im